Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem pewnie za moją poniższą wypowiedz spadnie lawina krytyki ale tak naprawdę nie ma co oprócz sportu oglądać w Canal+ i HBO, może nie raz jakiś serial bo z filmami cienko, może teraz i mniej ciekawe filmy produkują albo mi się już obrzydziły ale tak naprawdę październik jest ot taki sobie na każdym kanale premium po 4-5 premier. HBO spuściło z tonu Canal+ przed połączeniem z NC+ z jedną dużą wytwórnią Universal bez Monolitu miał podobną ofertę jak teraz gdzie wrócił Monolith, FOX itp. Pewno znowu trzymają filmu na grudzień by nałapać klientów na święta a potem znowu cienizna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do HBO to się w pełni zgadzam.Kanał ten po za ciekawymi dokumentami i serialami,ma coraz mniejszą liczbę filmowych premier. A powtórek jest za to teraz zdecydowanie więcej. Większość filmów jest powtarzanych w kółko od kilku miesięcy.Czasami mam wrażenie że 3 anteny HBO są już u nas zbyteczne.Spokojnie zmieścili by się z ramówką na jednym kanale.

Canal+ też sobie pofolgował z ilością kanałów,i teraz do końca nie ma ich czym wypełnić. Szczytem jest puszczanie na Canal+Family 2 filmów z przed 5-6 lat. ! Ale Canal+ jako całość bardziej trzyma poziom niż HBO. HBO jest obecnie bliżej do Polsatu Film ,niż do pełnokrwistego kanału premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem pewnie za moją poniższą wypowiedz spadnie lawina krytyki ale tak naprawdę nie ma co oprócz sportu oglądać w Canal+ i HBO

Akurat sportu w HBO Polska nie uświadczysz... Każdy lubi co innego, ale mnie październikowa oferta szczególnie Canal+ bardzo odpowiada i za taką opinię spadła już na mnie fala krytyki, bo ośmieliłem się pochwalić "żabojadów":-).

Przechodząc do konkretów w HBO obejrzę na pewno: HOTEL TRANSYLWANIA, OZ WIELKI I POTĘŻNY, MROCZNY RYCERZ POWSTAJE, a przede wszystkim doskonały serial BEZ TAJEMNIC.

Natomiast w Canal+ TANIEC ŚMIERCI. SCENY Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, DZIEDZICTWO BOURNE`A, ZABIJAKA, PAN LAZHAR(wielkie kino), JESTEŚ BOGIEM, MIŁOŚĆ(genialny film), DREDD, SĘP, ATLAS CHMUR, MOSKITIERA.

Jak widać z w/w pozycji jest tego dużo, a pewnie jeszcze będą jakieś miłe niespodzianki i... piłka nożna oraz nba. Ja się nudził nie będę:-).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ też sobie pofolgował z ilością kanałów,i teraz do końca nie ma ich czym wypełnić. Szczytem jest puszczanie na Canal+Family 2 filmów z przed 5-6 lat.

To jest właśnie zaleta, że obok premier jest spora ilość starszych pozycji.

 

Poziom kanału premium można obiektywnie ocenić poprzez prawa jakie posiada, a nie na zasadzie, czy film mi się podobał czy nie. Gusta są różne.

Akurat HBO od samego początku posiada nieprzerwanie te same prawa i trzyma niezły poziom. W przypadku Canal+, jak wiadomo, różnie bywało. Były wzloty i upadki, ale teraz jest dobrze.

Porównanie HBO do Polsatu Film jest dla mnie nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedzielne premiery HBO na listopad: "Porwanie" (3 listopada), "7 psychopatów" (3 listopada) "Dwoje do poprawki" (10 listopada), "Bestie z południowych krain" (17 listopada), "Silent Hill: Apokalipsa" (17 listopada)", Stacja szyfrująca" (24 listopada). Miesiąc raczej bez wielkich tytułów :D

 

http://media2.pl/media/106922-7-psychop ... nemax.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle nie jest, idealnie też nie:) W HBO wyróżniam bezapelacyjnie PORWANIE i BESTIE Z POŁUDNIOWYCH KRAIN, oprócz tego 7 PSYCHOPATÓW, DWOJE DO POPRAWKI. Z ciekawości obejrzę SILENT HILL. APOKALIPSA. W miesiącu dwie niedziele mają dwa tytuły - fajnie. Po za tym w tygodniu filmy których tytuły nic mi nie mówią. W CINEMAXIE polecam W DRODZE i Z DYSTANSU (Hit!) Po za tym zainteresowało mnie NA WŁASNE RYZYKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym nas zaskoczy kanał premium CANAL+ w listopadzie filmami Wajdy bo coraz bardziej robi sie to CANAL+ KINO POLSKA HD a nie kanał ''premium'' jak to pan Miszczak ''kitowł'' 21 mrac br. ze bedziemy po[beep] oferta ;-) ale chyba ze smiechu po[beep] ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

To zapytam sie tak (nie atakuje Ciebie) Gdzie te 500 premier filmowych rocznie no pytam sie gdzie.Co wczoraj leciało o 21 na C+ PREMIERE i zobacz w EPG co poleci w tym tygodniu jeszcze o 21 np.Dziedzictwo B czy w poniedziałek Porwanie To sa te ponad 500 premier rocznie no chyba ze zaliczaja do tych premier każdy nowy odcinek emitowanego serialu No to by sie zgadzało ;-)

 

Cztery do pięciu tytułów na miesiąc to jak za te pieniądze zbyt mało jak dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

To zapytam sie tak (nie atakuje Ciebie) Gdzie te 500 premier filmowych rocznie no pytam sie gdzie.Co wczoraj leciało o 21 na C+ PREMIERE i zobacz w EPG co poleci w tym tygodniu jeszcze o 21 np.Dziedzictwo B czy w poniedziałek Porwanie To sa te ponad 500 premier rocznie no chyba ze zaliczaja do tych premier każdy nowy odcinek emitowanego serialu No to by sie zgadzało ;-)

 

Cztery do pięciu tytułów na miesiąc to jak za te pieniądze zbyt mało jak dla mnie :D

Tu się troszkę ośmieszyłeś, ponieważ wczorajsza premiera "Niewierni" była emitowana o 23, podobnie jak jutrzejsza "Dredd" o 23.30. Czyli jeśli film nie jest o 21, to nie jest premierą!? W zeszłym TYGODNIU było SZEŚĆ premier(Zabijaka, Ewa, Pan Lazhar, Lady, Jesteś Bogiem, Miłość). Krytykować też trzeba umieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę stanę w obronie.

Słowo premiera zdewaluowało się i obecnie jest nadużywane. Co róż każda stacja robi sobie premierę tą marketingową. By udawać, że cieszy widza.

I widz się cieszy. Niektóre filmy są tylko dlatego, że są. Szkoda, że wszyscy to małpują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery od 1.11 do 8.11 w C+: http://premierywtv.pl/premiery-filmowe- ... -listopada

 

2 powtórki z nfilmu i brak premiery filmowej (nie liczę Ligi mistrzów i seriali) od wtorku do piątku. "Hugo" jest jako premiera a w zeszłą niedzielę był pokazywany w południe w C+Film. Skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...