Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto premiery HBO na luty:

Mrożny wiatr, Znowu w akcji, Shred, Lakier do włosów, AMERICAN PASTIME ,ROMAN DE GARE ,Na fali, Aż poleje się krew, Ukryta strategia, NANCY DREW, Licencja na milość, Motel, Mimzy Mapa czasu, Bracia Solomon, Biegając z nożyczkami,

Faceci do wynajecia,Napad, Prestiż, Tryumf pana Kleksa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi premierami???

Jutro na Canal+ jest premiera filmu Hot Rod, a wydawało mi sie że chyba oglądałem ten film już na Canal+ pare dni temu (to chyba nawet było wczoraj)

Mógłby mi ktos wytłumaczyc?? (możliwe że pomyliłem ten film z jakimś innym ale wydaje mi się, że to ten sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może do kiedy Canal+ ma lige angielską i hiszpańską na wyłączność??

Tylko z tymi przetargami jest tak, że niekoniecznie prawa dostaje ten, kto da więcej. Ważne jest, w jaki sposób pokazywane są transmisje i takie tam. Nie ma co specjalnie liczyć, ze pojawią się w innych stacjach, bo co jak co ale sport to Canal+ pokazuje najlepiej(dla niektórych niestety ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto premiery Canal+ na luty 2009:

Piękny umysł, Ostatni lot, Miłość z przedszkola, Księga strachu, Imiennik, Asterix na olimpiadzie, Eksplozja graffiti, Tajemnica śmierci, W skórze węża, Pytanie ostateczne, Operacja Świt, PS Kocham Cię, Rozmowy nocą, 2 dni w Paryżu, Słodko-gorzkie życie, Ładunek 200, Sejfmeni, Po prostu razem, Ciemność rusza do boju, Rok psa, Fast Track - Bez granic, Persepolis, Futro, American Gangster, Kochanek Lady Chatterley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruno:Liczy się przede wszystkim kasa. C+ miał przewagę w tym, że brał hurtowo dla kilku krajów. Jeśli chodzi o oprawę meczów, to inne stacje mają i ludzi i sprzęt żeby zrobić to co najmniej tak samo dobrze (moze TVN trochę odstaje poziomem komentatorów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruno:Liczy się przede wszystkim kasa. C+ miał przewagę w tym, że brał hurtowo dla kilku krajów. Jeśli chodzi o oprawę meczów, to inne stacje mają i ludzi i sprzęt żeby zrobić to co najmniej tak samo dobrze (moze TVN trochę odstaje poziomem komentatorów).

 

C+ wcale nie brał hurtowo dla kilku krajów. Świadczy o tym m.in. fakt, że kilka lat temu C+ France straciło Premiership na rzecz TPS. Każdy oddział kupuje oddzielnie i jak pisał @Bruno długa współpraca i poziom realizacji też miał ogromny wpływ przy przetargach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o canal+ to on tworzy samodzielnie tylko lige polską a reszte(tzn ligi zagraniczne i nba)dostaje juz gotowy produkt ,ktory trzeba tylko skomentować.Ale wracając do ligi polskiej to faktycznie -canal+ pokazuje ja w świetny sposób.ty pytasz dlaczego inne stacje nie pokazują?Wg mnie pokazują np Polsat świetnie pokazał Euro i pokazuje siatkówke.Jeśli chodzi np o puchar ekstraklasy i mniej znaczące rozgrywki w polsacie to wiadomo że nie są one pokazywane tak jak trzeba,ale czy opłacda sie inwestować w cos co prawie nikt nie ogląda ,a na trybunach siedzi 600-1000 osób? wg mnie nie.Jeśli chodzi o n to Lm pokazują w dobrze-ich jedynym minusem jest jak wiadomo kiepski komentarz.

Podsumowując- Wg mnie canal+ wygrywa z pozostałymi stacjami komentarze,a jeśli zas chodzi o cała otoczke to ja tu nie widze różnic(no może minimalne na rzecz canal+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W marcu 2009 w Canal+: Podróż widmo, Niezawodny system, Sydney White i siedmiu nieudaczników, W pogoni za zbrodniarzem, Blef, Alvin i wiewiórki, Kelnerka, Bolesna spowiedź, 4 piosenki, Klincz, Pociąg do Darjeeling, Step Up 2, W rytmie hip-hopu 2, Larry Flynt - prawo do własnego zdania, Lekcja przetrwania, Persepolis, American Pie - Dom Beta, Piłka nożna od A do Z, Piła 4, Skok na kasę, Istota doskonała, Tragedia na Evereście, Męstwo i honor, Jeszcze dalej niż północ, Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj, Don Chichot, Zęby, Niedźwiadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie co oglądać .Oglądałem sporo z tej listy ''premier'' ale chętnie obejrzę je po raz 2gi :jupi: W sumie HBO nie ma też aż tak tragicznych premier . :brawo: Mając obecnie dostęp do c+ i Hbo muszę przyznać tak: cena 30zł za oba pakiety brzmi kusząco ale nie 60zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...