Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się  nie martwił, że nie będzie nic do oglądania,  gdyż "znawca dzieł"  zawsze poleci jakąś "perełkę",  opanował już  przecież  podstawowe  techniki   manipulacji  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery stycznia 2016 w HBO:


1.01.2016 20:10 WYWIAD ZE SŁOŃCEM NARODU (powtórka z CINEMAX)


2.01 17:00 Legenda telewizji i 18:35 Oficer Blart 2


3.01 20:10 INTERSTELLAR


7.01 20:10 Moc pierścionka


8.01 20:10 Fort Bliss


09.01 20:10 Pot i łzy odc.1 i 2


10.01 20:10 Szefowie wrogowie 2


14.01 20:10 Miłość pod gwiazdami


15.01 20:10 Eden


16.01 15:15 Liga Sprawiedliwości:Tron Atlantydy


17.01 20:10 ZBLIŻENIA


Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli a propos filmu M. Piekorz zapowiadanego na jedną ze styczniowych premier tygodnia, to widocznie prawa do emisji filmów od Kino Świat nie są wyrównane. Ciekawe, kto wyemituje Carte Blanche z Andrzejem Chyrą w roli głównej? To też z ich filmoteki.

 

Myślę także, że na 90% HBO pokaże Chemię Bartka Prokopowicza - byłoby to świetne uzupełnienie walentynkowej ramówki (po pierwsze: HBO współprodukowało ten film, po drugie: kinowa wersja Służb specjalnych, dystrybuowana przez Vue Movie (oni też odpowiadali za Chemię), pojawiła się na tym kanale niespełna pół roku po premierze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery grudnia w Canal+:

 

01.12 - Śnieżny ptak / seriale Dziadek z przypadkuSiostra Jackie VII

02.12 - Wolny strzelec

03.12 - serial Blindspot

04.12 - Diabelska przełęcz (przedpremiera o 2:20 w nocy) / Delgo / Rozgrywka

05.12 - Podróż na sto stóp (przedpremiera o 2:30 w nocy) / Ocalony (przedpremiera o 2:45 w nocy) / Birdman

06.12 - Chłopaki do wzięcia (przedpremiera o 3:40 w nocy) / Za jakie grzechy, dobry Boże? / seriale QuanticoDefiance III

07.12 - Oblicze miłości (przedpremiera o 2:40 w nocy) / Diamentowy striptiz

08.12 - Obce ciało / seriale Dziadek z przypadkuSiostra Jackie VII

09.12 - Mapy gwiazd

10.12 - Panna Meadows / serial Blindspot

11.12 - Furia (przedpremiera o 02:15 w nocy) / Diabelska plansza Ouija

12.12 - Walking on Sunshine (przedpremiera o 3:10 w nocy) / Pingwiny z Madagaskaru

13.12 - November Man (przedpremiera o 2:20 w nocy) / Feralna noc (przedpremiera o 2:25 w nocy) / Księga życia / serial Defiance III

14.12 - Dni i noce (przedpremiera o 3:30 w nocy) / The Last of Robin Hood / Kicking Off

15.12 - Głupi i głupszy bardziej (przedpremiera o 2:40 w nocy) / Wirtuoz (przedpremiera o 3:25 w nocy) / seriale Dziadek z przypadkuSiostra Jackie VII

16.12 - Śmieć

17.12 - Anatomia zemsty (przedpremiera o 3:35 w nocy)

18.12 - Bardzo poszukiwany człowiek (przedpremiera o 2:10 w nocy) / Bella i Sebastian (przedpremiera o 3:15 w nocy) / Jako w piekle, tak i na Ziemi

19.12 - Nie jesteś sobą (przedpremiera o 2:55 w nocy) / Brud (przedpremiera o 3:05 w nocy) / Pani z przedszkola

--- Akt. ---

20.12 - Joe (przedpremiera o 3:10 w nocy) / Northpole

21.12 - Zanim nadejdzie noc (przedpremiera o 3:10 w nocy) / Mów mi Vincent (przedpremiera o 3:25 w nocy) / Saint Laurent

22.12 - First Response /  seriale Dziadek z przypadkuSiostra Jackie VII

23.12 - Rover (przedpremiera o 2:40 w nocy) / Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni (przedpremiera o 2:55 w nocy) / Boyhood

24.12 - How Murray Saved Christmas / Uwolnić Mikołaja! / koncert Michael Buble's Christmas in New York

25.12 - Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

26.12 - Kingsman: Tajne służby Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

27.12 - Pudłaki Dzień dobry, kocham cię!

28.12 - Król Skorpion 4: Utracony tron

29.12 - Wyrok za prawdę (przedpremiera o 2:30 w nocy) / Forget and ForgivePeter & Wendy: Based on the Novel Peter Pan by J. M. Barrie

30.12 - Duet na żółtych papierach (przedpremiera o 2:00 w nocy) / Świadek

31.12 - Klątwa Jessabelle (przedpremiera o 1:45 w nocy) / miniserial Koniec dzieciństwa

01.01 - Wkręceni 2

 

Oznaczenia:

Canal+

Canal+ Film

Canal+ Seriale

Canal+ Family

HIT (wysokie oceny i/lub wyniki finansowe)

 

To już ostatnia aktualizacja rozpiski. Udanych filmowo-serialowych świąt!

 

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery stycznia 2016 w HBO:


1.01.2016 20:10 WYWIAD ZE SŁOŃCEM NARODU (powtórka z CINEMAX)


2.01 17:00 Legenda telewizji i 18:35 Oficer Blart 2


3.01 20:10 INTERSTELLAR


7.01 20:10 Moc pierścionka


8.01 20:10 Fort Bliss


09.01 20:10 Pot i łzy odc.1 i 2


10.01 20:10 Szefowie wrogowie 2 zwiastun:https://www.youtube.com/watch?v=sJ5RlkxwzF0


14.01 20:10 Miłość pod gwiazdami


15.01 20:10 Eden


16.01 15:15 Liga Sprawiedliwości:Tron Atlantydy


17.01 20:10 ZBLIŻENIA


21.01 20:10 Moja pasierbica


22.01 20:10 Skandalistka Lady W.


24.01 20:10 HISZPANKA zwiastun:https://www.youtube.com/watch?v=rbCtRI8iQMY


Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń nie jest już taki zły, jest kilka amerykańskich "hitów" jak powinno być w HBO. Obejrzę Hiszpankę, bo to patrząc po Filmwebie jeden z gorszch polskich filmów ostatnich lat, nad którym niektórzy krytycy z kolei się rozpływali ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko interesuje ten nowy serial Pot i łzy. Ktoś coś więcej o nim słyszał?

Serial o tancerkach jest dostępny na HBO GO.... w wachlarzu atrakcji scena dymanka tancerza przez reżysera czy producenta. Ot, taka nowość...

"Hiszpanka" raczej kociokwik. Jak wiecie tytuł odnosi się do choroby...a tej należy unkać.

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze premiery stycznia w Canal+:
01.01 - Wkręceni 2
02.01 - Bella i Sebastian (przedpremiera w grudniu)
03.01 - Peter Pan Live! / Nie jesteś sobą (przedpremiera w grudniu) / serial The Fosters / serial Defiance III
04.01 - Colt 45
05.01 - Oblicze miłości (przedpremiera w grudniu) / serial Dziadek z przypadku
06.01 - All of My Heart
08.01 - Zanim nadejdzie noc (przedpremiera w grudniu)
 
Oznaczenia:
Canal+
Canal+ Film
Canal+ Seriale
Canal+ Family
HIT (wysokie oceny i/lub wyniki finansowe)
Edytowane przez Lukop
  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery stycznia 2016 w HBO:


1.01.2016 20:10 WYWIAD ZE SŁOŃCEM NARODU (powtórka z CINEMAX)


2.01 17:00 Legenda telewizji i 18:35 Oficer Blart 2


3.01 20:10 INTERSTELLAR


7.01 20:10 Moc pierścionka


8.01 20:10 Fort Bliss


09.01 20:10 Pot i łzy odc.1 i 2


10.01 20:10 Szefowie wrogowie 2 zwiastun:https://www.youtube....h?v=sJ5RlkxwzF0


14.01 20:10 Miłość pod gwiazdami


15.01 20:10 Eden


16.01 15:15 Liga Sprawiedliwości:Tron Atlantydy


17.01 20:10 ZBLIŻENIA


21.01 20:10 Moja pasierbica


22.01 20:10 Skandalistka Lady W.


24.01 20:10 Dobre zabijanie


31.01 20:10 HISZPANKA zwiastun:https://www.youtube....h?v=rbCtRI8iQMY

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować, że nie będę już przygotowywał list premier Canal+, zachowując je dla siebie. Jeśli dla kogoś były pomocne, to przykro mi, ale podziękujcie użytkownikowi morro. Swoją drogą nick idealnie dobrany, kojarzy się z nieco dłuższym, bardziej adekwatnym wyrazem. Znudziło mnie bycie minusowanym tylko dlatego, że wstawiam spisy nowości tej konkretnej stacji, a nie HBO. Utrata punktów reputacji w taki sposób nie jest niczym przyjemnym. 

 

Pozdrawiam normalnych widzów C+ i HBO. Sobie i Wam życzę jak najlepszych filmów na obu kanałach! ;)

  • Popieram 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukop, Nie zwracaj na to uwagi, iż jakiś ''user'' minusuje Ci post ze względu na rozpiskę tylko i wyłącznie CANAL+. Czekam na aktualizację.. a kolegę @morro zachęcam do przygotowywania rozpiski dla HBO. :D
Co do tematu, omineły mnie przez moją nieuwagę dwie dobre przedpremiery.. ''Furia'' oraz ''Feralna Noc''

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować, że nie będę już przygotowywał list premier Canal+, zachowując je dla siebie. Jeśli dla kogoś były pomocne, to przykro mi, ale podziękujcie użytkownikowi morro. Swoją drogą nick idealnie dobrany, kojarzy się z nieco dłuższym, bardziej adekwatnym wyrazem. Znudziło mnie bycie minusowanym tylko dlatego, że wstawiam spisy nowości tej konkretnej stacji, a nie HBO. Utrata punktów reputacji w taki sposób nie jest niczym przyjemnym. 

 

Pozdrawiam normalnych widzów C+ i HBO. Sobie i Wam życzę jak najlepszych filmów na obu kanałach! ;)

@Lukop

Mam nadzieję, że zmienisz zdanie, bo robisz świetną robotę. Dla pocieszenia powiem Ci, że nie jesteś jedynym, którego posty minusuje użytkownik morro :). Jedyne wyjście- ignorowanie takich gości i pisanie dalej. Naprawdę nie ma się czym przejmować. Zresztą jak widzę zbierasz, całkiem zasłużenie, dużo więcej plusów.

Pozdrawiam.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może minusy powinny być wyłączone w tematach nietechnicznych? Wtedy oddawałyby prawdziwą reputację w zakresie wiedzy technicznej. A może lepiej wprowadzić tylko same plusy wszędzie? Zobaczcie, co mi zrobilli! Co mi zostało! Kiepska reputacja! :P Za pisanie przemyśleń w tematach o TV informacyjnych. :P

 

@Arkon

Niedawno zszedł z anteny HBO "Frances Ha", który wyemituje AK, "Pod mocnym Aniołem", to był dobry film na HBO, ostatnimi czasy.

Aby pisać w temacie, bo znowu moderator mi wywali post.

Porównanie Ale kino i cinemax(notabene należącym do HBO)jest nadużyciem

Alekino to jedna antena

cinemax dwie.

Ale kino powtarza sporo polskich filmów, które były emitowane wszędzie

Na cinemax widziałem jeden polski film.

Na Ale kino mają dosyć szybko premiery schodzące z canal+ Dla niektórych to plus(zwłaszcza, tych co nie mają canal+)

Wydaje mi się, ze cinemax ma jednak więcej premier i nowsze filmy. Niedziela ekrany świata. Ostry piątek i sobotnia premiera. No i wydarzenie miesiąca w poniedziałek.

Na pewno atutem AK jest niska cena, a co za tym idzie duża dostępność. Jednak porównywać go trzeba z innymi kanałami, a nie kanałem premium, jak cinemax.

Wydaje mi się, ze ostatnimi czasy AK zrobiło się jakby bardziej serialowe.

Na cinemax seriali jest mało(i dla mnie dobrze)

HBO filmowo w grudniu to istotnie tragedia. Ale jeśli idzie o filmy, to jak pisałem wielokrotnie, pod tym względem HBO, jak dla mnie zawsze było słabe. Dla mnie filmowo lepszy jest cinemax.

Ale i na HBO jeśli idzie o filmy, coś tam jednak obejrzeć można,. Choćby "Żelazną damę"(to chyba kotlet z canal+). "Bitwa pięciu armii" też taka zła nie jest. No ale canal+ ma więcej wytwórni, więc i wybór jest większy.

Co do promowania cinemax na siłę. Nie zgadzam się. Odkąd abonuję cinemax/hbo zawsze było jak jest teraz. Pod względem filmów, zawsze lepszy był cinemax. Niektórzy oburzają się, że "Sędzia" powinien mieć premierę na HBO, a moim zdaniem bardziej pasuje do cinemaxa. Jak już to CHAPPIE bardziej jako premiera HBO by pasowało. Ale nie martwcie się panowie. Jak znamy powtórki, wkrótce te filmy zagoszczą na antenie HBO jako premiery.

 

Ile jest prawdy w tym, że premiery z C+ schodzą do Ale Kino+? Czy wszystkie premiery z C+ pojawiają się po jakimś czasie w Ale Kino+?

 

@PONIŻEJ @bugmenot

Dzięki za opinię! Czy ktoś jeszcze zechciałby się wypowiedzieć?

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chyba wiedzą, prócz Ciebie , że nazwa   "Hiszpanka" odnosi się  do zupełnie  czegoś innego.

Może nie warto odnosić się do ignorancji lub zerowej percepcji usera.

 

Dla zainteresowanych cytat z wypowiedzi konsultanta historycznego filmu "Hiszpanka"  prof.L. Trzeciakowskiego:

(Jako konsultant, profesor musiał zadbać o prawdę historyczną w kilku detalach scenariusza: )- Była tam scena, w której ktoś podpisywał dokument wiecznym piórem. A wtedy były jeszcze wyłącznie pióra maczane.

Profesor zapewnia, że w "Hiszpance" nie zabraknie scen batalistycznych. A skąd tytuł? - Chodzi o grypę. Otóż Niemcy... Ale zaraz, zaraz! Czy ja tu nie ujawniam jakichś tajemnic? - mityguje się profesor. - Bo to się łatwo mówi, a mnie potem twórcy filmu zaszlachtują w bramie!

 

może kolega @morro pozostanie na seansie "Godzilli".

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...