Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Anonymous

Jay Jay TV

Recommended Posts

Guest Anonymous

Na parametrach:

10853 H 27500

Operator: Media Broadcasting

ID: Jay Jay TV

nadawane jest promo nowego kanału. Nawet niezła jakość dźwięku i obrazu. Sądzę, że będzie to kanał muzyczny. A wy co myślicie?

Guest Anonymous

Nowy kanał muzyczny by się przydał, bo ostatnio same irańskie. :lol: W każdym razie niezła jakość - podobnie jak reszty kanałów z tej częstotliwości. Jescze może kiedyś usuną stąd śmieci w rodzaju Supreme Master TV czy eurotic TV...

Co ty chcesz od Eurotic TV to fajny kanał erotyczny, co do Jay Jay TV to pewnie będzie słaby kanał muzyczny.

Guest Anonymous

eurotic TV jest za to w "niefajnej" jakości.... :/ Słaby może nie będzie. Jeśli kogoś stać na taką jakość, to chyba nie nadaje byle czego. Popatrz na włoskie stacje - przez pół dnia reklamy, reszta to głównie jakiś nieciekawy program, to i jakość marna.

Włoskie kanały telezakupowe itarotowe to dno, ma nadzieję, że Jay Jay TV będzie inny.

Na jay jay tv pokazywana jest plansza , ktora pokazuje zdjecia z imprez klubowych. Po nadto wymieniane sa trzy style muzyki : dance , house i lounge. Czyżby zapowiadał sie program o muzyce klubowej? Start planowany na maj br. Język niemiecki :-o obecnie leci audycja z muza klubowa z jakiegoś radia.

Guest Anonymous

Widać miałem nosa. :D Rzeczywiście, zapowiada się na kanał o muzyce klubowej. Szkoda tylko, że podają termin

Ab Mai 2009

Jednak jeśli ma to być porządny kanał, to można poczekać... :D Myślę, że taka stacja by się przydała. Chyba tylko na Patio jest taka muza (chodzi mi oczywiście o Hotbirda :wink: )

Tak , na hot birdzie nie ma żadnego takiego kanału , tylko na Astrze2/Eurobird 1 jest pare o podobnej tematyce np.clubland tv czy flaut.Mam nadzieję , że ten kanał będzie miał lepszą muzykę bo clubland nie zachwyca zbytnio.

Zapewne będzie to słaby kanał, pewnie będzie pokazywał tylko włoską muzykę na nic innego się nie zanosi.

Wygląda na to , że bedzie to niemiecki kanał , więc wątpie żeby było dużo włsokiej muzyki ;] Mogłby to być odpowiednik radia sunshine live .

satelita: Hot Bird 6

pozycja orbitalna: 13 stopni Wschód

transponder: 117

częstotliwość: 10,853GHz

polaryzacja: H (pozioma)

SR: 27500

FEC: 3/4

NID: 0

TID: 11700

ID: JAY JAY TV

SID: 8646

PID V: 4610

PID A: 4620 - j. niemiecki (aktualnie fonia niemieckiej stacji - Radio Blue FM)

PID PCR: 4610

system kodowania: brak

pakiet: Media Broadcast

Właścicielem kanału jest szwajcarska, bliżej niezidentyfikowana grupa Jay Jay AG, która całkiem niedawno została zarejestrowana w Szwajcarii, bo na początku marca br. I oprócz emitowanych przez ten kanał materiałów promocyjnych na satelicie, to będzie wszystko co wiemy na temat tego tajemniczego projektu. :mrgreen:

Czyli raczej hip hopu nie będą puszczć, zresztą to okaże się gdy stacja wystartuje.

Ciekawe kiedy kanał wystartuje z emisją programu :?:

Przecież z materiałów promocyjnych emitowanych przez satelitę można wyczytać, że będzie to maj 2009. Zapewne z pierwszym dniem miesiąca pojawią się na wizji, oczywiście pod warunkiem, że technicznie będą na to przygotowani.

Na planszy testowej piszą różne rzeczy nie wszystkie są zgodne z prawdą, jezeli kanał wystartuje w maju to będzie dobrze.

A jednak @andi12 masz trochę racji ;) Na niemieckim forum digitalfernsehen można przeczytać, że Jay Jay TV wystartuje dopiero od lipca 2009 roku.

źródło

To może być ciekawy kanał . Ale póki co musimy czekać jeszcze te kilka miesięcy . Mogliby z tego tp. usunąć śmiecie i dodać jakieś fajne kanały . Całe szczęście , że to będzie kanał szwajcarski , a nie włoski :lol: .

Jeżeli start tego kanału jest odkładany aż do lipca to nie wróży to nic dobrego.

A ja też myślę mimo wszystko,że to będzie ciekawy program.W radiu,którego fonia jest dostępna przy okazji tego promo (Jay Jay FM) puszczają całkiem dobrą muzykę,to i sama stacja myślę,że nie zawiedzie.

edit: Pojawiło się nowe promo , no i kanał faktycznie ma wystartować z emisją 01-go lipca.

Guest Anonymous

Ostatnio zmienili promo. Najważniejsze informacje w nim zawarte to "Made in Switzerland" oraz wiadomość o starcie 1.07.

Mam nadzieję, że Szwajcarom nie zabraknie pieniędzy i powstanie dobry kanał muzyczny.

Promo ten kanał ma może i bardzo dobre, ale zobaczymy w czerwcu jak kanał wystartuje i co pokaże na swojej antenie.