Skocz do zawartości

Jay Jay TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Na parametrach:

10853 H 27500

Operator: Media Broadcasting

ID: Jay Jay TV

nadawane jest promo nowego kanału. Nawet niezła jakość dźwięku i obrazu. Sądzę, że będzie to kanał muzyczny. A wy co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nowy kanał muzyczny by się przydał, bo ostatnio same irańskie. :lol: W każdym razie niezła jakość - podobnie jak reszty kanałów z tej częstotliwości. Jescze może kiedyś usuną stąd śmieci w rodzaju Supreme Master TV czy eurotic TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

eurotic TV jest za to w "niefajnej" jakości.... :/ Słaby może nie będzie. Jeśli kogoś stać na taką jakość, to chyba nie nadaje byle czego. Popatrz na włoskie stacje - przez pół dnia reklamy, reszta to głównie jakiś nieciekawy program, to i jakość marna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widać miałem nosa. :D Rzeczywiście, zapowiada się na kanał o muzyce klubowej. Szkoda tylko, że podają termin

Ab Mai 2009

Jednak jeśli ma to być porządny kanał, to można poczekać... :D Myślę, że taka stacja by się przydała. Chyba tylko na Patio jest taka muza (chodzi mi oczywiście o Hotbirda :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to , że bedzie to niemiecki kanał , więc wątpie żeby było dużo włsokiej muzyki ;] Mogłby to być odpowiednik radia sunshine live .

satelita: Hot Bird 6

pozycja orbitalna: 13 stopni Wschód

transponder: 117

częstotliwość: 10,853GHz

polaryzacja: H (pozioma)

SR: 27500

FEC: 3/4

NID: 0

TID: 11700

ID: JAY JAY TV

SID: 8646

PID V: 4610

PID A: 4620 - j. niemiecki (aktualnie fonia niemieckiej stacji - Radio Blue FM)

PID PCR: 4610

system kodowania: brak

pakiet: Media Broadcast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielem kanału jest szwajcarska, bliżej niezidentyfikowana grupa Jay Jay AG, która całkiem niedawno została zarejestrowana w Szwajcarii, bo na początku marca br. I oprócz emitowanych przez ten kanał materiałów promocyjnych na satelicie, to będzie wszystko co wiemy na temat tego tajemniczego projektu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też myślę mimo wszystko,że to będzie ciekawy program.W radiu,którego fonia jest dostępna przy okazji tego promo (Jay Jay FM) puszczają całkiem dobrą muzykę,to i sama stacja myślę,że nie zawiedzie.

 

edit: Pojawiło się nowe promo , no i kanał faktycznie ma wystartować z emisją 01-go lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...