Skocz do zawartości

Gdzie oglądać Nba i Eredivisie.


hubi91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chiałbym się dowiedzieć gdzie lecą mecze NBA i mecze Eredivisie, interesują mnie też magazyny tych lig. Narazie mam Astre 19,2 i Hod Bird 13 na czaszy cyfry plus. Niedługo zmieniam na czasze 130cm i wtedy będe chciał dołożyć jakieś konwetery. I na jaką orbite mam ustawić trzeci mój konwerter bo tyle narazie chce ich mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka meczów NBA pokazuje kanał Sport Italia (Atlantic Bird 12.5 W) i Telekanal Sport (Express 40.0 E). Oto plan transmisji :

Sobota 21.03 godz.01.30 San Antonio Spurs - Boston Celtics Telekanal Sport

Niedziela 22.03 godz.01.30 Chicago Bulls - Los Angeles Lakers Telekanal Sport

Niedziela 22.03 godz.01.30 Milwaukee Bucks - Portland Sport Italia

Środa 25.03 godz.03.30 Utah Jazz - Houston Rockets Sport Italia

Środa 1 kwietnia godz.2.00 Denver Nugets - New York Knicks Sport Italia

Dużo więcej meczów pokazują ESPN America i NBA TV ale one są kodowane.

Co do ligi holenderskiej to w niedzielę jest mecz Az Alkmaar - Feyenoord o 14.30 na kanałach Sport Italia i Al Jazeera 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Polski dociera, ale ESPN Classic który jest m.in w ofercie platform cyfrowych, ale pokazuje on wydarzenia sportowe sprzed kilku lat - historyczne mecze, walki bokserskie. Canal+ Sport francuski w środy ok. godz. 17.30 w czasie niekodowanego okna pokazuje magazyn "NBA Time" a w nim cały mecz NBA z reguły z poprzedniej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ESPN America (dostępny między innymi na N-ce), dawniej znany jako NASN. Pokazują transmisje NHL, NFL, NLL, MLB i uniwesytecką koszykówkę (przede wszystkim). Do kompletu brakowało zawsze NBA. Chodziło mi o to czy może tutaj zobaczymy kiedyś NBA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans aby na tym kanale było nba.jeśli gdziekolwiek poza canal+ zobaczymy nba w Polsce to tylko na kanale nba tv,ale narazie nie zanosi sie aby ten kanał był w Polsce ,może za kilka lat.Pisali ci koledzy gdzie mozna oglądać nba fta.polecam sportitalia.tam codziennie masz 1 mecz .O ile się nie myle to sportitalia codziennie własnie od 1 w nocy do 7 daje wlasnie przekaz z nba tv ,więc komentazr jest po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ligi holenderskiej to na BVN TV w niedzielę o 21.00 jest magazyn ligi holenderskiej a w nim obszerne skróty, czasami mecze pokazują też kanały Al Jazeera Sport 1 i 2, co do NBA TV to ta stacja jest niekodowana na Intelsacie 18.0 W, ale niestety ta wiązka z tym kanałem nie jest dostępna w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć. Co do NBA to też polecam kanał sportitalia w nocy od 1ej na 12,5 W. Od wczoraj mam już ten kanał po uporaniu się z ustawieniami obrotnicy. Nie dotrwałem do meczu na żywo (był chyba o 3ej w nocy), ale obejrzałem pożegnalny mecz Jordana z 16 kwietnia 2003 roku...i się popłakałem ;)

 

co do obrazu był silny wiatr w nocy i troszkę od czasu do czasu szatkowało obraz ale to pewnie kwestia ustawień talerza góra/dół...dla mnie i tak bomba...Cyferka może mnie :censored: bo mam NBA :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...