Skocz do zawartości

TVP Sport Online


Gość Wodnik Szuwarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bułgar
18 minutes ago, jaan said:

Natomiast stream TVP Sport (hawk eye) na YouTube to prawdziwa katastrofa. Kompresja wyżera wszystkie detale. Płynności zero - format 25p zamieniony na 30p przez wstawienie duplikatów co piątej klatki. A co jest najgorsze? Że ludzie to łykną i jeszcze będą dziękować...

Bo to jest na srajfon. Stream TVP Sport daje radę. Samo Hawk-Eye jakieś dziwactwo, nie wiem po co to komu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Mi się podoba obraz bardzo dobry.

 

DVB-T2, TVP Sport, YouTube - wszystko 8-bit, a więc bez HDR.

 

2 minuty temu, Bułgar napisał(a):

Bo to jest na srajfon.

 

No nie wiem. Na TV łatwiej włączyć YouTube niż aplikację TVP Sport.

 

Ale mocna kompresja na YouTube jest już legendarna. Na live jeszcze gorsza. Jakość obrazu przegrywa ze wszystkim.

Więc co mówię. Sam robiłem testy live. Posiadając dobrej jakości materiał źródłowy HD, trzeba go upscalować do 4K i dopiero wysyłać do YT. Inaczej jakość bardzo drastycznie spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, franko napisał(a):

Na TVP Online jest też 1920x1080p i 50fps plus komentarz w Borkiem więc to można jeszcze przetrawić

 

Tak. Ok. 2 miesiące temu poprawili jakość wszystkich stacji. Było 1080p25, jest 1080p50. Zatem do sportu jak najbardziej może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bułgar napisał(a):

To jest oburzające. Żeby nie było, sam płacę abo i za VOD.

Jak ktoś zna sposób aby obejść ich cwaniactwo niech pisze tu lub na priv.

Wątpię, żeby się dało. Na telefonie używam Adguarda i jak mam go włączonego, to transmisja na apce TVP Sport w ogóle się nie odpala. Na Android TV też jest od niedawna Adguard, ale przypuszczam, że byłoby to samo. Dobrze, że przynajmniej przez przeglądarkę uBlock ładnie blokuje, a transmisja działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około godziny 15:00 Telewizja Polska odnotowala atak DDOS przeprowadzony z adresów IP zlokalizowanych na terenie Polski. Po niecałej minucie zaczęliśmy działania przy współpracy z operatorami krajowymi, które doprowadziły do mitygacji ataku. Służby IT przywrocily usługi.

 

Tylu chętnych czy na prawdę im serwer przewrócili :)

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
2 hours ago, Mykhailo said:

Wygląda jak rosyjski ślad.

Tak? A po czym poznałeś? Bo w oficjalnych komunikatach nic o tym nie ma. 

On 6/14/2024 at 11:42 PM, adnage said:

Wątpię, żeby się dało. Na telefonie używam Adguarda i jak mam go włączonego, to transmisja na apce TVP Sport w ogóle się nie odpala. Na Android TV też jest od niedawna Adguard, ale przypuszczam, że byłoby to samo. Dobrze, że przynajmniej przez przeglądarkę uBlock ładnie blokuje, a transmisja działa normalnie.

Spoko, na innym forum znalazłem informację jak pozbyć się tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar

Że co proszę? Wymyśliłeś to sobie? Prędzej o atak DDOS podejrzewałbym konkurencję.

Każdemu może się przydarzyć więc nie ma co wieszać psów na TVP w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, czy macie to samo wrażenie, ale u mnie w aplikacji na Android TV jakość obrazu w transmisjach meczów jest naprawdę słaba. Dużo gorsza od INEI HiWay, która przecież przez większość jest krytykowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

1. liga jest w słabej jakości, niby jest 50p, ale wszystko rozmazane. Równolegle jest jakiś podrzędny turniej lekkoatletyczny i już w dobrej jakości.

A to nie jest tak, że to ma też Betclic u siebie w Betclic TV i dlatego ma być takie słabe?

5 minut temu, swordfish napisał(a):

Czy wiadomo jak wygląda kwestia transmisji IO w TVP Sport Online?

Mają prawo puścić dwa streamy na raz, w ramach sublicencji. Nie będzie więcej niż w TV z tego, co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, swordfish napisał(a):

Czy wiadomo jak wygląda kwestia transmisji IO w TVP Sport Online? Co będą transmitować w internecie i czym będzie to różnić się od platformy Max?

TVP może pokazać tylko 350 godzin transmisji. Na platformie Max będzie wszystko.
https://satkurier.pl/news/237966/tvp-z-planem-relacjonowania-io-w-paryzu.html
https://satkurier.pl/news/236406/1800-godzin-transmisji-z-igrzysk-z-polskim-komentarzem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tvpsport online leci mecz Wisły z Kotwicą w takiej średniej jakości. Nie można było w TV tego meczu puścić? Tymbardziej, że na TVP Sport leci teraz powtórka wczorajszego żużla.

Edytowane przez Gizior89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...