Jump to content

Recommended Posts

4fun gold ma nowe belki z podpisem klipów.Pozostałe 4funy mają po staremu. 

Edited by pawlo26

Fajne, przypomina MTV. Mogliby wsm takie zrobić na pozostałych tylko z gradientem

Czy to nie duży zbieg okoliczności że akurat zmienili belki w tym samym dniu co Stars dostał nowa oprawę?

Tam gdzie lecą w kulki to lecą jednak nie szukaj problemów na siłę. Ja nigdzie nie mówiłem, że dziś będę coś zmieniał więc tak, zwykły przypadek. 

Ale widzę, że poszli w jedną linijkę tak jak ja miałem przez ostatnie 3 lata. No i fajnie, nadal będziemy się różnić 😂

Edited by STARS.TV
  • Haha 1

Jak już chcieli coś kopiować od innych stacji to powinni zrobić takie napisy jakie były na początku istnienia MTV czyli początek lat 90tych. To były najlepsze belki ze wszystkich istniejących stacji muzycznych. 

4Fun Gold wprowadził do ramówki "Przeboje dla dzieci" w godzinach 11:00-15:00 od poniedziałku do piątku. Czyli z 4Fun Dance łącznie mamy 9h ramówki dla dzieci. 

Edited by VG02
  • Haha 1
  • Confused 1

Ten format ma potencjał, mogli to zrobić już dawno temu ale nie poprzez dodawanie 4 kanału tylko zamianę dance lub gold w kids. Kto wie, może teraz dali pasmo 4 godziny - jak się spodoba to zaraz będzie 6 godzin, osiem.. i nagle pyk, zmiana nazwy i całą dobę. Ja bym tak zrobił ale jak wiemy ja mam o tym małe pojęcie :lol2:

• Like 1
  • Haha 2

Ja myślę że stacja testuje i potem uruchomi emisje. Logo i kontent wszak już mają gotowy :)

• Like 1

Powinni utworzyć już normalnie 4FUN Kids a nie bawić się w zmianę ramówek.

Po co marnować kolejne miejsce na kanał skoro już jest Junior Music FTA, lepiej jakby uruchomili kanał ze światowa muzyką i rapem (ehh.. marzenia)

Po to że 4Fun Kids miałby lepszy kontent muzyczny od Junior Music TV :-)

Edited by Poland

23 godziny temu, ciastek napisał:

Po co marnować kolejne miejsce na kanał skoro już jest Junior Music FTA, lepiej jakby uruchomili kanał ze światowa muzyką i rapem (ehh.. marzenia)

Był już w Polsce kanał z rapem o nazwie Hip Hop tv. I został on zastąpiony przez Eskę Rock, natomiast Trace Urban za 2 tygodnie zniknie z oferty Canal+. Jak widać u nas rap i hip hop nie jest wcale taki popularny, jak np. w USA, za to królują stacje z muzyką disco polo oraz radiową papką.

Edited by Aleksandra Maria (Natalia)
  • Like 1

Po to że 4Fun Kids miałby lepszy kontent muzyczny od Junior Music TV default_icon_smile.gif

Lepszy kontent? Przecież to i to będzie puszczać praktycznie to samo, chociaż podejrzewam nawet że JM ma więcej przerw reklamowych

Był już w Polsce kanał z rapem o nazwie Hip Hop tv. I został on zastąpiony przez Eskę Rock, natomiast Trace Urban za 2 tygodnie zniknie z oferty Canal+. Jak widać u nas rap i hip hop nie jest wcale taki popularny, jak np. w USA, za to królują stacje z muzyką disco polo oraz radiową papką.

Mało tego, chyba jesteśmy jedynym krajem który na żadnym kanale nie puszcza "murzynów". Dobra, jeszcze to zrozumiem, ale że nikt nie puszcza np. Chillwagonu który wbija kilkadziesiąt milionów wyświetleń i w ogóle jest viralowy to nie wiem + za granicą lecą światowe hity których w Polsce w ogóle nie puszczają

• Like 1

Jeżeli 4FUN Kids emitowałby nie tylko animacje, a muzykę pop, to byłby skok do przodu. Szkoda również że odbierają już tyle ramówki dla dzieciaków (4FUN Dance, 4FUN Gold). Chociażby w godzinach porannych (6:00-8:00) mogliby emitować normalne piosenki pop - bez wulgarnych treści, a takich nie jest mało. 

• Upvote 1

Zamiast obrazu z teledysków mamy widok z kamery ustawionej na kominek. 🤔 

Co mnie zaskoczyło, oznaczenie wiekowe jest tylko w czasie reklam. 🙄

No i bardzo dobrze. Nadawanie teledysków w TV muzycznej jest bez sensu, samo audio to świat i ludzie. 😂

• Haha 1

W dniu 13.01.2020 o 00:11, maks27 napisał:

Zamiast obrazu z teledysków mamy widok z kamery ustawionej na kominek. 🤔 

Co mnie zaskoczyło, oznaczenie wiekowe jest tylko w czasie reklam. 🙄

Czyżby czasy RTL7 powróciły????

• Like 1

Właśnie odpaliłem 4FUN Gold. W EPG "Najpiękniejsze Ballady". Tymczasem na ekranie kominek, piosenki w tle, brak nazwy pasma, belek i oznaczenia. Jakiś nowy wynalazek?