Jump to content

Recommended Posts

Świetne to ich karaoke. Leci zagraniczna piosenka, a napisy po polsku przetłumaczone....

• Haha 3

Głuchy nie będzie narzekał :v

Żeby to oni jedni takie cuda dawali do emisji... któryś kanał emituje jakieś stare Black Eyed Peas zgrane chyba w 144p i jeszcze z zacięciami ;).

Jedynie MTV trzyma poziom (choć i tutaj zdarzają się wpadki, np. stare Linkin Parki emitowane na MTV Rocks są fatalne jakościowo). No i ukraiński Music Box bardzo zaskakuje, bo mają świetne kopie nawet starych teledysków. Podobnie Deluxe Music.

• Like 1

Ogólnie odnoszę wrażenie, że 4Fun Gold to takie niechciane dziecko dla 4Fun Media z którego nie rezygnują, bo przynosi jakieś dochody - zarówno główna antena, jak i Dance otrzymały już ładnych kilka miesięcy temu odświeżone oprawy, z kolei Gold jeszcze tkwi w tej wprowadzonej w 2017. Do tego w social mediach praktycznie mała promocja kontentu stacji - na Instagramie nawet w przypadku Dance zdaje się dosyć czesto promują np. listy przebojów lub program z didżejami.

Posted (edited)

Ta stacja to stan umysłu, obecnie patrzę... Leci karaoke... Piosenki po angielsku... Tekst po polsku... Napisy z oprawy z... Pierwszej oprawy 4fun Hits. 

Edited by nieczęstygość
  • Haha 4

Od września nowe pasmo: ''Tęczowa godzina''

Cytat

Program prezentuje największe przeboje artystów LGBT oraz muzycznych ikon tego środowiska. Widzowie zobaczą m.in. George'a Michaela, Queen, Kylie Minogue, Dawida Bowiego.

Oprócz tego program ''Hot Pop'' z 4fun TV

• Confused 3
  • Sad 1

Chyba trzeba naprawdę upaść nisko. 

• Upvote 4

Albo skrajnie prawicowe hity narodowo-patriotyczne z przesłaniem antyaborcyjnym, przeciwko mniejszościami rasowo-etnicznymi oraz wielbiącym Najświętszą Maryję Pannę Królową Polski.

Coraz gorzej z tymi mediami i społeczeństwem.

• Haha 3
  • Upvote 1

49 minut temu, Patjyk napisał:

Od września nowe pasmo: ''Tęczowa godzina''

Myślałem, że nic głupszego 4FUN nie wymyśli...nie doceniłem ich. Stacja osiągnęła poziom mułu. Jeszcze tęczowe logo jak MTV PRIDE, a co tam, jak szaleć to szaleć. 🤦‍♀️

• Thanks 1

Jeśli chcą sobie emitować pasma typu nawet "Transgender & Dragqueens hits", to spoko, w końcu mają do tego prawo jako prywatna telewizja. Jednak raczej to pasmo nie zagości za długo w ramówce - zaraz ktoś zgłosi do KRRiT, że coś takiego jest i tyle po tym będzie.

• Upvote 2

Może gdyby to było organizowane chwilowo w czerwcu z okazji tego ich całego tam święta - w porządku. Ale to jest zwykłą reakcją na ten syf, który dzieje się od pewnego czasu w sferze publicznej. Pride Month już dawno za nami, a u nas za chwilę minie Pride Quarter. 

• Haha 1

Żal mi ich... 

13 minut temu, Michu07 napisał:

Kanał do ostrzału i tak wyników grupa 4Fun TV nie ma dobrych, a coraz gorsze. 

Każdy ich kolejny  pomysł to katastrofa... To co się dziwisz (?) 

Edited by nieczęstygość

3 godziny temu, STARS.TV napisał:

Desperacja? :)

73495302_2660912617264913_16861913313422

Według mnie nawet ......fajne:). Tylko za mało ostre.

Zmienili już logo, nie zmienili oprawy graficznej. Swoją drogą dla mnie tamto było lepsze. Niech się lepiej zajmą HD i ogólnie oprawą ekranową bo wygląda źle, dużo gorzej niż kilka lat temu. Nie było takie rozpikselowane i przebarwione (chodzi mi o oznaczenia wiekowe i logo które są za ciemne) i wyglądało lepiej. Niech ktoś się wreszcie tym zajmie bo aż odechciewa od tego się oglądać.

18 minut temu, ciastek napisał:

Zmienili już logo, nie zmienili oprawy graficznej. Swoją drogą dla mnie tamto było lepsze. Niech się lepiej zajmą HD i ogólnie oprawą ekranową bo wygląda źle, dużo gorzej niż kilka lat temu. Nie było takie rozpikselowane i przebarwione (chodzi mi o oznaczenia wiekowe i logo które są za ciemne) i wyglądało lepiej. Niech ktoś się wreszcie tym zajmie bo aż odechciewa od tego się oglądać.

A po co mają nadawac w jakości HD, ta stacja nadaje się do kasacji, najlepiej aby sam 4fun TV został i tylko on był w HD reszta out. 

• Thanks 1
  • Confused 2
  • Upvote 1

54 minuty temu, Michu07 napisał:

A po co mają nadawac w jakości HD, ta stacja nadaje się do kasacji, najlepiej aby sam 4fun TV został i tylko on był w HD reszta out. 

Nie lubisz starej muzyki to nie oglądaj, dla mnie wszystkie 4Fun mogą iść do kasacji poza Gold.

• Like 1
  • Upvote 3