Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się to, że puszczają muzykę indie... To znaczy uwielbiam ten gatunek i jakoś przypomina mi dawne RBL i według mnie do nowej odsłony nie pasuje a tak to wszystko spoko. Dobrze grają, tylko za dużo tego Capital Cities, DJ Fresh, Destiny's Child czy John'a Newmana. Nie twierdzę, że powinni sie tego pozbyć ale ograniczyć i dać na mniejszą rotacje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić osobny blok dla indie, np. zamiast Deezer Charta, bo choć również bardzo lubię ten gatunek to przyznaję, że nie pasuje. DJ Fresh póki co tylko raz widziałem, ale co do "Hot Right Now" to dla mnie mogliby to puszczać nawet częściej, bo uwielbiam drum'n'bass.

 

Byłem dzisiaj u kumpeli i oglądamy RBL, leci "Gra o tron" Bezczel & Kroolik Underwood - Nie umiemy... a zaraz potem Enej - Skrzydlate ręce... Oni to zaliczają do rocka czy co? I kto na to w ogóle głosował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktokolwiek puszcza, myślę że po prostu za mocne jak na Polskę. W poniedziałek wykonali tę piosenkę na VMA i stąd wiem o niej w ogole . Ale rzeczywiście piosenka się starzeje. Na Wiki podane jest, że wydali ją rok temu, w styczniu weszła do top 100 billboardu, najwyżej była 2 tyg temu bo na 11 miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gramy najlepszy hip-hop, elektronikę, pop z najwyższej półki. Promujemy szeroko pojętą kulturę miejską - muzykę, sport, modę i zajawki. Trzymamy rękę na pulsie tego, co najświeższe i najciekawsze. Nie zamulamy. "

 

Spis piosenek z przykładowego fragmentu pasma "Gruby Letni Beat" sprzed godziny 13:00 :

 

Black Eyed Peas - Let's Get it Started - hip-hop, czyli pasuje

Beyonce - Check On It - R&B, hip-hop, czyli pasuje

J. Cole ft. Trey Songz - Can't Get Enough - alternatywny hip-hop, czyli pasuje

Alex Clare - Too Close - alternatywny rock, dubstep, czyli pasuje

Nelly - Hey Porsche - R&B, hip-hop, pop, czyli w sumie pasuje

Duke Dumont - Need U 100% - house, bassline, czyli pasuje

Justin Timberlake - Mirrors - pop, ale czy "z najwyższej półki" i czy nie lepiej zostawić taką piosenkę dla stacji pokroju 4fun.tv

Solar i Białas - Spacer po linie - hip-hop, czyli pasuje

Tinie Tempah - Written in the stars - hip-hop, czyli pasuje

 

Szkoda tylko, że w tych głównych pasmach już tak mało polskiego hip-hopu leci oraz że jeśli stacja zobaczy jakiegoś rapera w popowej piosence to już od razu to gra, np. Katy Perry ft. Kanye West - E.T.

 

Ta lista powyżej jest i tak dość "optymistyczna", dzisiaj zerknąłem na chwilę o 20:00 i po kolei leciało:

 

ellie goulding - burn

rihanna - umbrella

kesha - crazy kids

duke dumont - need u 100 %

pezet - slang 2

hoodie allen - no interruption

 

To jeszcze nic bo koło 21. puścili miley cyrus - we can't stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co zobaczyłem przełączając na ten kanał byłem niemalże wstrząśnięty :shock:

W paśmie "Parszywa Trzynastka" leciała ta piosenka:

Następnie chyba prezenterka tego pasma mówiła że ta nutka jest "za bardzo kiczowata i ogólnie do bani" itp.

Ja rozumiem że są różne gusty muzyczne, ale piosenka która miała premierę w 2000 r. różni się znacznie od zeelektronizowanego,skrajnie kolorowego,wyuzdanego i RZECZYWYŚCIE KICZOWATEGO obecnego popu z tekstami w kółko o imprezkach,balangach,panienkach czy nawet o "łóżkowych" sprawach.

Czy wy też tak sądzicie?

P.S powyższa nutka miała premierę w 2000 r. - to był okres kiedy najnowszy pop nadawał się jeszcze do słuchania (nadawał się gdzieś tak do 2005-2006 r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy na RBL.TV spotkam jeszcze utwory rockowe, i metalowe? Kurczę, stary Rebel TV był dużo lepszy. A to, co wyczytuję od was, świadczy o tym, że RBL. TV już się powoli upodabnia do 4funTV. Niestety. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie ma nic rockowego, zresztą tam nie ma już żadnej dobrej muzyki (dawniej z dobrej elektroniki grali czasem crystal castles, pendulum czy ladytron), tylko to co na topie ( avicci, rihanna , miley cyrus, ellie goulding, enej itd) + trochę średniej jakości rapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...