Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc wychodzi na to, że jutro, pojutrze, a może nawet jeszcze dziś będziemy mieli w Polsce nowy, od długiego czasu zapowiadany kanał muzyczny - Rebel TV. :brawo::brawo:

Brawo ! Serdecznie życzę temu kanałowi jak największej liczby oglądających, wielu sukcesów i coraz lepszego stylu. :)

Pohamuj entuzjazm, na razie wygląda na to, że mamy dopiero test kanału Rebel.tv i przypomnij sobie ile mogą trwać testy, a szczególnie w CP. :wink: Niech się nie śpieszą, ja mogę poczekać, bo co nagle to po diable. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wychodzi na to, że jutro, pojutrze, a może nawet jeszcze dziś będziemy mieli w Polsce nowy, od długiego czasu zapowiadany kanał muzyczny - Rebel TV. :brawo::brawo:

Brawo ! Serdecznie życzę temu kanałowi jak największej liczby oglądających, wielu sukcesów i coraz lepszego stylu. :)

Pohamuj entuzjazm, na razie wygląda na to, że mamy dopiero test kanału Rebel.tv i przypomnij sobie ile mogą trwać testy, a szczególnie w CP. :wink: Niech się nie śpieszą, ja mogę poczekać, bo co nagle to po diable. :P

 

Może zbytnio się.. 'wypuściłem za daleko do przodu'.. :D

No tak, masz rację... W CP testy mogą trwać fiuuufiuuu ! :D

A jedna rzecz, która w tym kanale ciekawi mnie najbardziej, to oprawa. Ciekawa, jaka będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy ja na ten kanał nie czekam, nie podniecam się nim i jak nie będzie FTA czy nawet w 16:9, to mi to ogórem. Muzyki takiej nie słucham, emo nie jestem ani żadnym innym metalem, więc ja odbiorcą rebel:tv raczej nie jestem i nie będę.

 

No, jeśli będzie pasmo z klipami Queen, AC/DC, Europe, Foreigner, Gary'ego Moore'a, REM, Depeche Mode, The Police, Bon Joviego, The Cranberries czy też Joe Cockera, Leonarda Cohena to czasem włączę. Ale raczej nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że Rebel.tv nie będzie nadawał z tp Cyfry+ tak jak 4fun.tv, chyba C+ ma za mało miejsca.

 

Osobiście każdy muzyczny kanał to dla mnie dobra wiadomość, ja słucham naprawdę wszystkiego, od disco polo jak Fantastic Boys po industrial metal jak Rammstein (na którym ostatnio koncercie byłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że Rebel.tv nie będzie nadawał z tp Cyfry+ tak jak 4fun.tv, chyba C+ ma za mało miejsca.

Orange sport info też startował na TP GlobeCastu, by później przenieść się na częstotliwość Cyfry. Możliwe, że będzie tak również w przypadku rebel:tv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebel:tv nie będzie kodowany więc każdy abonent platformy uzyska dostęp do kanału, pod warunkiem, że jego operator doda go do swojej listy (a raczej doda). Jednak zawsze zostaje ta niepewność - wszyscy pamiętamy jaki cyrk był z kanałem OSI, który głośno był zapowiadany jako FTA do otwartej dystrybucji, a ostatecznie plany zmieniono i sygnał zakodowano po kilku tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza prawie o 6 lat siostra 4funTV była od początku FTA i taka do dziś dnia pozostała. Wszystkie sygnały na niebie wskazują że jej brat Rebel.tv który za kilka dni się narodzi również pójdzie tą drogą i będzie ogólnodostępny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Muzyki takiej nie słucham, emo nie jestem ani żadnym innym metalem, więc ja odbiorcą rebel:tv raczej nie jestem i nie będę.

Zarówno emo, jaki i (heavy) metal, wspomniane przez Ciebie to tylko dwa z wielu podgatunków rocka, a więc nie musisz od razu tego tak rozsądzać. Każdy zapewne znajdzie sobie coś dla siebie. Więcej szczegółów poznamy już wkrótce... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli metal, inny plastik. Jedni szanują innych, a inni jak np. zacytowany wyżej Peter Parker już nie.

 

Ja osobiście wole ostrzejszą muzykę i z niecierpliwością czekam na start tego kanału. Dla mnie w tej chwili poza MTV TWO i Mezzo, nie ma kanału muzycznego który mógłbym włączyć, dlatego oby Rebel poszedł zapowiadaną drogą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli metal, inny plastik. Jedni szanują innych, a inni jak np. zacytowany wyżej Peter Parker już nie.

O nie, nie. Nie wkładaj w moje palce słów, których nie napisałem. Do tych grup ja nic nie mam, a nawet dobrze, że takowe są - bo co to byłby za świat, gdybyśmy wszyscy byli jednakowi? Poza tym - dajmy na to, że nie lubię sportu, i napisałbym tak: "sportu nie lubię, kibicem nie jestem ani żadnym innym sportowcem, więc ja odbiorcą Eurosportu HD raczej nie jestem i nie będę" - czy obraziłbym kogoś? Chyba specjalnie prowokujesz, by spowodować kłótnię, a ja kłócić się nie lubię. Tylko taka mała prośba - zanim coś napiszesz, to pomyśl.

 

A żeby nie było tak off-topicowo,to na forum n-ki ktoś podrzucił link do zdjęcia ulotki Toyi: http://images35.fotosik.pl/84/efa5db421ab5c21a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma n dołączyła już do swojej listy kanałów nową muzyczną stację telewizyjną - Rebel TV. W tej chwili widoczne są jedynie kolorowe pasy i charakterystyczny pisk emitowany z generatora. Start Rebel TV powinien nastąpić do 15 grudnia br. Stacja pojawi się jeszcze w ofercie sieci kablowej Toya. W tej chwili brak informacji, co do innych operatorów kablowych i satelitarnych.

Telewizja nowej generacji n jako pierwsza włączyła na swojej liście kanałów nową stację. Rebel TV dostępny jest na 154 pozycji.

 

[...] W tej chwili kanał nie ma jeszcze koncesji na nadawanie. Początkowo nadawca będzie korzystał z zagranicznej, ale docelowo Rebel TV będzie nadawał na podstawie dokumentu wydanego przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

 

Wiadomość pochodzi z serwisu www.dvbnews.pl.

Start kanału Rebel:tv zbliża się nieuchronnie... :wink: Nawet platformy cyfrowe, a właściwie jedna z nich (n) już zaczęła dostrzegać potencjał nowej stacji, nawet jeszcze przed startem. Mam rozumieć, że po rozpoczęciu nadawania stałego programu platforma n przesunie kanał na bliższe pozycje. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd owa informacja, jakiś link ?

 

EDIT:

już mam ;)

W poniedziałek (14 grudnia 2009 roku) rusza nowa telewizja muzyczna Rebel.tv. Stacja kierowana jest do wszystkich fanów rocka i muzyki, której nie da się "zobaczyć" nigdzie indziej. Kanał będzie dostępny dla wszystkich. Swoje programy poprowadzą takze gwiazdy rocka.

fragment z media2.pl

 

Najważniejsze, że będzie FTA :D:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...