Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zdarza im się puszczać aż 8 piosenek pod rząd i potem 6-minutowa reklama. Taka sytuacja zaobserwowana np. wczoraj i dzisiaj. Oprócz tego coraz częściej widuję model 6 piosenek - 6-minutowa reklama, a coraz rzadziej reklamę co 4 piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje z grupy 4fun media od zawsze zgapiają od najlepszych, najpierw zaczęli od Vivy Plus, później od MTV i Vivy, od Eski też, teraz od Stars.tv

Stacja idzie widzom na rękę i jeszcze jest nazywana pozerem? Bez sensu... ;] Powinna nadawać bloki co teledysk, specjalnie żeby wam nie dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam pecha i trafiam na te 5/6 minut reklam :/

 

Mam dokładnie to samo, jak przełączam na RBL czy tam na ESKĘ żeby sprawdzić co grają, to grają zawsze reklamy :D ostatnio ten syndrom przeniósł mi się też na inne kanały - patrzę po EPG czy coś ciekawego, jak coś mnie zaciekawi to zaglądam a tu co ? Oczywiście reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lipca nie ma już Turbo Topu, ostatniego rockowego pasma na tym kanale. Choć go nie oglądałem to żałuję, ponieważ teraz dawni widzowie już nie mają żadnego pasma dla siebie, a w jego miejsce wstawiono powtórki Parszywej 13, która teraz ma (uwaga) 5 powtórek w tygodniu! Wychodzi na to, że tylko w sobotę nie natkniemy się na Parszywą 13, w której jest głównie disco polo :evil:

Natomiast nie bardzo rozumiem sens utrzymywania Deezer Chart w ramówce... Od miesięcy są tam te same klipy często na tych samych miejscach, tylko czasami coś nowego.

Dobrze również, że nie ma już Świeżyńca, bo tam wcale nie było nowości - to było zwykłe 100% Rebel, tylko z inną nazwą i czołówką. Raz natknąłem się na jakiś czarno-biały klip jakiegoś rock'n'roll'owego zespołu :shock: Baaardzo to bylo świeże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko napisałem jak Oni się tłumaczą z tego,że to właśnie u nich się pojawiły te utwory. Ja od jakiegoś czasu też im w to nie wierzę. Jak tak dalej pójdzie to staną się kopią 4 FUN TV,czy TV Disco.Słupki oglądalności zrobiły swoje,niestety.

 

Edit: Teraz leci Polisz Rajd i jest sam POLSKI RAP.Na żaden POP czy Disco Polo nie natrafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i robią błąd, bo jak zrobią misz-masz to fani rocka uciekną i zostanie im "samaniewiadoma" publiczność której nigdy się nie dogodzi.

Powinien być tylko Rock - od lekkiego do mocnego - i nic więcej. Tematyczność się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmp, a przez ile czasu oni grali rocka? Długo... i jaką na samym rocku osiągnęli oglądalność?? Śmiesznie małą jak na zasięg techniczny jakim dysponują... Jedyne co się liczy dla właściciela komercyjnej stacji telewizyjnej to oglądalność, albo ją masz i masz kasę albo jej nie masz i dokładasz do biznesu. Nic innego dla właściciela nie jest istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV, skoro rock się u nich nie sprawdził to powinni zamknąć stację i skupić się na rozwoju dwóch pozostałych, a nie transformować RBL na kolejnego satelitarnego szmatławca.. Podobnie jest z TV DISCO. Zrezygnowali z grania Euro Dance, bo wyczuli pieniądze w popularnym Disco Polo i co? Nadal są podrzędną stacją, która blednie w starciu z POLO TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zgodzić... masz telewizję której format okazał się nietrafiony. Zainwestowałeś dużo pieniędzy aby ta telewizja zaczęła nadawać. I co, tak po prostu ją zamykasz gdy okazało się, że takie granie się nie sprawdza? No nie, zmieniasz format, szukasz innych widzów których będzie więcej. Wszyscy tak robią na całym świecie, to zupełnie normalne.

 

A TV Disco oczywiście, że blednie przy Polo jednak przy takiej oglądalności jaką notuje zarabia pieniądze a nie traci pieniądze więc jest sens jej utrzymywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że pojęcie ROCKa jest tak szerokie jak pojęcie POPu. Podstylów rocka jest ogromna masa, zaczynając od poprocka przez hardrocka aż do grunge i style o których pewnie nawet nie słyszałem. Rock to de facto ze 30% muzyki współczesnej. Queen to rock, Nirvana to rock, Rod Steward to rock, Michael Jackson to rock, ONA to rock, i tak można wałkować zespołami do rana. Nie, nie pisze że przykładowy Jackson gra tylko rocka - tylko o tym że prawie każdy wykonawca ma swój udział w tym torcie.

 

Skoro nie potrafi się połową przemysłu muzycznego zapewić jednej stacji przetrwania i oglądalności to widocznie problem leży gdzie indziej. Może brakuje pasma z koncertami, może brakuje pasma (albo wstawek) z wywiadami, zapowiedziami koncertów, relacjami. Tak sobie patrze na tą ich stronę i widze miszmasz. Są prezenterzy, ludzie, konkursy gwiazdy, jest fajnie - tylko rock już zniknął.

 

Może i ja jestem jakiś dziwnie pokręcony, ale zaczynali sobie robić marke i się reklamować jako stacja "cięższego brzmienia" (już samo słowo "rebel" wkłada ich w ramke) a tu nagle co? discopolo, elektropopik i rap. brakuje jeszcze hiphop-polo i "ona tańczy dla mnie". No przecież to jest strzał sobie bezpośrednio w [beep]e, bo na pewno nie w kolano.

 

I gdzie tak pędzą po kase, po jakąś niewiadomo jaką oglądalność? Wyrobić sobie marke poważnej dojrzałej stacji rockowej, narobić się jak osioł z patronatami i medialnym sponsorowaniem, a potem zbierać orzeszki (kokosy to po latach, długich) z narobionych znajomości. Tu podlizać sie Woodstockowi, tam innemu Jarocinowi, PRLfestivalowi czy innemu rocko-punko-zlotowi (to też w końcu podstyle rocka) - a potem premiera teledysku, exclusive wywiad, brzdąkanie na żywo, zapis z koncertu chociażby do jednorazowej emisji. Wszystko się da, tylko trzeba mieć MARKE i POMYSŁ.

 

A jak sie swoją marke bierze i spuszcza w kibel to cóż... Będzie kolejna stacyjka grająca od publiczke worek z trocinami razem z czatami i dzwonkami, idealna do umieszczenia na 678 pozycji w dekoderze (tuż obok byłego HOT TV i aktualnego ITV).

 

ble ble ble. nuda nuda nuda. aż chce sie wyjść. pomarudziłem, ide coś porobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...