Jump to content

Recommended Posts

FTA? A gdzie tak jest podawane? :wink: O ile dobrze się orientuję, nie ma żadnych konkretów co do formy dystrybucji. Czy będzie FTA, czy nie to zależy od umowy, z kim Rebel TV podpisze - jeśli Cyfra+, może FTA, ale jeśli "n", no to... :?

Generalnie wolałbym wprowadzenie do platform MTV Dance i MTV Hits które są niestety tylko w kablówkach, a szkoda. Poza tym wprowadzenie do Polski VH-1 Classic i BET (kiedyś już był) też bym miło przyjął :)

Co do tego Rebel TV - nie wiem. Mam nadzieję, że będzie w miarę.

A jednak Rebel TV będzie FTA, z czego jestem bardzo zadowolony :D:

Stacja prezentować będzie głównie muzykę rockową i ma być dostępna z satelity Hot Bird w wersji free-to-air. Więcej
Teraz wystarczy tylko poczekać na start kanału i mieć nadzieję, że w ostatniej chwili nie zmienią zdania tak, jak pewna francuska firma.

Pewnie Rebel TV będzie nadawac na jednym z transponderów Cyfry + tak jak ma to miejsce w przypadku 4 Fun TV.I bardzo dobrze,że będzie FTA,tylko mam nadzieję,że nie będzie żadnych smsów podczas trwania teledysku tak jak jest to na kanale głównym.

Bez SMS'ów... Oj, coś nie mogę sobie tego wyobrazić... Teledyski, oprawa graficzna - wszystko kosztuje. Jedyne, na co możemy mieć jeszcze nadzieję, to to, że SMS'y nie będą leciały non stop, tylko w wybranych pozycjach programowych... :smile:

To bardzo dobra wiadomość, Rebel TV będzie FTA :jupi: Ostatnio sporo nowości można było przeczytać odnośnie postępów w pracach nad telewizją, ale zawsze mi brakowało wiadomości o dystrybucji kanału. W zasadzie oprócz wirtualnemedia.pl (którego news przegapiłem), żaden dobry portal nie podał o emisji FTA z 13E, chyba, że nieuważnie czytałem. :]

Rzeczywiście bardzo dobra wiadomość. Ale także odważna decyzja utrzymywać się z reklam i ewentualnie sms-ów.

Co raz bardziej mi się to podoba. Trzymam kciuki.

U nas na razie nie wiadomo, ale rosyjskie serwisy już wszystko wiedzą :D

Новый музыкальный канал Rebel TV начнет вещание 1 ноября 2009г.

1 ноября 2009 года начнет вещание новый польский музыкальный телеканал под названием Rebel TV. Производством канала занимается компания 4fun Media SA*.

Запуск телеканала Rebel TV будет сопровождаться рекламной кампанией на радио и в интернете. Канал будет посвящен року и джазу, целевой аудиторией канала станет молодежь в возрасте 18 - 39 лет. На канале также планируется запуск ночного блока, в рамках которого будут показаны различные программы и шоу для взрослых зрителей.

Владелец телеканала ведет переговоры с телевизионными операторами на тему привлечения канала к их программному предложению. 

Nie wiem skąd portal tvsatelit.ru to wydłubał :roll: Raczej proszę się nie nastawiać, że jutro będzie start :lol2:

Wow... No to mamy niespoDZIEWANKĘ... :D

Na początku myślałem, że to bujda z tego portalu rosyjskiego, no ale po przeczytaniu news'a na satkurier.pl zmieniłem zdanie. Wiedziałem, że kanał miał ruszyć na początku listopada, ale żeby już 1-szego? Nie kryję zadowolenia, ale przypominam, że nie jest to jeszcze pewne na 100%. :)

EDIT: Zerknijcie na datę dodania tego newsa... No i jednak start Rebel TV się teraz oddala...

Artykuł z Sat Kuriera pochodzi z 8 września. Akurat rosyjskie portale mają taki tupet, że systematycznie im się trafia pisanie tekstów na podstawie tego, co już dawno temu się pojawiło. Wiemy tylko to, że kanał ma wystartować na początku listopada, albo w listopadzie. Prawdopodobnie, bo inauguracja może też zostać odwleczona na inny termin.

• 2 weeks later...