Skocz do zawartości

Odbiór cyfrowej telewizji naziemnej w Ostrowie Wlkp


wlodek_m1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli cyfrowe to powinieneś na pewno POLSAT, TV4, TV PULS, TVN, TVN 7, oraz 3 testowe kanał 39 siła mocniejsza niż kanału 28 (TVP 1, TVP2, TVP INFO/POZNAŃ, TVP KULTURA, TVP HISTORIA), będzie jeszcze uruchomiony kanał 23 ale kiedy dokładnie tego nie wie nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@driwer78- Nie wiem piszesz ,że nie masz dostępu do Kierunku Śrem , ale podajesz odległość 120-130 km ... A to jest odległość już duża , potrzebna antena to wg. mnie kierunkowa ze wzmacniaczem / ok. 17-19 dB,ant.+ wzmacniacz ok.23-25dB/ Ja osobiście mam sprawdzony zestaw / nowy/ i odbieram syg. z nad 100-120 km, polecam Ant. Telmor Telcom Digit 3DT / 16,8 dB/= wzmacn. rurkowy SOLID , 23 dB,zestaw jest mocniejszy od ant .ASR 860 /P 25/ i raczej tańszy ... Antena najtańsza w PL / AWPOL Wrocław , 97 zł + wzm.Solid 23 dB , rurkowy - Saturn Komprachcice / koło Opola / - wzmac. jest do podpięcia za symatryz. / bezpośrednio/ . Producenci polscy -sprawdzeni ..

Jeśli chodzi o Twoje propozycje to wybrałbym raczej ATX-91 , ale jeszcze plus wzmacniacz ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WB 22 - wzm .rurkowy / liniowy /,wzmocn.23 dB, montaż przy puszce symetryzatora,- cena 15,- zł + dodatkowo zasilacz regulowany /0-12 V/, cena ok. 10 zł, - kupisz w sklepie itern. Saturn Komprachcice / k. Opola / , może być do tej Twojej ATX ... lub mojej propozycji .. Oglądnij to co proponuje na stronach tych firm ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie

Złapałem Cyfrowe Kanały ze Śremu na zwykłej starej siatkowej anteny z łączonym w kilku miejscach kablu zwykłym antenowym.Odbieram w sumie 13 cyfrowych kanałów bez żadnego kratkowania.Także zanim kupicie jakąś drogą antene sprawcie na zwykłej siatce.Moja lokalizacja Radłow koło Ostrowa Wlkp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dokładnie tego samego zdania, żeby sprawdzać na zwykłych starych antenach. Sam kombinowałem bo już inną chciałem, ale zmieniłem pozycję tej starej i teraz już bez problemu mam tak samo jak ty 13 kanałów.

I to wszystko bez dodatkowych kosztów związanych z modernizacją instalacji antenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...