Jump to content
VIGO

Optibox HD 2CICX PVR Ready

Recommended Posts

We wtorek kupiłem TNK HD i zapodałem do swojego Optibox'a.

Wszystko ruszyło i wygląda rewelacyjnie (trochę namęczyłem się z ustawieniem programów).

Jak coś to polecam bo działa na 100%.

Pozdrawiam.

do tych co maja cyfrę w czytniku,czy odbiera wszystkie programy w tym nowym kodowaniu? czy w ogóle były problemy z cyfrą?

Witam,zamierzam kupić modul tnk hd,czy działają poprawnie wszystkie kanały i czy jest w końcu jakiś edytor do settingów,posiadam model z usb,czyżby o tym tunerze już nikt nie pamięta?!

Szanowni Państwo;

Posiadam tuner Optibox HD 2CICX PVR Ready.

Nie moge przypisac zadnego programu do ulubionych.

Postepuje zgodnie z instrukcja:

"Ustaw Ulubione

Mozesz przypisać kanały do 8 kategorii kanałów ulubionych.

Aby dokonać ustawienia

1. Wybierz kanał do przypisania.

2. Wybierz OK aby wybrać ekran podglądu.

3. Naciśnij 1~8 dla ustalenia kategorii ulubionego kanału."

W p. 3 po wcisnieciu ktoregokolwiek klawisza 1 ~ 8 odbiornik przechodzi do programu odpowiadajacemu wcisnietemu klawiszowi.

Zatem albo jest blad w instrukcji albo czegos tu nie rozumiem.

Prosze o pomoc.

Nie wiem gdzie znalezc wersje oprogramowania lub numer seryjny bo to nie jest nigdzie napisane na obudowie ani nie ma prostego dojscia do tego w ustawieniach.

żeby przypisać kanał do wybranej listy ulubionych muśisz wejść do edytora list ulubionych klawiszem na pilocie "F3" (na samym dole)

Kupiłem z allegro optiboxa hd 2cicx i nie mogę odbierać c+,przed kupnem gość obiecywał,że nie będzie problemu z odbiorem c+ ani ze współpracą ze spliterem-narazie wszystko zakodowane-szukam rady

Mam problem z aktualizacją firmware do tego modelu. soft mam na pendrivie. Jak daje mu opcje w menu opcja zapisz nie działa nic się nie dzieje. Natomiast stary soft daje się bez problemu zgrać na pendriva - chyba opcją pobierz.

Po RS-232 to samo. Robie wg instrukcji z SAT kuriera z 2009r. czyli odpalam programik Optiloloader chyba tak się nazywa. Program wykrywa soft i nr portu COM, daje SEND i pisze że program czeka na wgranie softu w tym momencie włączam dekoder do prądu wlącznikiem sieciowym i nic się nie dzieje. Czemu nie idzie softu wgrać po RS lub pendrivie?

Źle robisz :P powinieneś wybrać opcję Pobierz TBN. Opcja Zapisz TBN służy do przenoszenia softu/listy kanałów z tunera na PenDrive'a ;)

OK. wszystko poszło dobrze. Zrobiłem jak napisał SatExpert i wgrałem nowego softa dziękuje za pomoc i pozdrawiam