Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopóki decyzja o likwidacji nie jest poważona prawomocnie, likwidator ma pełne prawo na podstawie statutu spółki działać.

Pomijając jednak ten aspekt, okupacja państwowej spółki także jest nielegalna. Jeśli się z jakąś decyzją ktoś nie zgadza, od tego są środki odwoławcze na drodze prawnej.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że sami wyłączyli? Jak wyglądały początki próby wejścia do siedziby przy Powstańców? Przepychanki, strasznie posłami, utrudnianie w normalnym funkcjonowaniu budynku. Co, nie widziałeś nagrań jak przed budynkiem szczuje się na ludzi którzy chcieli skorzystać ze sprzętu na placu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mogli bo PiSowi znudziło się siedzenie w holu na Woronicza i szybko zrezygnowali. Dyżury pełnili dużo dłużej na Powstańców. Znowu udajesz, że nie wiesz...

 

Z tego samego powodu z jakiego nie udało się wejść na plac. Tobie to naprawdę trzeba tłumaczyć czy udajesz? Nie znam totalnie sytuacji TVP3 Kielce, ale zapewne rządzi tam ktoś z poprzedniej władzy, a widząc co robili choćby z Agrobiznesem albo z siedzibą TAI tym ludziom nie można ufać bo będą sabotować program.

 

Polskie Radio Łódź to kolejna rozgłośnia która została postawiona  w stan likwidacji. I pięknie!

2 minuty temu, fanbonda napisał(a):

Okupacja miejsca pracy przez pracownika, ciekawe. Przypominam, ze nie zostali zwolnieni :)

Posłowie też zostali tam zatrudnieni? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam bo mnie tak średnio regiony interesują. Tak samo nie oglądam TV Republika i co widzisz żebym się tam udzielał? Domyślam się tylko, że mamy tam TVPis Bis.

 

Nie sądzę by się bali bo właśnie oglądam TVP Info i cały przedstawiają teraz stanowiska wszystkich stron jeśli chodzi o sytuację z prokuraturą, cały czas wspominają co uwaza o tym prezydent. Nawet dla mnie to jest szok. Rozumiem, że jeszcze nie zdołałeś się oswoić z tym że teraz jest w TVP jednak trochę inaczej. W przypadku regionów po prostu ci dyrektorzy z wcześniejszego nadania nie mają już nic do stracenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fanbonda napisał(a):

To nie temat o mnie i moich stopniach wojskowych, masz cos fo mnie to masz priv

To także nie temat o stopniach wojskowych osób sprawujących władzę. Rozmawiasz o ministrze kultury a nie pułkowniku Wojska Polskiego. Używaj zatem sformułowań adekwatnych do pełnionych funkcji, a nie powielaj propagandy PIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Ty będziesz decydował kiedy koniec. Zaczynasz dyskusję to spodziewaj się odpowiedzi...

 

W grę wchodziło siłowe rozwiązanie sprawy i tu oczywiście jeszcze większa afera by się rozegrała. Wyczuwam masowe złamania jak w przypadku jednej pani poseł która za chwilę cudownie ozdrowiała. No, ale jednak zrobili tak jak pisałem wcześniej czyli wzięli na przeczekanie. Znudziło się, marsz się zakończył to nie było już po co siedzieć. Mam nadzieję, że odpowiedzą karnie za okupowanie telewizji, za emisję neo Wiadomości na antenie Republiki, za kopiowanie programów TVP na antenie tej stacji, za łamanie zakazu konkurencji o ile takowa była.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dvbtowiec napisał(a):

Rozmawiasz o ministrze kultury a nie pułkowniku Wojska Polskiego

Gwoli ścisłości - minister Sienkiewicz może być nazywany podpułkownikiem, przy czym to jest stopień wysłużony w ramach pracy w Urzędzie Ochrony Państwa.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet nie pułkownik, jak to jest powielane, a podpułkownik ;) Cóż kariery tego pana nie śledzę aż tak dokładnie, ani tym bardziej tego kiedy jaki stopień się zdobywa.

Dla mnie ważna jest funkcja którą obecnie piastuje, a jest ministrem kultury.

Tytułowanie go pułkownikiem jest marketingowym zabiegiem konkretnej partii i ja się w to wpisywał nie będę w przeciwieństwie do niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ipo napisał(a):

Rozumiem, że jeszcze nie zdołałeś się oswoić z tym że teraz jest w TVP jednak trochę inaczej. W

W sensie? Nie mam nic przeciwko zmianom, telewizja publiczna zawsze była rządowa. Warunek jeden- zmiany przeprowadzone zgodnie z prawem drogą ustawową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Czyli nawet nie pułkownik, jak to jest powielane, a podpułkownik ;) Cóż kariery tego pana nie śledzę aż tak dokładnie, ani tym bardziej tego kiedy jaki stopień się zdobywa.

Dla mnie ważna jest funkcja którą obecnie piastuje, a jest ministrem kultury.

Tak, to jest też istotne, że obecnie Sienkiewicz jest ministrem i się nie podpisuje stopniem, tylko tak dla jasności napisałem, że to nie jest w tym przypadku stopień wojskowy. Zaś to skracanie do pułkownika pewnie ma podobną genezę jak mówienie do wiceministrów per "panie ministrze". W mowie codziennej jest to akceptowalne, natomiast nie w dokumentach urzędowych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż czyli potwierdzasz że wpisujesz się w marketingową propagandę konkretnej partii.

Sąd rejestrowy w Łodzi zatwierdził likwidatora Radia Łódź

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-radio-regionalne-w-stanie-likwidacji-resort-kultury-zdecydow,nId,7270590

Cytat

Sąd Rejonowy w Łodzi wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego otwarcie likwidacji Radia Łódź - przekazało Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w specjalnym komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych. To kolejna rozgłośnia, względem której KRS podjął takie działania.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, czytam to co słyszę z ust konkretnych polityków :) Ale masz rację jeśli do tego nie umiesz się przyznać, to do niczego ta dyskusja nie prowadzi.

Osobiście uważam wyłącznie że powinno się osoby tytułować zgodnie z ich aktualnymi funkcjami, zwłaszcza że rozmawiamy o wydarzeniach bieżących, a nie z czasów gdy był podpułkownikiem UOP.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...