Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Pan Stankiewicz w „Loży Prasowej" stwierdził że protest w TAI już powoli się wygasza gdyż corsz mniej osób chce się w to pakować. Obecnie są tam już tylko najgorliwsi politycy PiSu pokroju Panów Horały czy Macierewicza. Podejrzewam więc że spotkanie RMN u Prezydenta to ostatnie pohukiwania w sprawie. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że swoje zrobiła publikacja zarobków Pana Adamczyka, Tulickiego czy Prereiry. Jak widać chętnych - chcących stanąć w obronę milionerów - brak. Niech najlepszym przykładem będzie pojawienie się Pani Żywioł na antenie TVP Info w ostatnich dniach. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak po proteście planowanyn na dzień 11 stycznia 2023 roku okupacja TAI zostanie zakończona zwłaszcza jeżeli frekwencja będzie niska. W moim odczuciu Zjednoczona Prawica odpuścić media publiczne by skupić się na TV Republice organizując na przykład protesty o „multipleks" wzorem tych w czasach gdy do DVB-T wchodziła TV Trwam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Poland napisał(a):

Dzisiaj Pan Stankiewicz w „Loży Prasowej" stwierdził że protest w TAI już powoli się wygasza gdyż corsz mniej osób chce się w to pakować. Obecnie są tam już tylko najgorliwsi politycy PiSu pokroju Panów Horały czy Macierewicza. Podejrzewam więc że spotkanie RMN u Prezydenta to ostatnie pohukiwania w sprawie. 

Oni wszyscy czekają do tego ich marszu 11 stycznia bo jak się uda to będą tam znowu z okien przemawiać do tłumu. Póki co codziennie politycy PiSu wrzucają zdjęcia z siedziby TAI z informacją, że okupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Poland napisał(a):

Nie zdziwię się jak po proteście planowanyn na dzień 11 stycznia 2023 roku okupacja TAI zostanie zakończona zwłaszcza jeżeli frekwencja będzie niska. W moim odczuciu Zjednoczona Prawica odpuścić media publiczne by skupić się na TV Republice organizując na przykład protesty o „multipleks" wzorem tych w czasach gdy do DVB-T wchodziła TV Trwam. 

Po prostu mają świadomość, że to jest nie do obrony. Nikt nie będzie bronił Panów, którzy zarobili tyle, ile większość Polaków może sobie tylko pomarzyć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polska (wraz Ministerstwem Zdrowia) już oficjalnie potwierdziła w programie „19:30" powrót do grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Relacje w TVP3 i być może tak jak dawniej też w TVP2. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w tym roku TVP po prostu będzie aktywnie wspierać akcję, informować o niej w serwisach, ale oficjalnie nie będzie partnerem medialnym? W materiałach promocyjnych wiedziałem loga TVN, TTV czy Playera. Myślę, ze główne studio nie będzie na Woronicza. Prędzej za rok. 

Bojkot akcji WOŚP przez 7 lat to idiotyzm był ze strony poprzednich władz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Poland napisał(a):

Ciekawe jak rozwiążą kwestie transmisji zwłaszcza że relacje bedą też w TVN. Może obaj nadawcy bedą wspólnie produkować relacje w ten dzień :)

Najprawdopodobniej będzie tak, że ze strony TVP wykorzystane będą głównie ośrodki regionalne, bo tu baza jest lepsza niż w przypadku TVN. Natomiast obie stacje raczej nie będą sobie w paradę wchodzić.
TVP już zapowiedziała, że w ramach WOŚP będzie można wylicytować dzień w Akademii Telewizyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Myślę, ze główne studio nie będzie na Woronicza. Prędzej za rok. 

To raczej na 100% bo po pierwsze pewnie już jest wszystko załatwione i ugadane by mięli własne studio, a po drugie Woronicza jest jak twierdzą niektórzy teraz twierdzą której pilnuje policja, nikt obcy nie może wejść i organizowanie studia otwartego raczej wtedy by było wykluczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mr. Music napisał(a):

@Ipo@dvbtowiecJeszcze raz. TK nie stwierdził, że RMN jest niezgodna z konstytucją. Uzasadnienie to nie jest główna część wyroku. Nie wiem, ile razy jeszcze będziecie powielać to kłamstwo.

Gdyby było tak jak piszesz, to nie zapisano by adnotacji do analogicznego punktu w ustawie o RMN. Nie zrobił tego Tusk, tylko poprzednia ekipa. To wystarczająco powinno Ci uzmysłowić że błądzisz.

 

Co do WOŚP, mnie się wydaje że głównym organizatorem będzie TVP w tym roku, TVN prawdopodobnie będzie się także łączył z głównym studiem, a to pewnie jak w ostatnich latach będzie poza siedzibą jakiejkolwiek telewizji, pod namiotem.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr. Music napisał(a):

@Ipo@dvbtowiecJeszcze raz. TK nie stwierdził, że RMN jest niezgodna z konstytucją. Uzasadnienie to nie jest główna część wyroku. Nie wiem, ile razy jeszcze będziecie powielać to kłamstwo.

Prawdę mówiąc twoje zdanie nie jest dla mnie wiążące więc pozdrawiam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owsiak na pewno chciałby wrócić do TVP. Przy transmisjach WOŚP pracowały pełną parą wszystkie ośrodki regionalne TVP. TVN nie ma takiego zaplecza, aby dotrzeć do wszystkich regionów w Polsce, a tym bardziej tworzyć okolicznościowe sztaby WOŚP w 17 studiach telewizyjnych w całej Polsce. WOŚP powstała jako akcja TVP i byłby to symboliczny powrót do korzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Wracać tam by za 4 lata nie wiedzieć co będzie? Tu ma chociaż pewność, że kolejne finały będą i do tego pieniędzy zbierają z roku na rok coraz więcej.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Gdyby było tak jak piszesz, to nie zapisano by adnotacji do analogicznego punktu w ustawie o RMN. Nie zrobił tego Tusk, tylko poprzednia ekipa. To wystarczająco powinno Ci uzmysłowić że błądzisz.

Już pisałem, że nie interesują mnie żadne adnotacje, niezależnie przez kogo tworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiemy, powtarzasz się.

Nas nie interesuje Twoje stanowisko.

 

 

Pracownik TVP Cezary Gmyz idzie w ślady TV Republika?

https://przegladsportowy.onet.pl/igrzyska-olimpijskie/pracownik-tvp-zaczepil-nowego-ministra-blyskawiczna-reakcja-klamstwo/3ef4pnc

 

Cytat

Nowy minister sportu został pomówiony o odwołanie planów starania się o organizację igrzysk olimpijskich 2036 r. w Polsce przez Cezarego Gmyza. "Dla wyjaśniania dodam, że wtedy właśnie przypadnie stulecie olimpiady Hitlera. Po co olimpiada w Warszawie, jak jest Berlinie" — twierdził pracownik TVP.

 

Może chce dołączyć do zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żartobliwie nawiązanie do slow Prezydenta Warszawy, który kiedyś raczył powiedzieć, ze po co nam lotnisko, skoro jest w Berlinie. 

Gmyz jak i Dominika Cosic w rozmowie z Wirtualnemedia potwierdzili, ze żadnego wypowiedzenia umów nie dostali. 

W 1936 r byly Igrzyska olimpijskie w Berlinie. Wiem, ze historia to nie twoj konik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Należy się spodziewać że w TVP będzie tak samo.

Czyli od teraz wszelkie argumenty o nielegalnym przejęciu Polskiego Radia są bezpodstawne.

A propo TVP to ona rozpoczyna zwolnienie okupantów z Placu Powstańców. Na początek konsultacje ze związkami zawodowymi: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zwolnienia-tvp-michal-adamczyk-samuel-pereira-marcin-tulicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...