Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa kilkudziesięciu wiz rozdmuchana do rangi afery. Myślisz że za sld, po tak nie było?

Wtedy był jeden przekaz, jedynie słuszny, to tak apropo minionego ustroju.

Edytowane przez super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, super said:

Sprawa kilkudziesięciu wiz rozdmuchana do rangi afery. Myślisz że za sld, po tak nie było?

Wtedy był jeden przekaz, jedynie słuszny, to tak apropo minionego ustroju.

Chyba kilkuset... i to tysięcy :D ciężko traktować Twoje wpisy poważnie bo pojawiasz się nagle i lecisz po jednej prawidłowej linii partii.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jak twierdzisz, że przez 8 lat nie oglądałeś to nie wiesz co mówili. Przedstawili sprawę, mówili o zatrzymaniach, dymisjach, przedstawiali jak wygląda procedura, i 250 tysięcy to nie liczba osób, które ostatecznie wjechały do Polski, a liczba osób, które złożyły wnioski w pierwszym etapie procedury. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nagle bo to forum oglądam od kilku lat i kiedyś się tu udzielałem ale przez takie niczym nie potwierdzone przytyki nie miałem ochoty tu przebywać. Najpierw trzeba się doinformować a później coś pisać.  fanbonda ci to wytłumaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mówię, że nie oglądałem.  Zaglądałem często by sprawdzić czy pojawiają się transmisje konferencji prasowych opozycji i właściwie nigdy ich nie było jak sprawdzałem więc jak już mówiono o aferach partii rządzącej to śmiem twierdzić, że nie mówiono prawdy. Teraz tego nie sprawdzę bo strona zablokowana, ale jestem o tym wręcz przekonany.

@supernikt nie zmusza do bycia tutaj. Jak coś publikujesz na forum to chyba masz świadomość, że ktoś ci odpowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij może od siebie w takim razie bo to Ty twierdzisz, że Onet, Polsat nie są wyznacznikiem rzetelności a tak naprawdę nie otrzymaliśmy jakichś konkretnych dowodów na brak tej rzetelności. I w takim razie chciałbym się dowiedzieć które medium jest jedynym rzetelnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lukx95 napisał(a):

Tutaj podają, że likwidatorem TVP zostanie Tomasz Sygut.

Link: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-tomasz-sygut-likwidacja-polskie-radio-pap

I chyba tu jest napisana prawda bo na pewno zgadza się likwidator PAP-u. Poseł Czarnek wrzucił na Twittera zdjęcie dokumentu którym posługuje się tam właśnie Marek Błoński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika Richardson to kolejne nazwisko które pojawia się wśród powrotów do TVP. Tymczasem tekst o tym jak z perspektywy pracowników TVP wygląda sytuacja na Woronicza https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku-pracownik-tvp-ujawnia-co-dzieje-sie-na-woronicza-wszyscy-sa-zmeczeni-policja-sprawdza-bagazniki-6978592129735648a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, super napisał(a):

Nie nagle bo to forum oglądam od kilku lat i kiedyś się tu udzielałem ale przez takie niczym nie potwierdzone przytyki nie miałem ochoty tu przebywać. Najpierw trzeba się doinformować a później coś pisać.  fanbonda ci to wytłumaczył.

Tak się udzielałeś że teraz musiałeś nowe konto założyć? :)

Fanbonda udowadnia że również zrobi wszystko byle bronić honoru TVP który de facto od dawna nie istnieje.

Edytowane przez Kiler
Usunięto część niezwiązaną z tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wikipedii możemy znaleźć takie stwierdzenie 

Cytat

Likwidacja – postępowanie prowadzone w spółkach osobowych i kapitałowych mające na celu spieniężenie majątku oraz zakończenie bieżących spraw spółki[1]. W przypadku spółek kapitałowych przeprowadzenie likwidacji jest warunkiem koniecznym do rozwiązania spółki i wykreślenia jej z rejestru. Sposób prowadzenia likwidacji regulują odpowiednie przepisy ustawy z dnia 15 września 2000 r. – Kodeks spółek handlowych (Dz.U. z 2022 r. poz. 1467). Likwidację prowadzi się pod firmą spółki z dodaniem oznaczenia „w likwidacji”. W czasie prowadzenia likwidacji spółka zachowuje osobowość prawną. Rozwiązanie spółki prowadzi do zakończenia jej bytu prawnego i likwidacji interesów

Źródło: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Likwidacja

 

Jak wygląda postawienie spółki akcyjnej w stan likwidacji?

Spółkę Akcyjną można postawić w stan likwidacji (zbycia się całego majątku) w dwóch krokach.

1.Z dniem uprawomocnienia się orzeczenia o rozwiązaniu spółki przez sąd,

2. Powzięcia przez walne zgromadzenie uchwały o rozwiązaniu spółki lub zaistnienia innej przyczyny jej rozwiązania.

Pułkownik, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bartłomiej Sienkiewicz musiał zwołać w siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego(tam według statutu TVP,PR,PAP odbywają się takie zgromadzenia) walne zgromadzenie akcjonariuszy TVP S.A, Polskie Radio S.A, PAP S.A i po kolei je poprowadzić. Czy to zrobił? Tego nikt nie wie.

Likwidator nie może robić procesu restrukturyzacji tylko jego żądaniem jest doprowadzenie do zbycia majątku spółki i zaspokojeniu wierzycieli

EDIT: 21 spółek medialnych można znieść tylko ustawą. Spółki TVP, Polskie Radio, PAP i spółki regionalne PR działają na specjalnych zasadach.

To dotyczy także przy planie zmian liczbie OTV czy fuzji TVP - Polskie Radio.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się ze stwierdzeniami do wzywania kogokolwiek do czegokolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...