Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dlaczego wszystko z Tuskiem wiązać, od tego należałoby zacząć? Serio w Polsce ten Tusk jest wszystkiemu winien? :)

Być może odświeżają archiwum i za chwilę to część rzeczy wróci.

Przecież w różnych serwisach VOD co chwila znikają jakieś treści, a potem pojawiają się na nowo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ratter napisał(a):

No przypadek że te programy zniknęły akurat po przejęciu władzy przez Tuska.

Przepraszam bardzo, ale przypadkiem mamy również koniec roku i kończą się wtedy często licencje... Poza tym cały czas uważacie, że obecny prezes nie jest prezesem więc może jednak to dzieło p.o.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ratter napisał(a):

Tylko co mu zawiniły dokumenty historyczne?

No właśnie pytanie zasadne. Na tyle zasadne że teza którą stawiasz nie trzyma się przysłowiowej k.upy. Wiem że wygodnie wszystkiemu jest przypiąć teraz łatkę polityczną, jednak aż tak daleki w osądzie nie jestem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sakiewicz straszy, że kostka brukowa, która leży wokół TVP będzie służyć do ataku na protestujących. 

Po pierwsze, jakich protestujących? Tam przychodzi najwyżej kilkadziesiąt osób. 

Po drugie, wokół TVP trwa remont i kostka po prostu leży, ale ten znalazł pretekst.

Jak można tak straszyć ludzi, jak można ich kłamać i manipulować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawelgor napisał(a):

Sakiewicz straszy, że kostka brukowa, która leży wokół TVP będzie służyć do ataku na protestujących. 

Po pierwsze, jakich protestujących? Tam przychodzi najwyżej kilkadziesiąt osób. 

Po drugie, wokół TVP trwa remont i kostka po prostu leży, ale ten znalazł pretekst.

Jak można tak straszyć ludzi, jak można ich kłamać i manipulować?

Na 20 organizują codziennie "czuwania". Pewnie oni sa zagrożeni. 😂

1 minutę temu, Ratter napisał(a):

Dlaczego fani PO popierają działania rodem z Białorusi? Co Tuskowi zrobiły jakieś dokumenty historyczne i koncerty?

Wypraszam sobie, do PO to mi bardzo daleko także kolega nie trafił w ogóle. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koalicji są jeszcze trzy partie. Ale ewidentnie widać, że te materiały są usuwane na zlecenie jednej z nich.

Teraz, dvbtowiec napisał(a):

Serio? Tusk, Tusk, Tusk. Nawet w święta Tusk, Tusk, Tusk. Nudy :)

Ja tylko pytam. Co Tuskowi zrobiły jakieś dokumenty historyczne, że aż kazał je usunąć? Bo ja nie mam wątpliwości, że te materiały zostały usunięte na zlecenie obecnej władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Ani na jedno ani na drugie nie ma. Ale poza kilkoma osobami nikt teorii spiskowych nie głosi. Dyskusja w tym wątku z tego powodu już dawno odbiegła od merytorycznej. 

No ostatnio to tu sie narobiło znafców od prawa i teori spiskowych. I jak ich nie popierasz to musisz być od Tuska innej opcji nie ma😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...