Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Ale mnie obchodzi, bo brak aktywności wtedy, a teraz każdy szczegół zauważany (zapewne w wielu miejscach słusznie) świadczy o tym że jesteś hipokrytą ;) Bez urazy.

I znowu stosujesz podwójne standardy.

Za poprzedniej władzy wszystko krytykowałeś, teraz zauważam u Ciebie, jak sam to nazwałeś "brak aktywności", tłumaczenie każdego ruchu "nowej" TVP. 

I o czym to świadczy? ;) 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mingo napisał(a):

teraz zauważam u Ciebie, jak sam to nazwałeś "brak aktywności", tłumaczenie każdego ruchu "nowej" TVP. 

I o czym to świadczy? ;) 

O tym że nie widzisz mojej aktywności, bo udzielam się chyba wystarczająco dużo 🤣

Tak napisałeś ten post że niestety sam się na strzał wystawiłeś. Gratuluję.

A mówiąc serio bądźcie obiektywni. Zmiany są od wczoraj. Niczego na antenie z nowymi władzami jako efekt jeszcze nie ma. Więc co można napisać obiektywnie?

Po czynach ich poznamy. Poza tym było zapowiadane że to jest sytuacja tymczasowa. Będą konkursy na nowe władze, po napisaniu ustawy.

Poczekamy, zobaczymy. Jeśli media będą upartyjnione w równym stopniu jak były przez 8 ostatnich lat pochwały mojej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udzielasz się, jak tylko ktoś napisze coś nieprzychylnego o nowej TVP czy wyrazi wątpliwość odnośnie sposobu przejęcia to od razu jesteś pierwszy do tłumaczenia ;) 

 

Ja sam też nie mam zamiaru oceniać ich już dzisiaj, tak jak wcześniej pisałem nie spodziewam się w pełni obiektywnych mediów bo takie są praktycznie niemożliwe, tym bardziej jeśli właścicielem TV jest rząd. Zobaczymy po kilku miesiącach, liczę na taką telewizję, która będzie potrafiła skrytykować rządzących jeśli na to zasłużą. 

 

Niestety obawiam się powtórki z TVN24. Od kilku dni zerkam na ich programy i mam wrażenie, że tak jak żyliśmy w dyktaturze, w ponurym kraju tak teraz żyjemy w kraju, który za chwilę będzie krainą mlekiem i miodem płynącą. Zachwyt nad zmianą rządu taki, że aż się ulewa. 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...