Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Falcon napisał(a):

O jakie zufanie chodzi?

Ufasz Volkswagenowi?

Załóżmy hipotetycznie że jesteś piękny i setki osób nie mogą napatrzeć się na Twoją urodę. Ale wystarczy że coś powiesz i 3/4 z tych osób uzna że nie mogłoby Ci zaufać. Widzisz logiczny związek miedzy urodą a zaufaniem? I jakie to ma znaczenie dlaczego Ci nie ufają. Każdy ma swoje motywacje. Zrozumiałeś? :)

 

@zefir Oczywiście masz 100% racji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zefir napisał(a):

Z badania CBOS można wnioskować,że im więcej negatywnych i mniej pozytywnych tym lepiej dla telewizji TVP i Polaków.

No, nie do końca. Jeśli 10 lat temu TVP miała 81% ocen pozytywnych, a teraz tylko 39, to o czym to świadczy? I w jaki sposób to, że telewizja publiczna traci swoją pozycję i reputację, miałoby być dobre dla samej telewizji jako instytucji oraz dla Polaków jako całości, całego prawie 40-milionowego narodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP traci swoja reputację niemal wyłącznie przez audycje na TVP Info, oraz program Wiadomości, oraz to co o nich mówi konkurencja (opozycja).

Wiele osób twierdzi, że nie ogląda TVP "bo nie", ale jednocześnie np. lubią filmy dokumentalne i przyrodnicze...

Edytowane przez DanielK
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy doskonale wiedzą,że jeśli wyniki dla kogoś,czegoś są bardzo dobre,to nikt tematu nie poprawia,rozwija,bo i po co.? Historia pokazuje jak to się kończy.( rządy odchodzą,a wraz z nimi wszystko co niby było dobre)

Obecny rząd bardzo mocno wspiera TVP i nie tylko ją,bo wie,żeby coś trwało,należy to rozwijać i wspierać nawet finansowo.Nie wszystkim to się spodoba,więc takie wyniki badań. Myślę,że za kilka lat wyniki CBOS będą inne,oczywiście na korzyść TVP .

Każdy,kto choć prowadził nawet najmniejszy biznes zgodzi się ze mną. Nigdy nie można spocząć na laurach,a efekty przychodzą z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zefir napisał(a):

Obecny rząd bardzo mocno wspiera TVP i nie tylko ją,bo wie,żeby coś trwało,należy to rozwijać i wspierać nawet finansowo.Nie wszystkim to się spodoba,więc takie wyniki badań.

Nie, to nie chodzi o inwestycje, tylko o to, że obecnie TVP kojarzy się z bardzo jednostronnym i nierzetelnym przekazem informacyjnym, czym psuje sobie zaufanie, co nie jest dobre dla wizerunku tej instytucji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zefir napisał(a):

Obecny rząd bardzo mocno wspiera TVP i nie tylko ją,bo wie,żeby coś trwało,należy to rozwijać i wspierać nawet finansowo.

(...)

Każdy,kto choć prowadził nawet najmniejszy biznes zgodzi się ze mną.

Ciekawe rzeczy opowiadasz, ja sądzę że każdy kto prowadzi choć najmniejszy biznes wie że rozwój jest z inwestowania własnych wypracowanych środków, a nie z corocznych publicznych dotacji. Dorzucanie pieniędzy w prywatnym biznesie nazywa się dokapitalizowaniem spółki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zefir napisał(a):

Jeśli pójdzie śladami poprzednich władz,gdzie przekaz informacji był jedynie ,,słuszny" i zgodny ze wszystkimi mediami,które były w rękach jedynej panującej władzy,wiemy wszyscy  jak to się skończyło.

Tak się akurat składa, że w tym momencie w TVP mamy do czynienia z "jedynie słusznym" przekazem, a opozycja ma mniej czasu antenowego niż za poprzednich władz. O innych mediach w tym wątku nie rozmawiamy, bo to jest temat o TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czasu antenowego,to nie ja o tym decyduję.Wiem jednak,że do TVP przedstawiciele PO nie przychodzą,choć są zapraszani.

Za poprzednich rządów wszyscy doskonale pamiętają,jak byli traktowani dziennikarze i przedstawiciele ówczesnej opozycji w telewizji.Temat rzeka. Cieszy mnie fakt,że telewizja ma swoje zdanie ( nie zawsze zgodne z moim) i nie idzie drogą poprzednich władz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zefir napisał(a):

Co do czasu antenowego,to nie ja o tym decyduję.Wiem jednak,że do TVP przedstawiciele PO nie przychodzą,choć są zapraszani.

 

Za to podobno Konfederacja nadal nie jest zapraszana, chociaż w sondażach mają obecnie pozycję trzeciej siły politycznej kraju.

Aczkolwiek, z góry zaznaczam że to pogłoski. Ja nie śledzę tak często programów publicystycznych TVP i nie mogę dać głowy za to że nigdzie ich nie ma, więc za ewentualną pomyłkę z góry przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zefir napisał(a):

Za poprzednich rządów wszyscy doskonale pamiętają,jak byli traktowani dziennikarze i przedstawiciele ówczesnej opozycji w telewizji.

Mieli więcej czasu antenowego niż obecnie i byli traktowani uczciwiej, a w telewizji nie pracowali ludzie typu Kłeczka, który nie powinien żadnych programów prowadzić, bo łamie podstawowe standardy dziennikarstwa. A czy TVP powinna mieć własne zdanie... cóż, moim zdaniem publiczna telewizja jest od prezentowania różnych stanowisk, nie od tego, by forsować swoje.

 

@michael112- istotnie, politycy Konfederacji nie są obecni w programach publicystycznych TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nasze rządy były i są związane z TVP,która jest odzwierciedleniem ich polityki i biznesu.Zawsze popierałem telewizję i jej kolejną  władzę jak większośc polaków.Być może o obecnym rządzie będę mówić w czasie przeszłym,lecz jak na razie wybrali nieco inną drogę,którą akceptuję.( choć nie zawsze,lecz nie ma innej alternatywy. Nikt nie będzie popierał poprzednich skompromitowanych władz,które nawet o naszą TVP nie potrafiły zadbać.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP info na swojej antenie przerwało transmisję konferencji prezesa NBP i zaprosiło na dalszą transmisje na portalu internetowym i znowu prezes jest na antenie TVP info. Wow, co się stało, zawsze chyba była w całości. Co to było na kilka minut. 

Edytowane przez pasjonat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...