Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem lepiej byłoby wykorzystać TVP HD oraz Seriale. Ten pierwszy przekształcić w typowy filmowy kanał zmieniając nazwę na TVP Film, a Seriale w końcu podnieść do HD i nie powtarzać w nieskończoność pętli Rancza i Rodzinki. 

 

Pomysł na jedynkę i dwójkę uważam jak słaby, a wręcz nietrafiony. 

 

Kurskiego można było krytykować co do publicystyki w Telewizji Polskiej (i słusznie), ale miał wizję na TVP w przeciwieństwie do obecnego prezesa, który nie ma chyba żadnych pomysłów na przyszłość telewizji publicznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem tego pomysłu. Czy naprawdę wszystko musi być polskie? Jeśli dany serial jest dobry to niech będzie i produkcji azerbejdżańskiej. Nie rozumiem czemu nie można uszanować innych krajów tylko na siłę wciskać 7 razy dziennie Ranczo (które nie ujmując jest super produkcją). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest też kwestia tego, co ludzie lubią oglądać. Można się śmiać że "seriale z kraju kebabów", ale "Wspaniałe stulecie" odniosło sukces, więc nic dziwnego że potem kupiono jeszcze kilka tureckich seriali. Ba, przecież podobnie było nawet z rosyjskimi, jeszcze przed inwazją Rosji na Ukrainę nadawano jeden serial codzienny oraz taki cotygodniowy, Dwójka się w tym specjalizowała.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 1 skupia się tylko w większości na programach Polskich i Tureckich, gdzie są inne filmy z innych państw? Mamy 27 krajów w UE, Kanada, USA, Meksyk- są tam piękne telenowele jak Otchłań namiętności, Esmeralda, Nie igraj z aniołem, piękne telenowele z Televisy.  Można też emitować z Japonii filmy lub anime. 

Edytowane przez pasjonat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adrian96 napisał(a):

Ja bym wolał coś brytyjskiego. W końcu TVP współpracuje z BBC. A Brytyjczycy zrobili tyle świetnych seriali. Ze Wspomnę o Doktor Foster, Scott i Bailey czy Poza Podejrzeniem albo Doctor Who. W TVP brakuje seriali z Wielkiej Brytanii.

Doctor Who był/jest emitowany na antenie TVP abc - sam go czasami oglądałem - był bardzo fajny - mówię głównie o wcześniejszych sezonach, w których doktorem był starszy facet

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bartosz10 napisał(a):

Doctor Who był/jest emitowany na antenie TVP abc - sam go czasami oglądałem

 A co z resztą seriali brytyjskich które wymieniłem ? 

2 godziny temu, DanielK napisał(a):

To był serial "Bolivar"

https://www.filmweb.pl/serial/Bolivar-2019-833195

 

Brytyjskie seriale są na TVP VOD, większość bezpłatnie.

Bezpłatne Ale tylko w strefie Abonenta

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie się to odbywa w ten sposób:

Cytat

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych poinformował, że 4 maja te obligacje zostaną zarejestrowane. Następnie trafią do Telewizji Polskiej, Polskiego Radia i 17 regionalnych rozgłośni publicznych, od których zostaną odkupione bez odsetek.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-i-polskie-radio-rekompensata-abonament-obligacje-skarbowe-2021

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

elewizja Polska w wiosennej ramówce planuje umieścić nowy rozrywkowy teleturniej pod tytułem „W głowie się nie mieści”. Prowadzącymi mają zostać Tomasz Kammel i Radosław Brzózka - dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/teleturniej-w-glowie-sie-nie-miesci-tomasz-kammel-radoslaw-brzozka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie sytuacja niezrozumiała. Czytałem dyskusję, wpis był faktycznie niefortunny, ale korespondentka przeprosiła za to bodajże 4 razy. Poza tym ja to potraktowałem nie jako wypowiedź godzącą w polską rację stanu, czy nawet antypolskie słowa (a takie opinie też już spotkałem) ale za pewien skrót myślowy. A wiadomo, że nietrudno o coś takiego w sytuacji, gdy wpis na Twitterze może mieć co najwyżej 280 znaków.

 

Druga kwestia. W komunikacie jest o tym, że dziennikarz TVP reprezentuje stację także w mediach społecznościowych. OK, to gdzie decyzja w sprawie skandalicznych wypowiedzi Jarosława Jakimowicza, których tu nawet nie będę przytaczać, żeby regulaminu nie łamać? Gdzie konsekwencje wobec szefa TVP Sport, piszącego o szefie Polsatu Sport per "idiota"?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...