Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co mają pokazywać, jak Panna z Wawy przyjeżdża do Rolnika i razem z nim kosi zboże, potem z rozrzutnika wiadrami przesypuje zboże, owies, a następnie doi krowy, po czym robi dla tego rolnika obiad z ziemniaków i z zabitego wcześniej świniaka? A na sam koniec dnia Rolnik wybiera i ocenia kobietę, która najlepiej doiła krowę, która zrobiła najlepsza kaszankę i która najlepiej przybijała deski do płotu?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnik unijny tak, ale gdyby miał kupić za własne pieniądze to już by chyba zrezygnował z gospodarstwa

Niestety ten program nie ma żadnego scenariusza  a prawdziwego rolnictwa tam jak na lekarstwo

Czy Ty znasz zasady dofinansowywania z UE?? Ja znam, bo moja rodzina korzystała z różnych programów unijnych. Musisz mieć swój wkład własny, moja rodzina musiała wyłożyć ponad 50% kosztów inwestycji z własnej kieszeni, więc to nie jest tak,ze UE tak po prostu funduje. Dwa - dlaczego idąc twoją logiką ludzie z miasta nie mają ciągników, skoro UE daje,a jak daje to trzeba brać,a to,że nie mamy roli to nieistotny szczegół.. To ironia. Inna sprawa,że jak mówi mi osoba, która śledziła ten program tam było po prostu zwyczajne lokowanie produktu, więc firmy produkujące chociażby ciągniki dostarczały nowiutkie prosto z fabryki modele. Program był jedną wielka kreacją, nie pokazywał życia na wsi i rzeczywistej sytuacji nawet tych rolników- bohaterów programu, po prostu na potrzeby TV pokazano odpowiednie produkty biznesu rolniczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię że był PRL, a media wcale nie były nazywane ludowymi. Natomiast innych krajach komunistycznym czy prawicowo niedemokratycznych, nazwa narodowe lub ludowe jest bardzo popularna. W zależności od skrzywienia władzy, w lewo lub w prawo. Czyli nawet wtedy nie było ludowych, teraz za to będą narodowe. Wiec kto więcej zawłaszcza, ingeruje w media? Tamta władza czy ta? Widać wyraźnie. To wynika z kompleksów. Kto czuje się mocny nie musi pokazywać swojej siły, zmieniać nazw, burzyć pomników. Prawda obroni się sama. A tu widać kłamstwo, dlatego mamy sztuczną, siłową zmianą. Do tego jeszcze nocną. Wszystko według najmroczniejszych czasów ludzkości. Modelowo.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięta uwaga personalna, proszę bez takich zaczepek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubula, Kruk, Lichocka, Sellin? :shock: Żart? Przecież, to są ludzie kompletnie oderwani od współczesnych realiów. Fanatycy, którym się marzy się wprowadzenie bata, na wszystkie prywatne media. TVP ich rękoma, raczej nie przekształci się w nic dobrego. Będzie TV Republika i Gazeta Polska bis, czyli media najgorsze w swych kategoriach.

 

Ciekawi mnie, jakie "kwiatki" będzie zawierała ta ustawa o TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opublikują to ocenimy. A wydaje się ze będzie co oceniać, to będzie hit. Co natomiast źle świadczy? Już nazwa. Nawet za PRL nie było mediów ludowych. Pokażcie mi niekomunistyczny, demokratyczny kraj, który ma media narodowe.

Chiny! :D Poważnie! Tam dopiero chcącemu nie dzieje się krzywda. :P

 

Może media nie nazywały się ludowe, ale PRL to przecież Polska Rzeczpospolita Ludowa, a rękodzieło było ludowe i nie było tylu bezdomnych i upodlonych ludzi za tamtych czasów.

 

Jak pokazuje historia, to sama zmiana nazwy nie daje wielkich efektów. Zmiana nazwy to tylko zabieg marketingowy, symboliczny, a za nim powinny iść również czyny. Może zmiana prawnych podstaw będzie w końcu tylko zalążkiem do zmian organicznych? Dobrze by się stało, ponieważ tej szmiry z nielicznymi wyjątkami potwierdzającymi tylko regułę nie sposób ogladać bez odpowiedniego nastawienia. To i tak tylko dość krótko wytrzymywałem przez ostatnie lata te miniopowieści o Pendolino, gender, in vitro i "zielonej wyspie". Te codzienne sączenie obrzydzenia do zabiedzonych ludzi, do własnego domu, do własnego kraju w różnych produkcjach i informacjach poprzez kreowanie nowej, wspaniałej iluzji państwa obywatelskiego, często to wszystko ukryte, ale też często jawne i głośno artykułowane wydobyło u mnie olbrzymie pokłady skondensowanego wstrętu do ludzi tworzących i prezentujących te treści. Trzeba mieć nadzwyczajny talent, aby lansować treści, które doprowadzą do samozniszczenia tych działań.

 

Życzę sobie i Wam jak najszybszego uprzątnięcia tej stajni Augiasza.

 

 

Wiec kto więcej zawłaszcza, ingeruje w media? Tamta władza czy ta? Widać wyraźnie. To wynika z kompleksów. Kto czuje się mocny nie musi pokazywać swojej siły, zmieniać nazw, burzyć pomników. Prawda obroni się sama. A tu widać kłamstwo, dlatego mamy sztuczną, siłową zmianą. Do tego jeszcze nocną. Wszystko według najmroczniejszych czasów ludzkości. Modelowo.

 

My, naród! (We, the people!) To my zawłaszczamy media, a jeśli nie chcesz współzawłaszczyć, to nie! Nie, to nie! Coś źle widzisz, widzu, albo źle patrzysz, albo twój punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :>  Zgadłem? Co do reszty twojej wypowiedzi, to chyba coś za bardzo obawiasz się tych zmian. A może one dotyczą w jakiś sposób też Ciebie?

Edytowane przez Homo Satiens
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...