Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Ipo napisał(a):

Chłop zadłużał coraz mniej oglądaną telewizję jak tylko się dało, wychodzą coraz to kolejne afery z wyrzucaniem pieniędzy w błoto, a im się tęskni dalej Kurski. Niebywałe.

Teraz ekipa się jakby zmieniła, oglądalność spadła jeszcze bardziej i jeszcze więcej trzeba dokładać.

7 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Skończyły się wreszcie miliardy dotacj

Czemu kłamiesz?

Edytowane przez Kirk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotacje które otrzymała TVP także tyle nie wynoszą. Nie zapominaj o tym.

Nie zapominaj także o tym że TVP ma potężne długi, które ktoś musi spłacić, bo łatwo się wydawało publiczną kasę, gdy się miało 3 miliardy dodatkowych środków a koncie.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/telewizja-polska-ile-zarabia-z-reklam-dotacje-z-budzetu-w-2024-r

48 minut temu, Mr. Music napisał(a):

oglądalność spadła JESZCZE BARDZIEJ i JESZCZE WIĘCEJ trzeba dokładać.

Z jakich danych ta teza wynika? Zaprezentuje, czy odpowiesz na pytanie czemu kłamiesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność spadła to i mniejsze wpływy z reklam są w związku z tym faktem, wiec trzeba środki wygospodarować z innego źródła. 

W sumie niemal 1,5 mld zł z tego co na szybko znalazłem otrzymały media publiczne 

https://wyborcza.pl/7,75398,30828101,pieniadze-na-media-publiczne-rzad-tuska-przekazuje-tvp-i-polskiemu.html

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym gdyby były środki z abonamentu za 2024, ta kwota już była niższa o 316mln.

38 minut temu, fanbonda napisał(a):

Oglądalność spadła to i mniejsze wpływy z reklam są w związku z tym faktem, 

Mógłbym zapytać za kolegą czemu kłamiesz?

Przecież linkowałem to już wyżej, wystarczy otworzyć, przeczytać, zamiast pisać co się wydaje

Cytat

Sytuację finansową publicznego nadawcy ratują też wyższe od założeń przychody reklamowe. Na początku maja Telewizja Polska wypłaciła 5 proc. premii pracownikom zatrudnionym w systemie czasowo-premiowym. Uzasadniła, że premię przyznano „w związku z efektywnymi działaniami Biura Reklamy i wzrostem przychodów komercyjnych w pierwszym kwartale 2024 roku (w porównaniu z analogicznym okresem roku 2023)”.

Kilka dni temu nadawca podał, że z reklam, sponsoringu i akcji niestandardowych przy transmisjach igrzysk olimpijskich w Paryżu uzyskał 22,5 mln zł przychodów. To ponad dwa razy więcej niż w przypadku igrzysk rozegranych w połowie 2021 roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kirk napisał(a):

Głęboko się z tym nie zgodzę. Jest tam wiele interesujących dokumentów, program o książkach historycznych, tak więc znajduje się tam coś do oglądania, tylko trzeba najpierw do tego kanału zajrzeć.

Co jakiś czas tam zaglądam i od odejścia "sensacji" nic tam nie ma. Pustka nad pustkami, Polonia1 telewizji naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat "Sensacje XX wieku" zostały przywrócone do ramówki krótko po wyborach w październiku, tak jak zresztą obiecano. Zaś porównanie do Polonii 1 jest głęboko nietrafione, gdyż w naziemnej jest kilka kanałów, do których to miano bardziej pasuje. Naprawdę w ofercie TVP Historia są ciekawe rzeczy, tylko właśnie - trzeba się też nimi zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kłamstwo to modne słowo ostatnio u niektórych użytkowników i pisząc o tym powołałem się na tą osobę. Zrobiłem to z cynizmem świadomie :)

Inną sprawą jest czy widziałeś cytowany fragment. Obstawiam że nie, bo wówczas nie napisałbyś zdania sprzecznego z treścią tego fragmentu 

A kłamstwo to także synonim od nieprawdy, a nie ulega wątpliwości że napisałeś nieprawdziwą tezę, bo z artykułu wynika że pomimo spadku oglądalności, wpływy z reklam w pierwszym kwartale wzrosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mr. Music napisał(a):

Teraz ekipa się jakby zmieniła, oglądalność spadła jeszcze bardziej i jeszcze więcej trzeba dokładać.

Czemu kłamiesz?

Telewizja ogólnie zalicza spadki z roku na rok bo zmienia się sposób ogladania tego co mamy w telewizorze i o tym pisałem. Nie nadymaj się tak bo to nie zmieni faktu, że zadłużył TVP jak nikt inny.

Edytowane przez Ipo
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było dla mnie oczywiste, że spada.  Co Ty masz 5 lat, że takich rzeczy nie widzisz? Poza tym przypomnij mi gdzie pisałem o takich spadkach i oskarżałem Kurskiego bo znając Ciebie pewnie nie jesteś w stanie chociaż jednego mojego wpisu przytoczyć w tym temacie. Najczęściej o to proszę i NIGDY już potem nie uzyskuję takich przykładów.

Edytowane przez Ipo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę także źródła na podstawie którego pada to stwierdzenie

20 godzin temu, Mr. Music napisał(a):

Teraz ekipa się jakby zmieniła, oglądalność spadła jeszcze bardziej i jeszcze więcej trzeba dokładać.

Z dalszej dyskusji to nie wynika, a wręcz przeciwnie.

Zatem zapytam kolejny raz, czemu kłamiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne kanały na YouTubie, w którym były archiwalne materiały z TVP, zostały zbanowane przez samą Telewizję Polską.

TVP atakuje kolejnych użytkowników, którzy posiadają archiwalne materiały z Telewizji Polskiej.

To już jest katastrofa!

Trzeba będzie wreszcie powiedzieć temu TVP wielkie STOP przeciwko banom na YouTubie i dała spokój, bo jak nie, to nie obejdzie się bez jakiegoś protestu.

Edytowane przez Kirk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, abc70620 napisał(a):

Kolejne kanały na YouTubie, w którym były archiwalne materiały z TVP, zostały zbanowane przez samą Telewizję Polską.

TVP atakuje kolejnych użytkowników, którzy posiadają archiwalne materiały z Telewizji Polskiej.

Ale... po co ich blokują? I tak są to archiwa, których nigdy na TVP się już nie ujrzy? Trochę bezsens

Po drugie, TVP ma prawa do tych materiałów i może z nimi robić co chce. Chociaż usuwanie całych kanałów to lekka przeginka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, abc70620 napisał(a):

Trzeba będzie wreszcie powiedzieć temu TVP wielkie STOP przeciwko banom na YouTubie i dała spokój, bo jak nie, to nie obejdzie się bez jakiegoś protestu.

Jakiego protestu? Jak by to miało wyglądać, skoro tak naprawdę to jest problem, który dotyczy może kilkunastu osób. Tak jak wspomniano, TVP ma do tych materiałów prawa.

A, i przy okazji - to nie TVP banuje, tylko administracja YouTube. Telewizja Polska tylko zgłaszała naruszenia praw autorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bingo TV @Kirk Ja wiem że prawa autorskie prawami, ale to jest wielka przesada moim zdaniem. Tam są unikatowe archiwa, w których zostały zniszczone za czasów Radiokomitetu. Ja na moim kanale tylko bloki reklamowe i zapowiedzi programów nagrywam w większości dominują nagrania radiowe. To jest patologia moim zdaniem w wojnie pomiędzy TVP a Archiwistami z YouTube'a, w której nikt nie ma pewnie racji. Już widzę że niektórzy archiwiści do Dailymotion się przeprowadzają w efekcie tych wydarzeń.

 

Moim zdaniem powinno się z tym zrobić żeby zarówno TVP jak i pasjonatom archiwalnej Telewizji było lepiej. Oczywiście zarówno Telewizja Polska i sami archiwiści muszą wzajemnie przestrzegać autorskie prawo cytatu (których wg. Niektórych nadawca ignoruje).

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...