Skocz do zawartości

AB PULSe 4K TWIN/MINI


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież napisałem, na podstawie listy programu z EPG. Zmienia się program to informacja jest wyswietlana dla nowego programu. 

 

Ustawienia są gdzieś w ustawieniach interfejsu listy programów i nie zależą od skinu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To mało ważne co zrobisz. 

Albo aktualizujesz z pozostawieniem części ustawień albo czysty system. 

 

@Jaś Fasola aktualizacje. Jak nie działa  z panelu to w konsoli wystarczy wpisać :

 

opkg update 

opkg upgrade 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2024 o 00:19, emarti napisał(a):

Czy można sobie ją pobrać i tym samym zaktualizować dekoder z tego poziomu czy raczej pobrać tą wersją inną drogą? 

Jeżeli dostawca zadbał o kompatybilność, to można update zrobić z panelu, a jeśli nie to OS po starcie się nie podniesie co raczej rzadko się zdarza. Na openpli 8 zazwyczaj aktualizuję z panelu i po restarcie nie ma problemów, na innych OS nie wiem, bo nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2024 o 00:19, emarti napisał(a):

Wybierając Menu i Instalacja Systemu Online pojawiła się u mnie wersja 7.4 Open ATV. Czy można sobie ją pobrać i tym samym zaktualizować dekoder z tego poziomu czy raczej pobrać tą wersją inną drogą? 

Ja też pobieram online prosto na tuner.Ta wersja była od dłuższego czasu tylko że jako beta. Ja instaluje od zera, wgrywam swoją listę kanałów i inne dodatki które mi potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jaś Fasola napisał(a):

Ja instaluje od zera,

No ja postanowiłem zachować wszystko to co miałem w poprzedniej wersji ale chyba coś nie poszło dobrze bo i tak musiałem na nowo instalować CI+ Helper i S4uptader no i mi się pikony rozjechały a dokładniej na niektórych kanałach jest ich brak a na innych są albo za małe albo jakieś wyolbrzymione. Tak więc takie zachowywanie ustawień z poprzedniej wersji nie miało sensu.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalne, pełna wersja systemu zawsze  wymaga ponownej instalacji od nowa  dodatków nie zawartych standardowo  w feed systemu. 

Nie da się zrobić inaczej upgrade starej wersji systemu a nie zawsze stare ustawienia pasują do nowego systemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, emarti napisał(a):

No ja postanowiłem zachować wszystko to co miałem w poprzedniej wersji ale chyba coś nie poszło dobrze bo i tak musiałem na nowo instalować CI+ Helper i S4uptader 

Ja instaluje najpierw s4aupdater a z poziomu tej wtyczki CI+helper jeśli potrzebuje. Tak na marginesie pojawiła się już do pobrania testowa wersja ATV 7.5, ale na codzienny użytek jeszcze chyba dużo za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy na Open ATV Hdmi-cec działa wam prawidłowo? U mnie jak włączam dekoder to telewizor i kino domowe też się włącza po czym dekoder się wyłącza i cała reszta za nim też gaśnie. Nie mam już pomysłu jak to ustawić. Mam też w multiboot Open PLi 9.0 i tam działa wszystko idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jak bym chciał zainstalować na tym dekoderze OpenPli zamiast posiadanego ATV to po prostu ściągam OpenPli ze strony www oczywiście dedykowany pod ten dekoder, wgrywam na pendrive i instaluje z tego poziomu? Jak wygląda sprawa z modułem Canal+ czy trzeba też później instalować wtyczkę Ci+ Helper?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, emarti napisał(a):

Czy jak bym chciał zainstalować na tym dekoderze OpenPli zamiast posiadanego ATV to po prostu ściągam OpenPli ze strony www oczywiście dedykowany pod ten dekoder, wgrywam na pendrive i instaluje z tego poziomu? 

System zainstalujesz z poziomu tunera wybierając opcję instalacji online.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś się spotkał ze znikającym obrazem w wersji mini tego tunera? Średnio co 3-5 min na sekundę lub dwie tuner traci obraz. Na wszystkich dostępnych dla tego modelu softach jest ten sam problem, szlag już mnie trafia na ten Ciekawe czy on się po prostu nie przegrzewa bo temperatury jakie pokazuje są w przedziale 78- 83 stopnie.

7 minut temu, Jaś Fasola napisał(a):

Czy ktoś się spotkał ze znikającym obrazem w wersji mini tego tunera? Średnio co 3-5 min na sekundę lub dwie tuner traci obraz. Na wszystkich dostępnych dla tego modelu softach jest ten sam problem, szlag już mnie trafia na ten  odbiornik. Ciekawe czy on się po prostu nie przegrzewa bo temperatury jakie pokazuje są w przedziale 78- 83 stopnie.

 

Edytowane przez Jaś Fasola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jaś Fasola napisał(a):

Czy ktoś się spotkał ze znikającym obrazem w wersji mini tego tunera? Średnio co 3-5 min na sekundę lub dwie tuner traci obraz Ciekawe czy on się po prostu nie przegrzewa bo temperatury jakie pokazuje są w przedziale 78- 83 stopnie.

 

Spróbować możesz użyć podstawki chłodzącej z laptopa i sprawdzisz czy wina jest przegrzewania. Lub zwykły wentylator puść na tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...