Skocz do zawartości

Golden-interstar GI-T/S870 CRCI Xpeed


Rekomendowane odpowiedzi

może i tak ale mi wyskakują rozne identyfikacje a mam cyfre+:

 

TVN: 1288/1428/1424/1719/1612/1441

 

TV 4: 299/300/301/302/298

 

 

i jakie PID CA jest własciwy dla providera Cyfry+ ,

 

podobnie jest problem z wszystkimi kanałami TVN

 

często sie zawiesza jakby miał problemy z przesłaniem uprawnien ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem w promocji (230 zł za szt.)dwa GI-T/S870 wgrałem softy z HS i w promocji C+ dostałem dwie karty(zabrakło im spliterów) mam jeszcze ARIVE 200 HD i teraz po połączeni kabelkiem GI ,płacąc jeden abonament odbieram niezależnie na trzech dekoderach C+ pakiet prestiżowy HD za darmo do końca umowy gra na ARIVA 200 a SD na GI w HS (po kablu home sharing)w innych pokojach na piętrze. Życie jest piękne...

 

Tylko coś nie chce odbierać naziemna cyfrowa na drugim GI połączonym kabelkiem ...Na pierwszym GI z kartą C+ i modułem MPEG4 ślicznie gra C+ i cyfrowa naziemna. Czy u Was też tak jest ? Czy muszę dokupić moduł z MPEG4 do drugiego GI aby tam też zagrała cyfrowa naziemna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

posiadam ten tuner od miesiąca ale dopiero wczoraj dokupiłem moduł CP i niestety nie chce mi to zadziałać ,3 krotnie ponawiali już sygnał ale niestety nie odbiera mój dekoder na ekranie widze napis "New update needed"(pogrubioną czcionką a pod tym napisem "No valid application found" oraz na dole "please wait..." wie ktoś o co chodzi dlaczego nie odbiera sygnału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tuner nie sprawia kłopotów we współpracy z modułem Cyfrowego Polsatu. Zakładając, że tuner i moduł jest sprawny to przyczyna może być banalna, np. źle włożona karta. Jeśli karta jest włożona prawidłowo to warto sprawdzić czy do tunera jest wgrane najnowsze oprogramowanie. Jeśli nie to trzeba je wgrać. Jest jeszcze jedno co przychodzi mi do głowy: po włożeniu modułu od razu skaczesz po kanałach i nie pozwalasz pobrać uprawnień do odbioru. Włącz kanał Dla Abonentów i zostaw tuner na kilka godzin bez dotykania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam tuner GI 870 Xpeed z modułem Neotion Conax NP4. Dźwięk na niektórych kanałach w MPEG-4 tnie się okrutnie. Problem dotyczy Kosmica TV z 23,5E oraz TVP Info i TVP Historia z 19,2E. Za to już TVP Kultura z tej samej częstotliwości działa bez problemu. Kanały ukraińskie z 4,8E z paczki MediaTranzyt też nie sprawiały problemów. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może nie pomogę, albo źle interpretuję, ale w ustawieniach jest coś takiego jak odkodowywanie wielu kanałów na raz... Nie pamiętam jak się to dokładnie nazywa, bo nie jestem w domku. Ale może zmień na funkcję OFF jeśli masz na ON i na odwrót. Spróbuj może to pomoże. A jeśli nie to nie wiem. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Problem z Kosmica TV trwa nadal i nie mam pojęcia co zrobić i straciłem już nadzieję by ktoś mi pomógł. Chcę się tylko podzielić uwagą, że nigdy nie spotkałem się by tuner nazwy kanałów zawsze wyszukiwał bez spacji. Kolejne wersje oprogramowania nie poprawiły tego. Spacje w nazwach dla tego tunera nie istnieją i nazwa kanału jest zapisywana zawsze z jej pominięciem. Tak jest nie tylko w 870 ale i w innych tunerach z tej serii. Zamierzam się w najbliższym czasie pożegnać z tym tunerem bo czas przesiąść się na DVB-S2. Będę go zawsze miło wspominał bo to na prawdę udany tuner. Nie zawiesza się i ma wiele bogatych opcji, których nie spotkałem w innych tunerach, np. możliwość podejrzenia jakie kanały są na liście z poszczególnej częstotliwości. Jego wady to brak napisów DVB i marna współpraca z modułem Conax NP4 przez co oglądanie NTC jest mało komfortowe dlatego do odbioru naziemnego w MPEG-4 go nie polecam. Do odbioru satelitarnego DVB-S jak najbardziej. Służył mi przez 3 lata i mogę go polecać z czystym sumieniem: zarówno 870 jak i inne z tej serii. Ich użytkowanie to prawdziwa przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Całkowicie się zgadzam z opinią, dodam jeszcze że nawet kilkanascie godzin pracy tego tunera nie powoduje jego wzrostu temperatury. Jeden minus to fakt ciągłego zasilania kart i modułów CI w Stand By - przez co dodatkową karte multiroomu trzeba doładowywać częściej lub wyłaczać zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po tygodniowej nieobecności w domu okazuje się, że nie mam obrazu na Czwórce. Dźwięk wskakuje po kilku sekundach tak jakby obraz byłby kodowany. Ale wiem, że nie jest bo na Fergusonie AF7318 wszystko działa tak jak należy. Nie wiem co jest grane. Skasowałem kanał i wyszukałem ponownie - to samo, przywróciłem ustawienia fabryczne - to samo, wpisałem same PID-y - to samo. Nie wiem co jest nie tak. Macie jakieś pomysły, które mogłyby mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...