Skocz do zawartości

Golden-interstar GI-T/S870 CRCI Xpeed


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam,Gol-Inter GI-T/S870 CRCI,i mam problem,otóż wniosłem wszystkie nowości z strony producenta (pliki )usprawniające działanie tunera i co się okazuje ,mając kartę C+i pakiet , w którym powinienem odbierać wszystkie kanały w danym pakiecie nie odbieram 3 kanałów,mianowicie TCM,EUROSPORT,EUROSPORT2.Wcześniej miałem tą samą sytuację i dlatego wniosłem nowości z strony producenta(pliki,bin).Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Oprócz tego tunera mam tuner STRONG SRT 6860 od C+i wszystkie kanały odbieram.Nadmieniam , że programy z satelity Hot bird mam wgrane i są też te programy ,których nie odbieram. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego wynika, że wina jest po stronie tunera, tudzież wszystkich nowości wgrywanych ze strony producenta bądź może jest to jakaś usterka techniczna (?) - ale to chyba najmniej prawdopodobne...

Ja posiadam ten sam tuner oraz CP i nie ma problemów, z tym, że ja mam oprogramowanie bodajże z 29.02.2008r. - do tej pory nie pobierałem uaktualnień bo nie mam takiej potrzeby - wszystko chodzi w porządku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,dzięki za porady,listę kanałów ściągałem przez tuner wszystkie z sat.Hot Birda i nie odbiera mi wcześniej wspomnianych programów,ponadto nie jestem zbyt biegły w tych sprawach ,szukałem na stronie http://www.laki.[beep] i oznaczenia tych plików jest dla mnie niezrozumiale,jeśli mógł by ktoś podać dokładnie link pliku bo na stronie GI jest link ale plik jest PDF a jak mi wiadomo potrzeba plik bin aby wgrać w tuner,bardzo proszę i zarazem dziękuję.Pozdrawiam

Witam ponownie,mam pytanie dotyczące oprogramowania GI,czy ktoś z Państwa wie datę najnowszego oprogramowania dla GI-T/S870 CRCI Xpeed i gdzie można ściągnąć.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odbieram sygnał z pięciu satelitów. Wszystko działa poprawnie ale jak zmienię kanał z Astry 1 na kanał z Turksata to nie działa. Jeśli zmieniam na Turksata z Hot Birda, Astry 2 i Siriusa to jest w porządku. Mam w ustawieniach tak:

Hot Bird: DiSEqc 1.0 LNB 1, DiSEqc 1.1 OFF

Turksat: DiSEqc 1.0 LNB 2, DiSEqc 1.1 OFF

Astra 2: DiSEqc 1.0 LNB 3, DiSEqc 1.1 OFF

Sirius: DiSEqc 1.0 LNB 4, DiSEqc 1.1 OFF

Astra 1: DiSEqc 1.0 Auto, DiSEqc 1.1 LNB 5

Przełącznik Viper 8/1. Nie wiem co jest nie tak. Gdy miałem odbiór z czterech satelitów to wszystko działało poprawnie. Po dołożeniu Turksata dzieje się tak jak napisałem wcześniej. Podejrzewam przełącznik ale z Fergusonem działa prawidłowo więc zepsuty nie jest. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie DiSEqc 1.0 z Astry 1 powoduje brak odbioru tego satelity. Przy ustawieniu wszystkiego na DiSEqc 1.1 nic nie działa. Żeby było ciekawiej po powrocie do poprzednich ustawień nie wszystko działało tak jak wcześniej. Poprzedni stan udało mi się przywrócić na następujących ustawieniach:

Hot Bird: DiSEqc 1.0 LNB 1, DiSEqc 1.1 OFF

Turksat: DiSEqc 1.0 LNB 2, DiSEqc 1.1 LNB 5

Astra 2: DiSEqc 1.0 LNB 3, DiSEqc 1.1 LNB 5

Sirius: DiSEqc 1.0 LNB 4, DiSEqc 1.1 LNB 6

Astra 1: DiSEqc 1.0 Auto, DiSEqc 1.1 LNB 5

Nie kumam tego. Nie potrafię odnaleźć tu logiki. Przy logicznym ustawieniu nie działa. Kiedyś w miejscu Turksata miałem Amosa i Telstara. Wtedy udało mi się jakoś wszystko ustawić. Zawsze więcej niż 4 satelity ustawiałem metodą prób i błędów bo nigdy tego nie rozgryzłem. Nadal po przełączeniu z Astry 1 na Turksata nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna mozliwość - nie znam tego Vipera, ale być może on działa z sygnalem diseqc 1.2. Coś w rodzaju emulacji pozycji obrotnicy. Swego czasu były takie przełączniki, umożliwiające podłączenie paru konwererów, ale nie działające z diseqc 1.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Viper jest dokładnie oznaczony "GOTO nn SWITCH S. 168". Kupowałem go do Fergusona AF-7318 i wtedy by odbierać na nim więcej niż 4 satelity emulowałem obrotnicę, wyszukiwałem satelity niby to kręcąc anteną w ustawieniach tunera. Teraz wymieniłem Fergusona na GI i jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ od jakiegoś czasu nieudolnie próbuje wgrać do dekodera golden interstar liste C+ i mi to nie wychodzi . Podczas wgrywania wyskakuje error code 0x05. Czy ktoś może zna jakiś inny update który po wgraniu będzie działał? Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...