Skocz do zawartości

Teleturnieje w zagranicznej telewizji


Przemek14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam przy Białorusi i stąd wiem, że prywatna białoruska telewizja ONT ma swój teleturniej pt. Один против всех (Jeden przeciw wszystkim). Emisja w soboty o 17:30.

 

ŁAD kiedyś miał teleturniej Дети нового поколения (Dzieci nowego pokolenia). Było to coś na wzór naszego Eureko, ja to wiem! emitowanego w Polsacie w latach 2005-2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Pole cudów na białoruskim kanale ONT (o której pisałem dwa posty wyżej). A ten teleturniej ma już za sobą 21 lat swojego istnienia. Jako ciekawostkę podam, że ONT emituje właśnie Pole cudów, retransmitując na żywo z anteny Channel One Russia. Teleturniej jest emitowany w piątki o 18:00 czasu polskiego.

 

ONT też emitował rosyjską wersję Milionerów, też retransmitowaną z anteny Channel One Russia. Wersja ta nosi tytuł Кто хочет стать миллионером (Kto chce stać się milionerem). Było to ok. 2004 roku. O tej wersji napisano już w tym poście.

 

Na ONT była również rosyjska wersja Momentu prawdy. Nosiła ona tytuł Детектив Лжи (Detektyw kłamstwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W niemieckiej ZDF w środę o 20:15 nadawana jest niemiecka wersja "Postaw na milion". We wtorki, czwartki i niedziele o 20:15 w HRT1 teleturniej "Sve u 7", szkoda że kodowany ze względów licencyjnych. W TVE Internacional codziennie o 16:15 po Telediario "Saber y ganar" (Wiedzieć i wygrać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wyczytałem, że w soboty o 20 w słoweńskiej "jedynce" leci słoweńska wersja "Kocham Cię, Polsko", ale niestety jest zakodowany z przyczyn licencyjnych. W węgierskiej telewizji publicznej leci teleturniej "Maradj talpon". Wyczytałem również, że w SVT2 leci szwedzka wersja "1 z 10" i jest emitowany od poniedziałku do piątku o 19:00, a więc można oglądać na SVT Play bez problemów. W portugalskiej RTP Internacional zobaczyłem "Najsłabsze ogniwo" zwane jako "O Elo Mais Fraco".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...