Skocz do zawartości

MUX 1 (komercyjne)


Krispl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jeszcze czekam aż ta informacja pojawi się na stronie Emitela czy Sat Kurier, wtedy będzie to potwierdzone oficjalnie. Jeszcze jednak pewnie trochę potrwa sprawa MUX-1, ale na jesień mam nadzieję pierwsze przekazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystkim, którym nie odpowiada wybór KRRIT proponuję napisanie maila do KRRIT - adres: skargi@krrit.gov.pl

Wśród argumentów oprócz żenującego poziomu muzyki PoloTV można dodać m.in. o tragicznej jakości obrazu, o tym, że kanał dubluje się na satelicie, a także że na multipleksie jest już kanał "muzyczny".

Piszcie do KRRIT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! Ja pisze i to juz teraz. - juz wysłałem.

Dzień dobry

 

Pisze w sprawie przyznania miejsca w Muxie I NTC stacji "POLO TV" w zamian "Kino Polsko nostalgia".

 

Polo TV jest najgorsza merytorycznie oraz jakościowo stacją . Trwam/Tele5/Superstacja itp odpowiadała by w gusta większej liczbie Polaków niż Disco Polo .

Proszę poczytać branżowe strony co sadzą ludzie o państwa wyborze http://media2.pl/media/80778-polo-tv-w- ... wej.html#k

https://satkurier.pl/news/67239/polo-tv- ... algia.html

 

Bardzo proszę w odpowiedzi o uzasadnienie wyboru POLO TV zamiast innych stacji biorących udział w przetargu na miejsce w DVB-T ???

 

 

PS. Mam nadzieję że decyzja nie jest ostateczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV i Polo TV, ale bombowa oferta muzyczna :lol2: Widocznie tam też siedzi ktoś zaprzyjaźniony z jakimś Mirem albo Zbychem :lol2:

Dvb-t już dawno spisałem na straty, jestem w zasięgu dwóch multipleksów a nie chce mi się nawet podpiąć gotowej wiszącej na balkonie anteny. Wszystko co tam jest to albo FTA albo w najniższych pakietach platform. Połowa kanałow to kanały-widma jak widać na przykładzie Kino Polska Nostalgia. Daliby choć TRWAM to mógłbym chociaż wyrzucić antenę na Astrę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zrobili to specjalnie bardzo szybko bo ich los wisi na włosku (i zależy już tylko od kaprysu Komorra). Wiedział ktoś wcześniej o chęci rezygnacji Kino Polska Nostalgia? Nie! Dowiedzieliśmy się dopiero teraz, jak już musztarda po obiedzie. Jeszcze musieliby ogłaszać jakieś konkursy i inne dyrdymały, zbierać chętnych, potem się tłumaczyć z wyboru. A nie daj Boże jeszcze nie zdążyliby rozstrzygnąć tego konkursu. Tyle kasy by przepadło :lol2: A przecież nie oni będą oglądać ten kanał (dosłownie kanał i w przenośni kanał) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jest jakby co moja petycja - także zapraszam do podpisywania się pod nią : http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7536 - w internecie funkcjonuje jeszcze ta petycja : http://www.petycje.pl/petycja/7533/nie_ ... owej!.html

Zapraszam do podpisywania się pod obydwoma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jest już harmonogram uruchomienia MUX1. Od pierwszego grudnia będzie nadawał Warszawa / Raszyn, Rzeszów / Sucha Góra, Wisła / Skrzyczne, Żagań / Wichów, Zielona Góra / Jemiołów.

A od 1 czerwca reszta nadajników prócz Leżajska i Ostrołęki, które wystartują od 1 października 2012 roku.

Źródło: www.polskacyfrowa.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Decyzją UKE z 30 września br. obecność TVP w MUX1 została wydłużona do dnia 27 kwietnia 2014r, pierwotnie TVP miała być obecna w MUX1 do 31 lipca 2013r. TVP starała się o gwarantowaną obecność w MUX1 do 29 września 2024r, ale nie powiodło się. TVP udało się natomiast zająć większą przepływność MUX1 - teraz TVP ma do swojej dyspozycji 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...