Skocz do zawartości

Jakie sa ceny wypozyczenia filmow w Videostradzie?


maszynkadomiesa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję informacji o cenie wypożyczenia przykładowych filmów w Videostradzie. Szukałem w Internecie, dzwoniłem na infolinię i nic :( - podobno mogą to sprawdzić jedynie użytkownicy usługi. Za wszelką pomoc będę niewyobrażalnie wdzięczny :D

 

1. Hero

2. Uprowadzona

3. Kroniki Mutantów

4. Wyspa Nim

5. Jak żyć?

6. Frontier(s)

7. Piła

8. Basen

9. WALL.E

10. Czekolada

11. Katyń

12. Komornik

13. Mała wielka miłość

14. Francuski pocałunek

15. Iron man

16. Robocop 2

17. Ronin

18. Wróg publiczny

19. Erotyk 1

20. Erotyk 2

 

Pozdrawiam,

Maszynka do mielenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jedyne co wiem to to, że w tp to działa tak jak z doładowaniem telefonu, że możesz zasilić swoje konto kwotą od 10 do 75 zł, tylko nie wiem jak to się przekłada na cenę konkretnych filmów i na liczbę jaką możesz obejrzeć. W vod netii słyszałem od kumpla, że najdroższe filmy są po 16 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VOD-zie TP najdroższe filmy, nowości są w cenie 12 PLN.

Praktycznie co tydzień pojawia się promocyjna oferta na niektóre filmy - np."3 filmy po 3 PLN" lub okazjonalne promocje typu Walentynki, Dzień Kobiet czy inne święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam, korzystam. Tyle tylko że z reguły wypozyczam filmy które nie kwalifikują się do kategorii nowości czyli te w promocyjnych cenach za 3 czy 6 PLN których nie miałem okazji wcześniej obejrzec.

 

Trudno powiedzieć ile jest tych premier miesięcznie.

Skatalogowane filmy dostępne w videostradzie i informacje o nowych tytułach (pojawiają się od czasu do czasu) znajdzesz tutaj: http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=tv_vod&l=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam, korzystam. Tyle tylko że z reguły wypozyczam filmy które nie kwalifikują się do kategorii nowości czyli te w promocyjnych cenach za 3 czy 6 PLN których nie miałem okazji wcześniej obejrzec.

 

Ok, dzięki za info i link, już Cię nie zamęczam pytaniami;)Ta opcja z filmami z 3 zeta wygląda spoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowości po kilkanaście zł. "Starości" - w promocji 3zł, czasem mniej. Zdarzają się bezpłatnie relacje/newsy orange (przydatne raczej tylko do testowania). Nie rozumiem dlaczego nie ma cen na stronie tp. Jakaś tajemnica? Nie trzeba doładowywać - jest opcja doliczania do rachunku (znacznie wygodniejsze). Osobiście strasznie mnie wkurza, że filmy są dubbingowane - zamiast efektów stereo słyszysz gadanie lektora. Dlatego przeważnie wolę te same pieniądze wydać w wypożyczalni dvd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A widziałeś, żeby ktokolwiek kiedykolwiek pobierał opłatę za jakikolwiek zwiastun? 8)

Operator raczej ma obowiązek poinformowania Cię, że za obejrzenie czegoś tam musisz zapłacić, jeśli takiego napisu nie ma to jest za darmo albo w pakiecie (ale to się akurat VOD nie tyczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...