Skocz do zawartości

Radio ESKA


alkoholik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że ta paczka z dosyłami radia "ESKA" i "WAWA" nie jest na "Hot Birdzie", albo "Astrze", bo mógłbym ją wtedy odebrać (szczególnie by mi zależało na radiu "WAWA", które odbieram tylko w samochodzie, a w ogóle nie wiedziałem, że "WAWA" jest też w innych miastach, oprócz Warszawy) :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lokalne stacje Radia ESKA różnią się tylko reklamami i wiadomościami, a reszta programu jest taka sama wszędzie?

Wydaje mi się, że pasmo od 10:00 do 19:00 się różni, nie wiem jak z godzinami 6:00-9:00 (Gorąca 20 prowadzona była przez oddzielnych radiowców przynajmniej jak rok temu łapałem Eskę Radom wraz z Warszawą, zapewne jest tak obecnie).

Swoją drogą, fajnie by było jakby po jednym rodzaju Eski i Wawy znalazło się na HotBirdzie, ale można się domyślać, jakie są realia jeśli chodzi o koszta wynajęcia miejsca na transponderze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych dodam, że właśnie chyba na tej pozycji oficjalnie nadaje "Belsat TV", a kiedyś (nie wiem czy nadal - to było właśnie jeszcze wtedy, gdy ten satelita nazywał się "Sirius" :D ) tę pozycję wykorzystywał często "Canal+" do dosyłów transmisji meczów polskiej ligi w standardzie "MPEG2 4:2:2" (taki dosył można było odebrać w domowych warunkach tylko na kartach "DVB" do "PCta", typu "Sky Star 2"), miłe to były czasy kiedy miałem obrotnicę :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 60 spokojnie ci będzie odbierać tylko precyzyjnie musisz ją ustawić, ja obecnie mam dostęp stały do Amosa na drugiej antenie, na Jednej 60 mam Hot Birda, Astre i Siriusa a osobno na Drugiej Amosa. Ostatnio jak słuchałem to pojawiały się już dżingle Radia WAWA. Może niedługo przełączą na zwykły program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja słucham Eski w autobusie jak jadę do szkoły. Na Dolnym Śląsku mamy najlepszy nadajnik Eski w Polsce - 60 kW z RTCN Ślęża. Lubię też posłuchać Gorącej 20 i ImprESKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj od 06:15 do 07:00, albo i dłużej serwowali powtórkowe plotki. O tym, że Dla Justina Biebera Norwegia, to nie Europa; Bruno Mars w 2010 dostał grzywnę i prace społeczne za narkotyki; Lady Gaga na portalu "Twitter" ma największą ilość fanów itd.

W zeszłym tygodniu po raz pierwszy te plotki słyszałem, a dzisiaj już mi się tego słuchać nie chciało i zmieniłem stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...