Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mecz Brest - PSG o 20:10 jak powiedział przed chwilą Dumanowski.

 

Nieważne co powiedział, ważne jak to powiedział.

 

Zapraszamy na mecz PSG - brak szacunku dla rywala Paryżan? Zwykła niewiedza? Ignorancja? Po Dumanowskim wszystkiego się można spodziewać :lol2:

 

Zabrzmiało to tak jakby rywal PSG był zupełnie nieistotny, stanowiłby niemiły dodatek którym nawet nie warto sobie głowy zawracać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Brest (2) - PSG (1) i tak został przełożony. Prawdopodobny nowy termin rozpoczęcia to dzień później, w środę [08.01, 19:00]. W sumie dobrze dla OS, że pierwotny termin w niedzielę został przełożony, bo mogą pokazać jeden mecz więcej. Ciekawe czy pokażą również inny mecz Coupe de France; Cannes (4) - St-Étienne (1), który zostanie rozegrany tydzień później, w wtorek [14.01, 18:30]?

 

@EDIT:

 

Potencjalne pucharowe mecze jakie mógłby/może transmitować Orange Sport

 

1/32 finału Coupe de France; przełożone mecze:

08.01 | 19:00 | Brest (2) - PSG (1)

14.01 | 18:30 | Cannes (4) - St-Étienne (1)

3. runda FA Cup; mecze powtórzone:

14.01 | 20:45 | Fulham (1) - Norwich (1)

15.01 | 21:10 | Man City (1) - Blackburn (2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra skoro już rozpocząłem temat Dumanowskiego to muszę go skończyć. Prawda? 8) ...więc do rzeczy. Mój "ulubieniec" wczoraj i dziś znowu "zabłysnął". Podam tylko kilka przykładów:

 

Dumanowski stwierdził przy okazji meczu Derby - Chelsea (który notabene sam komentował), że: Paweł Wszołek ma duże szanse wystąpić w meczu Sampdorii.

Wszołek oczywiście dziś murawy nawet nie powąchał, a ja zapytam tylko na jakiej podstawie Dumanowski uważał, że Wszołek w tym meczu wystąpi? Jakie były ku temu przesłanki? Dostał sms-a od Pawła? Sam zatelefonował do Mihajlovicia? Specjalnie wprowadził telewidzów w błąd żeby przyciągnąć widownię?

 

Według mnie Wszołek już prędzej wystąpi w tygodniu w meczu Coppa Italia przeciwko Romie.

 

Dumanowski mógłby czasami ugryźć się w język, eh...

 

...a propos Mihajlovicia. Dumanowski wymawiał i odmieniał dziś jego nazwisko w następujący sposób: "Mijajlović", "Mijajlovicia". To jest błąd. Mijajlovic to grał, ale w Wiśle i Koronie. Dumanowski chyba za dużo polskiej ligi się naoglądał i tak mu zostało, że nie potrafi w poprawny sposób przeczytać nazwiska Mihajlovic. Sinisa to bynajmniej nie tylko trener na dorobku, ale jedna z legend calcio. Król rzutów wolnych - nie rozumiem jak można źle wymiawiać jego wcale nietrudne nazwisko, eh...

 

W dzisiejszym meczu dużo się działo toteż słusznie Dumanowski porównał ten mecz do spotkania Parmy z Interem z 15. kolejki. Nie byłoby w tym nic nienormalnego gdyby nie fakt, że Dumanowski przebąkiwał coś, że Orange Sport ten mecz transmitowało. Naprawdę? A mi się zdaje, że akurat w tym konkretnym przypadku OS transmitował mecz Torino - Lazio, kiedy to Glik strzelił zwycięską bramkę. A więc jeżeli Dumanowski tego nie wiedział to kto ma wiedzieć? Przecież to sam Dumanowski wykrzykiwał: Goooool. Kamil Glik..., eh

 

//

 

Na koniec taki mały bonus ode mnie. Pamiętacie mecz Juventus - Hellas transmitowany na antenie OS? Więc zapewne pamiętacie tę sytuację:

http://www.youtube.com/watch?v=eWTU3IcTFQs

:lol2:

 

Dzisiaj ta sama stacja pokazała mecz gdzie mogliśmy zobaczyć pech, tym razem Sansone:

http://www.youtube.com/watch?v=xUqHNZM52zU

 

Sytuacja bliźniaczo podobna i na co dzień jakże niespotykana :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zupełności się zgadzam z Project_ALF odnośnie Dumanowskiego. ALe podkreslałem to już sam kilka razy, że on jest słaby. Ta zapowiedz "meczu PSG" była żałosna bo powtarzał to kilka razy i ani razu nie wymienił nazwy rywala Paryżan...

 

w ogóle dzisiaj kilka razy pomylił Mertensa z Insigne, a niby taki to wielki znawca calcio. Tak samo mi się rzuciło, że źle wymawia nazwisko Mihajlovica.

 

Strasznie nie lubię komentowanych meczów przez niego eh :/ A dziś akurat meczy Napoli - Sampa trafił się kapitalny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle dzisiaj kilka razy pomylił Mertensa z Insigne

 

Potwierdzam :twisted: Największą bekę miałem gdy mylił Obianga - rosłego czarnoskórego piłkarza z... Palombo, który gabarytami bardziej przypomina Rafała Murawskiego. W przypadku Obianga i Palombo chyba tylko fryzura się jako tako zgadzała :roll:

 

Do Czachowskiego też bym się przyczepił. Gość ma ewidentne problemy z wysłowieniem się. Tworzy jakieś monstrualne, nielogiczne zdania, które wydają się nie mieć końca. Wysnuwa oczywiste teorie, wyciąga jakieś naiwne wnioski. "Czacha" lubię, swój chłop ale do komentatorki się nie nadaje.

 

robsonUnitedxD to Ty pisałeś o Święcickim, że się marnuje? Tak czy owak podpisuję się pod tym obiema rękami. Wolałbym już Święcickiego komentującego w pojedynkę niż tych dwóch "przeszkadzaczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

robsonUnitedxD to Ty pisałeś o Święcickim, że się marnuje? Tak czy owak podpisuję się pod tym obiema rękami. Wolałbym już Święcickiego komentującego w pojedynkę niż tych dwóch "przeszkadzaczy".

 

Tak, to ja pisałem. Święcicki super jest! Ale dostaje gnioty z 1 ligi i teraz jedyne co to Puchar Francji skomentował, ale akurat Puchar Francji średnio mnie interesuje jakoś bo Ligue1 odstawiłem na boczny tor, nie sposób ogarnąć wszystkich lig i z czegoś trzeba było zrezygnować i padlo na żabki.

 

A tak w ogóle to mecz Brest - PSG w środę o 18:55 więc Dumanowski nawet daty dobrej nie podał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt :lol2:

 

Święcicki się trochę zaszufladkował przez to ciągłe komentowanie Ligue1 (w przeszłości), rep. Francji i polskiej ligi, może dlatego? Raz zdarzyło mu się chyba komentować Trofeo TIM i wtedy całkiem nieźle sobie radził. Oczywiście popełniał też błędy, ale takowe zawsze się przytrafiają jeśli z marszu musisz skomentować mecz drużyn z ligi której dotychczas nie komentowałeś. To naturalne. Na pewno jest po stokroć rzetelniejszym komentatorem i te minimalne braki szybko by nadrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Święcicki jest jednym z lepszych komentatorów w Polsce - ma wiedzę a i głos jak najbardziej w porządku. Chętnie widziałbym go w ncplus zamiast paru Panów z dawnego nsport.

Laskowskiego też szkoda, żal że się wtedy nie dogadali i odszedł z canal plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święcicki teraz na orange sport w meczu Brest - PSG daje show :) Pokazuje tumakom jak Dumanowski jak się powinno komentować. Aż chce się słuchać bo opowiada bardzo ciekawe rzeczy, czasami śmieszne ale też i poważne, widać, że śledził wszystkie newsy n abieżąco i jest przygotowany do meczu. Ja padłem ze śmiechu jak opowiadał coś takiego :

- rozmowa ze Zlatanem. Ktoś pyta Zlatana co kupi żonie na urodziny? on odpowiada NIC, jak to ? - no nic ma Zlatana przeciez - odpowiedział Ibra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenię w Święcickim to, że zawsze zapoda jakąś ciekawostkę, perełkę o której wcześniej nie wiedziałem. Lubię komentatorów od których można się czegoś dowiedzieć, którzy potrafią sprzedać jakiegoś niebanalnego newsa na wizji lub anegdotkę. Bo jak słucham Dumanowskiego i Czachowskiego to oni cytują mi te same newsy których pełno na Onetach, Interiach i Wirtualnych Polskach, eh...

 

@robsonUnitedxD wracając do naszej poprzedniej dyskusji to nawet podczas wczorajszego meczu w ramach Pucharu Francji Święcicki imponował wiedzą nt. Serie A...

 

...ale żeby nie było aż tak słitaśnie to muszę wspomnieć o plamie Święcickiego kiedy w ostatnim programie Futbol raport zmałpował Borka mówiąc: Musimy zarobić pieniądze - zapraszając w ten sposób telewidzów na przerwę reklamową - to jedyne do czego mogę się przyczepić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa @Project_ALF co prawda wczoraj meczu PSG oglądałem tylko 1 poł, ale już w poprzednich latach podczas meczów Ligue1, które Święcicki komentował dało sie właśnie zauważyć jego zamiłowanie do ligi włoskiej. Wiele wspominał o Interze i Sneijderze itp.

 

A Futbol raportu nie ogladam bo za dużo tam gadają o reprezentacji, też wałkują tego Lewandowskiego na tysiąc sposobów,że nie chce mi się tego oglądać i słuchać i tracić czas nawet.. Ale to nie zarzut tylko do tego programu oczywiście, ale do większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjalne pucharowe mecze jakie mógłby/może transmitować Orange Sport

 

1/32 finału Coupe de France; przełożone mecze:

08.01 | 19:00 | Brest (2) - PSG (1)

14.01 | 18:30 | Cannes (4) - St-Étienne (1)

3. runda FA Cup; mecze powtórzone:

14.01 | 20:45 | Fulham (1) - Norwich (1)

15.01 | 21:10 | Man City (1) - Blackburn (2)

 

W 3/4 będą pokazane wymienione mecze. Nie będzie jedynie transmisji z Cannes.

 

Co do Serie A TIM w najbliższych kolejkach (19-21) następujące transmisje:

 

Poniedziałek

13.01 | 21:00 | Internazionale - Chievo

Niedziela

19.01 | 20:45 | Milan - Hellas

Niedziela

26.01 | 20:45 | Fiorentina - Genoa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poniedziałkowym meczu Serie A wrzucę tutaj małe podsumowanie. Już mam właściwie gotowe, ale czekam na wynik tego ostatniego meczu, który oficjalnie zakończy rundę "jesienną" na Półwyspie Apenińskim.

 

A Futbol raportu nie ogladam bo za dużo tam gadają o reprezentacji, też wałkują tego Lewandowskiego na tysiąc sposobów,że nie chce mi się tego oglądać i słuchać i tracić czas nawet.. Ale to nie zarzut tylko do tego programu oczywiście, ale do większości.

 

Oglądałem może ze 20 minut tego programu. Oczywiście gadali właśnie o transferze Lewandowskiego. W pewnym momencie zdałem sobie jednak sprawę, że głównym tematem magazynu jest nie tyle sam transfer co zarzut w stronę Legii, że ta w przeszłości "nie poznała się na umiejętnościach Lewego" :lol2:

 

Miałem wrażenie, że oglądam jakiś program publicystyczny w... Legia TV albo dawnym nSporcie.

 

Co to ma do rzeczy? Nie poznała się Legia, poznał się Lech. Życie.

 

Nie rozumiem po co roztrząsać tamten epizod :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już półmetek z Serie A w Orange sport. Zgodnie z obietnicą zapraszam na małe podsumowanie mojego autorstwa:

 

Mecze włoskiej Serie A dotychczas transmitowane "live" na antenie Orange sport w sezonie 2013/2014:

 

01. kolejka: SS Lazio 2:1 Udinese Calcio

02. kolejka: AC Milan 3:1 Cagliari Calcio

03. kolejka: UC Sampdoria 0:3 Genoa CFC

04. kolejka: Juventus FC 2:1 Hellas Werona

05. kolejka: Udinese Calcio 1:0 Genoa CFC

06. kolejka: Genoa CFC 0:2 SSC Napoli

07. kolejka: SS Lazio 0:0 ACF Fiorentina

08. kolejka: Torino FC 3:3 FC Internazionale

09. kolejka: Juventus FC 2:0 Genoa CFC

10. kolejka: AS Roma 1:0 Chievo Werona

11. kolejka: Udinese Calcio 0:3 FC Internazionale

12. kolejka: FC Internazionale 2:0 AS Livorno

13. kolejka: AS Livorno 0:2 Juventus FC

14. kolejka: FC Internazionale 1:1 UC Sampdoria

15. kolejka: Torino FC 1:0 SS Lazio

16. kolejka: Udinese Calcio 0:2 Torino FC

17. kolejka: AS Roma 4:0 Calcio Catania

18. kolejka: SSC Napoli 2:0 UC Sampdoria

19. kolejka: FC Internazionale 1:1 Chievo Werona

 

19 meczów = 45 goli strzelonych

 

[2,368 gola na mecz]

 

 

Jak dotąd najczęściej pokazywanymi klubami na antenie Os były:

 

Inter - 5 razy

Genoa - 4 razy

Udinese - 4 razy

Juventus - 3 razy

Lazio - 3 razy

Torino - 3 razy

Sampdoria - 3 razy

Roma - 2 razy

Napoli - 2 razy

Chievo - 2 razy

Livorno - 2 razy

Milan - 1 raz

Fiorentina - 1 raz

Hellas - 1 raz

Cagliari 1 raz

Catania - 1 raz

Parma - 0 razy

Bologna - 0 razy

Atalanta - 0 razy

Sassuolo - 0 razy

 

 

Moje uwagi:

 

1. Orange sport transmituje zdecydowanie za dużo spotkań z udziałem Interu. Co to ma być? Jakaś reklama podprogowa dla Oknoplastu? :roll:

 

Można było przecież pokazać w ostatni weekend mecz Milanu dla odmiany, a tak postanowiono inaczej i przez to nie uświadczyliśmy meczu Sassuolo - Milan w polskiej TV. Szkoda, wielka szkoda. Zważywszy, że sam mecz był wyjątkowy, nie mówiąc już, że na trwałe zapisał się w pięknej historii calcio za sprawą niesłychanego popisu Domenico Berardiego. Zaś dopełnieniem tego wszystkiego był debiut Keisuke Hondy w barwach "Rossonerich". Zamiast tego przyszło nam oglądać kopiący się po czole Inter. Inter po raz piąty! Dla porównania Milan pokazywany był na antenie Os tylko raz, a Sassuolo w ogóle. Była więc dobra sposobność żeby nieco rozerwać ten chory układ...

 

2. Za mało przewodzącej trójki na antenie Os

 

Jeśli Canal+/nSport odpuszczają mecze z udziałem Juventusu, Romy i Napoli to psim obowiązkiem Orange Sport jest się nimi zainteresować. Bo tam jest jakość, tam grają największe gwiazdy i szansa na obejrzenie dobrego widowiska się zwiększa. Nie trzeba być alfą i omegą żeby o tym wiedzieć. Tymczasem priorytety Os sprowadzają się do meczów z udziałem Polaków a tych gra jak na lekarstwo... (patrz: punkt 3)

 

Słabo spisujące się w lidze Lazio częściej pokazywane od porywającej swoją grą Romy :crazy:

 

Na cenzurowanym w Os są też inne ciekawe zespoły, które zasługują na większą uwagę jak chociażby Fiorentina.

 

3. Polacy są na Serie A za słabi. Kiedy w końcu Orange sport to zrozumie? Jeden rodzynek (na dodatek obrońca) to za mało żeby opierać całą zabawę na nim. To nie Lewandowski tylko Glik. On tego produktu nie wypromuje.

 

Pokazywanie na siłę klubów w których składach figurują polscy piłkarze mija się z celem, bo oni nie grają. Zejdźmy wszyscy na ziemie. To nie niemiecka Bundesliga, to nie rosyjska Premier Liga. W Serie A na siedmiu Polaków gra jeden. Matematyka jest dla nas brutalna zewsząd. Polski piłkarz w Serie A sprawdza się średnio raz na dekadę i to poczynając od lat 80 XX wieku. Dlatego tym bardziej niezrozumiałe jest dla mnie nałogowe pokazywanie Torino, Udinese, Sampdorii i Chievo :roll:

 

4. Dumanowski i Czachowski - komentatorzy dorównujący Grzegorzowi Milko

 

Wespół z użytkownikiem robsonUnitedxD wielokrotnie już rozwodziliśmy się nad marnym komentarzem jaki zafundował nam zespół Orange sport. Nie będę już przytaczał rozmaitych lapsusów, błędów merytorycznych jakie oboje zdążyliśmy przez te kilkanaście tygodni wyłapać wsłu[beep]ąc się w te farmazony.

 

Jakież więc musiało być nasze zdziwienie kiedy wczoraj słabe ogniwo jakim jest Dumanowski zostało zastąpione Święcickim :jupi: Czyżby Sosnowski i jego świta czytali nasze komenty tu na forum? :lol2:

 

Tak czy owak postęp (progres) było widać jak na dłoni.

 

5. Słabo rozreklamowany produkt

 

a) Na koniec chciałbym się odnieść do niepokojącego zjawiska jakie zauważyłem na antenie Orange sport. Często jest tak, że Os nie pokazuje bramek z meczów Serie A w swoich cogodzinnych Sport raportach. Pytam się dlaczego? Przecież mają do tego prawo. Zamiast tego reklamują produkty należące do konkurencji. Trochę to dziwna polityka.

 

B) Za mało higlightsów. Trzy-cztery pory emisji to stosunkowo za mało. Szczególnie jeśli dodamy, że te pory potrafią uprzykrzyć życie człowiekowi. Szkoda, bo właściwie Magazyn Serie A to wartość sama w sobie. Goli z Półwyspu Apenińskiego nigdzie indziej (poza C+/nSport) już zobaczyć się nie da. W miejsce tego Os woli zaserwować jedne i te same dokumenty wieczorem lub gadające głowy zamiast wcisnąć jeden czy drugi magazyn.

 

c) Ogólnie to czasami nie odczuwam, że ten kanał jest w posiadaniu tych praw. Spodziewałem się znacznie więcej po pomarańczkach, liczyłem chociażby na więcej materiałów video tego typu:

http://www.orange.pl/kid,4000158865,id,4003418444,title,Po-kryzysie-w-Serie-A-nastaje-czas-renesansu-,video.html

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić z Project_ALF na temat jego podsumowania ;)

Wczoraj sobie odpuściłem mecz Interu, bo grali padakę w ostatnim czasie (z Lazio nie dało się tego oglądać, z Milanem w derbach jedynie 2poł jako tako wyglądała, a potem ten cudowny gol Palacio i rozmyty obraz gry zapewne przez to). Wczoraj wybrałem mecze Arsenalu i Villarealu, a tu widzę ominęła mnie taka możliwość posłuchania Święcickiego przy SerieA. Bodajże był to drugi jego raz z calcio w tym sezonie bo jak pamietam komentował mecz Lazio - Udinese na inauguracje.

 

Też mam wrażenie, ze słabo reklamują swój produkt. Czasami w spor raporcie fajne materiały są. ostatnio w sobotę było coś na temat Interu (oczywiście przygotował Święcicki i było kilka ciekawych wstawek itp).

Na temat Dumanowskiego nie mam zamiaru się wypowiadać, ileż można ?!

 

A wybory meczów czasami właśnie zbyt pod Polaków, a oni przecież nie znaczą nic w Serie A!

 

W niedziele teraz wybrali mecz Milan - Hellas. W sumie ciekawy wybór. Milan już bez Allegrego, Hellas jedno z zaskoczeń pierwszej rundy itp. Może być ciekawie. Poza tym mecze z San Siro Milanu maja jakąś swoją magie, nie to co wyjazdowe starcia gdy grają na jakiejś Sardynii czy w innych miejscach i stadiony w połowie puste itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert

 

Dziękóweczka za miłe słówko! :wink:

 

Satkurier ostatnio sobie spekulował czy pojawi się Orange Sport HD (link). Ale oczywiście dla mnie to bardziej życzenia redakcji, niż cokolwiek realnego. Na HD chyba na razie nie mają pieniędzy.

 

Porażka.

 

2014 rok, kanał sportowy z aspiracjami, z fajnymi prawami sportowymi i... bez HD. Z tego oświadczenia wynika, że HD to oni nawet w planach za bardzo nie mają :lol2:

 

W niedziele teraz wybrali mecz Milan - Hellas. W sumie ciekawy wybór. Milan już bez Allegrego, Hellas jedno z zaskoczeń pierwszej rundy itp. Może być ciekawie. Poza tym mecze z San Siro Milanu maja jakąś swoją magie, nie to co wyjazdowe starcia gdy grają na jakiejś Sardynii czy w innych miejscach i stadiony w połowie puste itp.

 

Potwierdzam. Ten wybór meczu trzeba pochwalić. Z wielu powodów.

- ligowy debiut Seedorfa w roli trenera

- możliwa obecność Hondy od pierwszych minut (?). Kto wie może doczekamy się dłuższego występu Adila Ramiego?

- czas na rewanż Milanu za inaugurację sezonu kiedy to Luca Toni dwa razy użądlił "Rossonerich". Z kolei Hellas to rewelacja sezonu, jeśli chce utrzymać swoją bardzo dobrą pozycję w tabeli takie mecze musi wygrywać. Także mecz zapowiada się ciekawie :)

- Rafael, Juan Iturbe, Jorginho ---> polecam zwrócić uwagę na te trzy nazwiska

 

Dziwię się, że nSport się tym meczem nie zainteresował. Dla mnie to chyba nawet ciekawsze spotkanie od meczu Genoa - Inter.

 

Serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem wiadomosc odnosnie Orange Sport w HD, kilka stron temu, z pewnego źródła (Łukasz Siudak).

Czytam Was i nie moge uwierzyc - Czy wy nie potraficie czytac, czy macie jakies problemy ze zrozumieniem tego co czlowiek probuje Wam przekazac .... Pytanie: "Kiedy Orange Sport w HD?" pada wszedzie - w tym temacie, w komentarzach pod artykulami na satkurierze i w konkurencyjnym Media2. TO JEST PO PROSTU CHORE!

Czy nie potraficie przyjac do wiadomosci, ze Orange Sport nie przejdzie na HD w ciagu najblizszych 2-och lat? Oni nie maja miejsca wykupionego na satelicie jeszcze, dopiero sie do tej operacji przygotowuja.

 

Wklejam jeszcze raz moj post, bo az zal patrzec na te powtarzajace sie blagania o HD ...

Sluchajcie. Spotkalem dzisiaj Łukasza Siudaka z redakcji Orange Sport w metrze :D Podczas krotkiej rozmowy poruszylem z nim m.in. temat HD w Orange Sport, bo duzo osob o to pyta - odpowiedzial mi, ze minimum 2 lata trzeba poczekac :D Wiec prosze - niech ludzie przestana pisac "HD w Orange Sport!" itp., bo przez te 2 lata i tak nic sie nie zmieni. Oni sie dopiero do tego przygotowuja.

 

Mila popoludniowa niespodzianka, rzadko sie takich ludzi spotyka na ulicy/w miejscu publicznym.

 

Przeprowadzilem te rozmowe ok. miesiaca temu, wiec najwczesniej HD powinno sie pojawic w Orange Sport na poczatku 2016 roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj w meczu Fulham - Norwich gafę popełnił Marcin Grzywacz ulala ! Na boisko jakoś ok 80min wchodził łepek Moussa Dembele, Grzywacz chwile zawahania i nagle wypalił, że Dembele nie przebił się w Tottenhamie i wrócił do Fulham by więcej grać.. A z twarzy, sylwetki wyraźnie było widać, że to nie jest ten Dembele, który ma już uznaną markę w Premier League i cały czas jest w Tottenhamie. Dopiero po jakichś 3-4 min potrafił przyznać się do błędu i odkręcał całą sytuację. Aczkolwiek żeby znawca i fan angielskiej piłki nie rozpoznał, że to nie jest ten Moussa Dembele tylko jakiś młodzian o takim samym nazwisku lekko nie przystoi... Fajnie, że przeprosił, ale niesmak pozostał i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jakie prawa jescze stracą. Po utracie ligi niemieckiej w ręczną teraz kolej na szwedzką ligę żużla. Ciekawe co będzie z UFC. Może na to zbierają pieniądze żeby to przedłużyć. Mam nadzieje, że nie stracą kolejnych praw. Jeszcze jabky było tego mało brak w najbliższym czasie HD. Mogą jeszcze wyjść z twarzą i wziąć 1 lige polską u żużlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...