Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jednak niepisana zasada iż pokazuje się zespołu które umią grac i w dodatku mają dośc fajne obiekty. Wybacz ale pokazywanie na większą skale meczów Stomilu, Bytomia czy Kolejarza nie jest zachęcające dla postronnego kibica

Z racji tego, że mecz Kolejarza z Arką o 12:30 był jedyną transmisją piłkarską w tym czasie to sobie obejrzałem ten mecz. I co? Kibice wyzywający sędziego od k..... i h.... (a nie wiem czy to nie Kogut był), a do tego ktoś u[beep]liwy z wuwuzelą. Nie dość, że mnie dzisiaj głowa boli to jeszcze ten gościu w tą trąbił, że aż głowa pękała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w tym kraju znajdzie się ktoś aż tak bardzo wrażliwy na przekleństwa to bym się nie spodziewał :roll: To jest nieodłączny element piłki nożnej i to nie tylko w Polsce. Jeżeli ktoś o tym nie wie, to znaczy, że nigdy nie był choćby na jednym meczu piłki, czyli najprawdopodobniej piłka go nie interesuje, więc po co ogląda polską I ligę?

 

Wracając do przekleństw. Na meczach Real - Barca też lecą przekleństwa. I też byście narzekali na to, że taki właśnie mecz leci w Orange Sport, bo co chwilę ktoś skanduję "puta, puta"? :lol: Ja się osobiście cieszę, że jest pokazywana I liga. Zapowiada się w tym roku ciekawie, jest sporo nazwisk znanych z e-klasy i lubię na to rzucić okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech sobie będzie i ta I liga, ale poza tym nie ma tam co oglądać. Jedne mecz ligi portugalskiej to za mało. Gdyby mieli Serie A idealnie by pasowała do ramówki, a tak świetny kanał i fachowy bo mają dobrych komentatorów staje się mało ciekawy ze względu na to jakimi dysponują transmisjami. Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w tym kraju znajdzie się ktoś aż tak bardzo wrażliwy na przekleństwa to bym się nie spodziewał :roll: To jest nieodłączny element piłki nożnej i to nie tylko w Polsce. Jeżeli ktoś o tym nie wie, to znaczy, że nigdy nie był choćby na jednym meczu piłki, czyli najprawdopodobniej piłka go nie interesuje, więc po co ogląda polską I ligę?

 

Wracając do przekleństw. Na meczach Real - Barca też lecą przekleństwa. I też byście narzekali na to, że taki właśnie mecz leci w Orange Sport, bo co chwilę ktoś skanduję "puta, puta"? :lol: Ja się osobiście cieszę, że jest pokazywana I liga. Zapowiada się w tym roku ciekawie, jest sporo nazwisk znanych z e-klasy i lubię na to rzucić okiem.

Nie, nie - źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi o to, ze sa (wiadomo, czasami w C+ slychac wlasnie "puty" podczas BBVA) - to jest w kazdym kraju, jesli chodzi o pilke nozna i nie tylko. Chodzilo mi raczej o to, ze tak liga pod wzgledem zachowania tych wiesniakow na trybunach przypomina jakies niszowe rozgrywki a oni sami zachowuja sie jak rozwscieczone malpy. W profesjonalnej TV cos takiego nie powinno miec miejsca, traci na tym wizerunek stacji, ktora te rozgrywki transmituje. Do tego te zadymy jakie robia to po prostu porazka - normalnie jak w jakiejs Serbii czy cos. Przy nich kibice Legii rzucajacy serpentyny itp. od 1. minuty to niewiniatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ligą włoską to jest zapewne tak, że ona jest naprawdę za droga - taki c+ zrezygnował - bo szczerze oni przecież pokazywali 1 mecz na kolejkę.....orange tego nie weźmie - dziwi mnie polsat kiedyś mieli jakiś pakiet - nawet kołtoń po miastach jeździł i gadał, że jego ulubiona liga to włoska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...