Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że mecz pokazuje TV to właśnie Orange dyktuje warunki, kiedy, co i jak, piszesz tak jakbyś nie wiedział, jakby ustalili mecz na 19:15 byłoby ok...
Otóż to. Powinni się cieszyć że w ogóle ktoś te młóckę chce transmitować. I OS powinno właśnie dyktować warunki i rozpoczęcie meczy uzależniać od ważniejszych wydarzeń w ramówce kanału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie dlaczego mecz polski zaczyna się dopiero o 19:45, a jak by zaczęli o 19:15 to i portugalska byłaby na żywo.. dziwne..

 

Organizatorzy meczu mają patrzeć na inne ligi? To jest dopiero dziwne :)

 

 

Sorry, chodziło Ci o 1 Ligę ? Myślałem się że o reprezentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że teraz połowa sportu w telewizji to młócka. Może jakieś nowe określenia?

Polska rąbanka ;).

 

Może być?

 

A tak na serio, to faktycznie powinni dyktować warunki. Mają prawa do innych lig to co szkodzi zacząć mecz o te 15-30 minut wcześniej żeby pokazać spotkanie innej ligi live?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nech sie wypchaja ta 1. liga i PP - te zespoly ledwo dysza, co chwile jakies bankructwo, walkower, wycofanie w polowie sezonu itd.

Znowu bedzie 1 mecz Liga ZON Sagres, w dodatku z odtworzenia, to jest jakis zart ... To jedyne ciekawe transmisje, jakie im zostaly oprocz UFC, a dalej sadza, ze ktos bedzie ogladac ten szmelc, czyli polskie rozgrywki na poziomie ligi podworkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest jedno bankructwo - przed sezonem. W poprzednim sezonie brak wycofania w połowie sezonu w lidze na chwile obecną zero walkowerów. Co do formy w każdej lidze są wolne mecze. W PP walkowery były w rundach eliminacyjnych a nie od 1/16. Ja się cieszę że obie ligi są nawet jeśli jeden jest z odtworzenia.

Stacja ma jeszcze ciekawe transmisje takie jak Puchar Niemiec .... Reprezentacje Hiszpanii i Francji oraz mecze Argentyny w el Mś 2014.

Dla ,mnie UFC się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nech sie wypchaja ta 1. liga i PP - te zespoly ledwo dysza, co chwile jakies bankructwo, walkower, wycofanie w polowie sezonu itd.

Znowu bedzie 1 mecz Liga ZON Sagres, w dodatku z odtworzenia, to jest jakis zart ... To jedyne ciekawe transmisje, jakie im zostaly oprocz UFC, a dalej sadza, ze ktos bedzie ogladac ten szmelc, czyli polskie rozgrywki na poziomie ligi podworkowej.

Nie chcesz, nie oglądaj. Więcej osób obejrzy 1. ligę i Puchar Polski niż hit ligi portugalskiej. To samo z Ekstraklasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie pod uwagę taki szczegół że ten kanał był stworzony specjalnie dla naszej ligi tmobile.Był płatny co dawał mu status premium.

 

Dziś i tak niezłe się trzyma i ramówke ma ciekawszą od takiego nsportu .Także dziennikarze są kumaci.

Ma jeszcze MLS dla nocnych marków:) czasem jak nie można zasnąc to się rzuci okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ktoś twierdził po spocie z okazji 4 lecia że będzie więcej meczów nowych z ( lig innych na żywo ) i mi się pytał czy wiem co to znaczy na żywo :) Peter Parker

A czy @Peter Parker gdzieś napisał, że na 100% będą nowe ligi/puchary? Nie, jedynie przypuszczał. Polecam na początku kurs czytania ze zrozumieniem, a i kurs prawidłowego pisania też by się przydał, bo interpunkcja leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...