Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądał ktoś wczoraj TNA na OS? Ja oglądałem i tragedia. O ile przy WWE Borkowski i Supron mi pasowali, to tutaj kompletnie już nie pasują, szczególnie Supron. Trochę to TNA przycinają, za dobrej wiedzy o nim też nie mają i pierniczą głupoty zamiast skupić się na istotnym. Do tego wyciszają dźwięk, ucinają celebracje zawodników. Dziękuję, ale jednak nie tego się spodziewałem. TNA niestety nadal only in internet and only english commentator ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie retransmisja była zaraz po "Sport Raporcie" o 12:00... Wyciszenie dźwięku rzeczywiście dało się wyczuć, ale mi specjalnie nie przeszkadzało, bo sam sport mnie nie zachwycił. Jakieś to takie trochę reżyserowane, trochę jakbym oglądał MTV się poczułem :D A już szczególnie relacje z szatni i akcja z gościem który ucieka z pasem...

 

Ale żeby nie było tylko o moim "widzi mi się"... Dziś fani UFC na antenie OS w końcu nie będą musieli zarywać nocki, bo UFC znów gości w Europie! A dokładniej do Szwecji, która leży w naszej strefie czasowej, więc transmisja rozpocznie się już o 21:00. Walką wieczoru będzie pojedynek reprezentanta gospodarzy Alexandera Gustafssona z Thiago Silvą.

 

17 kwietnia 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się wielkie wydarzenie sportowe. Legia Warszawa rozegra towarzyski mecz z FC Sevillą, który będzie też można obejrzeć na antenie OS. Choć emocji raczej za wiele nie będzie, bo termin temu nie sprzyja, to warto zerknąć na transmisję bo to ostatni mecz na Stadionie Narodowym przed Euro 2012!

 

PS: Nie wiem, czy wszyscy użytkownicy platformy Orange zauważyli, a w VOD pojawiła się zakładka Orange Sport, a tam do pobrania m.in do pobrania magazyny, mecze I ligi i futsalowej ekstraklasy i gale It's Showtime...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera ostatniej gali TNA zgodnie z planem odbyła się we wtorek, a dziś koło 10:00 trafiłem na powtórkę, więc może zostanie już tak na stałe. Ale to co tam zobaczyłem, utwierdziło mnie, że program ten bardziej pasuje do MTV, niż do stacji sportowej. Gdzie tu sport?? I tu nawet nie chodzi o ślub w klatce, czy pokazówki w szatni, ale i o same walki! Samym komentatorom też chyba niezbyt pasuje ta formuła, bo wyglądają na zmieszanych i zagubionych...

 

ef4947d30153eee4m.jpg 7144456231fd8e9bm.jpg 23e9c000ee4dd331m.jpg

 

I jeszcze jedna uwaga do OS... Czy ktoś jest mi w stanie racjonalnie wytłumaczyć Real TV, pokazywane jest "dziwnie"?? Przecież obraz jest 16:9, więc dlaczego nie jest na cały ekran?? Chodzi o rozdzielczość?? Przecież Hiszpania, a już szczególnie Real, to nie jest jakiś kraj trzeciego świata, w którym mecze nagrywa się telefonem komórkowym. Jak to wygląda na innych kanałach??

 

a288a4abac9537bcm.jpg 6cff881d2855b2afm.jpg 3533a1695ad7fe3em.jpg

 

PS: Właśnie trwa mecz finałowy KHL, o Puchar Gagarina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera ostatniej gali TNA zgodnie z planem odbyła się we wtorek, a dziś koło 10:00 trafiłem na powtórkę, więc może zostanie już tak na stałe. Ale to co tam zobaczyłem, utwierdziło mnie, że program ten bardziej pasuje do MTV, niż do stacji sportowej. Gdzie tu sport??

Jaki sport? Każdy kto się interesuje wrestlingiem wie jak to wygląda. Jest to zwykłe show i tyle.

 

I tu nawet nie chodzi o ślub w klatce, czy pokazówki w szatni, ale i o same walki! Samym komentatorom też chyba niezbyt pasuje ta formuła, bo wyglądają na zmieszanych i zagubionych...

Jak się komentatorzy czują zagubieni to są do wymiany. To nie boks czy mma tylko show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera ostatniej gali TNA zgodnie z planem odbyła się we wtorek, a dziś koło 10:00 trafiłem na powtórkę, więc może zostanie już tak na stałe. Ale to co tam zobaczyłem, utwierdziło mnie, że program ten bardziej pasuje do MTV, niż do stacji sportowej. Gdzie tu sport?? I tu nawet nie chodzi o ślub w klatce, czy pokazówki w szatni, ale i o same walki! Samym komentatorom też chyba niezbyt pasuje ta formuła, bo wyglądają na zmieszanych i zagubionych...

No a czego się spodziewałeś po wrestlingu? [beep]icia made in MMA? Przecież wiadomo, że tu głównie chodzi o tworzone historie, a nie same walki, choć one także są bardzo ważne. Poza tym wcale im się nie dziwię, że są zagubieni, bo TNA, a WWE to przepaść, dwa produkty kierowane do całkiem innej grupy ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

podobno Orange Sport jest dostępne za darmo w kablówkach, kablówki mogą bezpłatnie otrzymać z Orange kartę Viaccess 3.0... czy do odbioru tego kanału na karcie Orange Sport konieczny jest moduł CAM Viaccess czy można zdekodować obraz przy użyciu tunera z wbudowanym czytnikiem kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera ostatniej gali TNA zgodnie z planem odbyła się we wtorek, a dziś koło 10:00 trafiłem na powtórkę, więc może zostanie już tak na stałe. Ale to co tam zobaczyłem, utwierdziło mnie, że program ten bardziej pasuje do MTV, niż do stacji sportowej. Gdzie tu sport?? I tu nawet nie chodzi o ślub w klatce, czy pokazówki w szatni, ale i o same walki! Samym komentatorom też chyba niezbyt pasuje ta formuła, bo wyglądają na zmieszanych i zagubionych...

 

ef4947d30153eee4m.jpg 7144456231fd8e9bm.jpg 23e9c000ee4dd331m.jpg

 

I jeszcze jedna uwaga do OS... Czy ktoś jest mi w stanie racjonalnie wytłumaczyć Real TV, pokazywane jest "dziwnie"?? Przecież obraz jest 16:9, więc dlaczego nie jest na cały ekran?? Chodzi o rozdzielczość?? Przecież Hiszpania, a już szczególnie Real, to nie jest jakiś kraj trzeciego świata, w którym mecze nagrywa się telefonem komórkowym. Jak to wygląda na innych kanałach??

 

a288a4abac9537bcm.jpg 6cff881d2855b2afm.jpg 3533a1695ad7fe3em.jpg

 

PS: Właśnie trwa mecz finałowy KHL, o Puchar Gagarina...

 

 

Dokładnie - niech zrobią coś z tą rozdzielczośćia !!!! Tego sie nie da ogladac.

Dodałbym jeszcze jedno - (pisalem juz kilkanascie razy) - dlaczego nie można usunąć tych pasków z informacjami chociaz podczas PREMIER (np. dzis na OS mecz Ligue 1, ktorgo nie bedzie na C+ bedzie jako premiera, wiec z paskami), to naprawde denerwuje i czesto nie widac, kto np. dostal kartke lub info ktory to gol w sezonie. Wczoraj w nocy ogladalem TOP 14 - to samo, nie wiedzialem, kto dostawal kartki, bo nazwiska byly przesloniete w 80% procentach.

 

W ogole nie wiem, kto wpadl na pomysl kupienia praw do tego TNA, ogolnie caly wrestling to cyrk na kolkach, TO NIE JEST SPORT, jakies zalosne amerykanskie show i tyle.

 

I dlaczego Ligue 1 i TOP 14 jest tak negowane ?? Ciagle trzeba ogladac w nocy, o 3-4 albo nagrywac, za to jakis wrestling ma premiery o 18, do tego jakies niszowe gale boksu leca LIVE.

I teraz najlepsze - UFC tez bedzie z premiery (Z PASKAMI), mialo byc o 4, przesuneli na 6, bo jest boks. To juz naprawde robi sie zalosne, powoli mi sie odechciewa ogladac tego kanalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - niech zrobią coś z tą rozdzielczośćia !!!! Tego sie nie da ogladac.

Materiał dostają widocznie w takim formacie i tak go emitują.

W ogole nie wiem, kto wpadl na pomysl kupienia praw do tego TNA, ogolnie caly wrestling to cyrk na kolkach, TO NIE JEST SPORT, jakies zalosne amerykanskie show i tyle.

Ty nie oglądasz, ja chętnie oglądam i WWE i TNA. Oczywiście że jest to show i nikt tego nie podważa. A czy żałosne czy nie to każdego indywidualna sprawa. Dla mnie żałosne to są te wszystkie showy w postaci tańców czy śpiewów w polskich stacjach tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, kolego, kiedys bylem zmuszony, do ogladania tylko kanalow naziemnych, w ktorych w 90% lecialy te wlasnie materialy (wszelakiej masci show muzyczne), dlatego TV prawie w ogole nie ogladalem - odkad mam Cyfre+, moge ogladac TV bez bojazni, ze przestraszy mnie jakas gwiazda-gej czy emo paradujace w dosyc ekscentrycznym stroju - to po prostu strasznie i bezdennie glupie, takie rzeczy piora ludziom mozgi. Podobniez programy w stylu "Pamietniki z Wakacji".

 

---

 

Dlatego wlasnie, trzeba sie cieszyc, ze istnieje cos takiego jak sport, nie wyobrazam sobie ogladania telenowel lub reality show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...