Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś w ten weekend biednie z Ligue 1 na antenie Orange Sport - 0 meczów z tej kolejki. Dziwne, bo Ligue 1 to jeden z największych atutów tego kanału, a zamiast tego dzisiaj mamy mecz gwiazd Bundesligi w piłce ręcznej, a jutro transmisje z turnieju Atlantic Cup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange sport to dno!! Kto tam decyduje co puścić? Kiedyś było lepiej miałem orange sport info i pewność że sobota i niedzielę leciala liga francuska live a teraz jakieś głupoty tym bardziej że takie hity w ten weekend. Niech canal plus przejmie ta ligę i będzie spokój. Jakieś mecze gwiazd piłki ręcznej albo towarzyskie szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zaraz canal plus na sport italia też leci liga francuska fta i to dużo meczy. Nie trzeba canal plus. Co oni mają za prawa ten orange sport. Piłka ręczna leci na sport1 germany. Liga portugalska na rtp i ariadia. Szkocka na sąudi sport. Kliczko teraz będzie to na polsat sport i rtl a orange nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ale akurat pisałem o orange. Teraz przykład z multideporte. Ale chodzi oto że jeśli gdzieś leci liga francuska fta i orange sport daje live to tak nie boli a jeśli np leci dany mecz live np na eurosport germany a orange retransmisja to wkurza. Osobiście nie mam od grudnia orange i tego mi nie brakuje. Na cfoot z astry leci mecz 2ligue fta monaco lens można popatrzeć i ocenić poziom nie jest dużo gorszy od pierwszej ligi. Mecze tam w piątki są fta live a teraz jest retransmisja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie im więcej tym gorzej. Ile w polsce jest kanałów sportowych chyba 20szt to jest nie normalnie!! Powinny być cztery ale konkretne. W Polsce jest tak że jak się kupi prawa do jakiejś ligi to się otwiera nowy kanał sportowy to jest chore!! Dowód na to że kanał lecą na łeb. Orange miało dwa już ma jeden. Polsat futbol też koniec następny nsport po sezonie. To już trzy w ciągu pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mecze pucharu Niemiec również na kanałach Niemieckich i to w jakości Hd!! Za darmo! Wtorek pokaże Ard a w środę Zdf ale to pewnie kibice wiedzą tak tylko dla przypomnienia. Ale znajdą się tacy którzy myślą że trzeba mieć orange sport żeby oglądać puchar Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś na Orange Sport gala bokserska o pasy federacji WBA, IBF, WBO i IBO w Düsseldorfie - między innymi waga ciężka: Władimir Kliczko - Jean-Marc Mormeck, Boks (od 20:00 studio, walki od 20:50, i po gali około 23:55 ponownie studio bokserskie) walka również na RTL od 22-ej dla tych co nie mają możliwości odbioru Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam gdzie są mecze Ligue1 na kolejny weekend w Orange Sport ??/ Kogoś już całkiem tam porysowało ? Będa mi w tym czasie puszczać w niedizelę chociażby boks sprzed dekady z komentarzem Pindery.. no proszę Was!

Niehc się nie posrają tymi sportami walki, których niktnie ogląda i tak ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...