Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z soboty na niedzielę 3/4 grudnia o godzinie 3.00 na antenie Orange Sport gala boksu zawodowego z Anaheim. Walkami wieczoru będą pojedynki o mistrzostwa świata w wadze koguciej. W pierwszej walce o tytuły WBC Silver i IBF zmierzą się Abner Mares i Joseph Agbeko, zaś w drugiej o pas organizacji WBA naprzeciw siebie staną Vic Darchinyan i Anselmo Moreno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zapowiadano transmisję z pływackiego meczu USA - Europa na antenie Orange Sport oraz na orange.pl. Niestety transmisję na orange.pl załączono dopiero 11 minut po rozpoczęciu relacji live w telewizji. Wcześniej była plansza informująca, że transmisja dostępna jest tylko w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie są już stacją informacyjną :P Dokładnie... Serwisy "popołudniowe" mają prezentera, natomiast te "dzienne" nie. Za to rano zamiast serwisu jest powtórka Sport Raport24. Choć czasem są wyjątki... Pamiętam, że kiedy wybuchła afera "taśmowa" Sport Raport został zrobiony w studiu, a zaraz potem objawili się goście. Najbardziej to mi brakuje Nocnego HydeParku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sporo przespałeś :P Zaraz po tym jak OSI zamieniło się z OS, Nocny HydePark zszedł z anteny, a jego godzinę emisji przejął Sport Raport24... I Siłowni też już nie ma :/ Pozostał tylko Licznik2012 i Piękna i Bestia w zmienionej obsadzie. Przybyło za to magazynów typu: Futbol Raport, czy takich poświęconych ligom, które transmitowane są w OS. Kiedyś w nocy widziałem "Dzień z mistrzem", ale to chyba tylko jakaś stara powtórka była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dobra z nich była stacja.. jedna z lepszych stacji sportowych w Cyfrowym Polsacie. Mimo braku licencji, sport raporty były obfite i ciekawe. Było kilka fajnych cykli dla kibiców, ciekawe magazyny ligowe (np. I ligi). Ja rozumiem, że jest sezon ogórkowy ale odnosze wrażenie że obecna ramówka jest "zapychaj dziurą".

 

Fajnie, że sport raporty są równo co godzinę, ale przycinanie retransmisji piłkarskich jest trochę nie fair. Przełączam sobie kanał, widzę mecz, oglądam a tu nagle przeskakują o 40 minut i z 0:0 zrobiło się 2:0.. no jakieś jaja chyba sobie ktoś robi. Lepiej dać ruchome pory emisji sport raportów zamiast skracać programy w tak barbarzyński sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość krzysiek.karolak

U mnie to samo, podobno abonenci innych platform mają problemy z odbiorem wszystkich stacji z Hotbirda.

P.S. Na stronie orange jest normalnie nadawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...