Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu likwidacji Orange Sport Info główny Orange Sport ani razu nie pokazał na żywo wyścigu z cyklu International GT Open. Na dodatek skaczą z nim i zmieniają godziny emisji. Miał dziś być o 21:45 a okazuje się, że będzie o 0:50, kolejny wyścig miał być jutro o 2:00 a będzie o 3:15. Trochę to niepoważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ciekawa propozycja w Orange Sport. Brakowało mi tej ligi w Polsce. Kiedyś niby Sportklub miał prawa do pokazywania tej ligi, a nie pokazał nawet z 10 meczów. Oby tylko Orange Sport zdecydował się regularnie pokazywać.

No i komentarz do już druga sprawa, ostatnio oglądałem mecz eliminacji 2014 na tym kanale (Argentyna - Chile). Komentował Leszek Bartnicki, w pewnym momencie myślałem, że zasnę, ale to już pominę jego akcent i wymowa... to porażka do tego jeszcze nie przygotowanie. Kiedyś w studiu cały czas mówił o meczu Wisła - Omonia, zamiast APOEL-u :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Orange.pl dot. transmisji meczów MLS. Niestety są to powtórki :

Transmisje meczów MLS w Orange sport i na orange.pl (półfinały konferencji):

Sporting Kansas City - Colorado Rapids: czwartek, 3 listopada, godz. 23:30

LA Galaxy - New York Red Bulls: piątek, 4 listopada, godz. 18:15

 

Na antenie Orange Sport w listopadzie także mecz Crvena Zvezda kontra Partizan Belgrad.

 

Oprócz tego oczywiście UFC, a także: mecze barażowe do ME, el.MŚ 2014 w Ameryce Płd oraz towarzyskie spotkania Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...