Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli szukasz na dekoderze Cyfry + to kanał jeszcze nie jest dodany do listy cyfry. Odbierać go moga na razie tylko Ci którzy mają własne dekodery lub np dekodery C+ . N oraz Cyfra muszą najpierw dodac kanały do listy a dopiero je znajdziesz.

Jedynie dekoder Strong (jesli się nie mylę) pozwala na samodzielne wyszukiwanie kanalów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz na dekoderze Cyfry + to kanał jeszcze nie jest dodany do listy cyfry. Odbierać go moga na razie tylko Ci którzy mają własne dekodery lub np dekodery C+ . N oraz Cyfra muszą najpierw dodac kanały do listy a dopiero je znajdziesz.

Jedynie dekoder Strong (jesli się nie mylę) pozwala na samodzielne wyszukiwanie kanalów.

 

Za ścianą mam jeszcze dekoder echostar 717 i tam se go narzazie wyszukałem ale telewizor jaki tam jest jest tragiczny i do tego słaby sygnał był ale to chyba przez pogodę pod krakowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nawet niezły. Jak tylko coś ciekawego sie zdarzy to aktualizuja wiadomosci. np: rano o 8 bylo co innego i o 11 co innego. To mi sie podoba. Ale ja czekam na: zapowiedzi programów w 16/9, teletext i strone internetową orange sport info. Według mnie ten flesh po sport raporcie jest bezcelowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma czego żałować, ale jakby nie pojawiła się "szansa" na kodowanie sygnału, to wszyscy by pisali jaki on wspaniały, jaki nowatorski... tak samo było kilka miesięcy temu z Polsatem News.

 

Jeżeli kanał zostanie zakodowany, to ciekawe, czy Cyfrowy Polsat jednak będzie chciał dołączyć go do oferty, zapowiedzi raczej na to nie wskazywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, 3 kwietnia 2009 roku, na konferencji prasowej Telekomunikacja Polska ma oficjalnie poinformować o uruchomieniu nowego kanału telewizyjnego - Orange Sport Info. Nowa telewizja ma mieć charakter informacyjno-sportowy.

 

Według wcześniejszych zapowiedzi, nowa stacja ma być niekodowana (FTA) i dostępna będzie drogą satelitarną (z każdego zestawu satelitarnego ustawionego na odpowiedniego satelitę) oraz w sieciach kablowych, które podpiszą stosowne umowy. Nowy kanał będzie można oglądać także za pośrednictwem Internetu oraz w telefonach komórkowych.

 

 

A więc TPSA wszystkich oszukała, że będzie to kanał FTA

P********* FRANCUZSY OSZUŚCI Z FRANCE TELECOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...