Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Media2.pl, oby podpisali umowę z CP i n-ką, żeby dodali OS Info do listy,b o w n-ce nie ma możliwości dodania do listy, ale jeżeli później ma być zkodowany tak jak Polsat News to na 70% nie dołączą go do listy :]

Pierwsze primo: rzecznik grupy TP zapowiedział, że będą rozmawiać z CP i n, bo zależy im na jak największej dostępności.

Drugie primo: nie zostanie zakodowany. OSI ma się utrzymywać wyłącznie z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja :jupi: . Ja mam odbiornik FTA i nie mam problemów "dodadzą czy nie dodadzą" , ale z drugiej strony nie mam kanałów premium . Jednak to mi nie przeszkadza (już , bo wcześniej tak) , teraz uważam , że przyszłość telewizji jest w internecie , a tam mam wystarczająco kanałów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli byłby przed świętami to naprawdę ekstra :D ja spodziewałem się go najprędzej w maju, ale się postarali :brawo:

 

acha, co oznaczają słowa "w tym tygodniu zaprezentuje swój nowy kanał telewizyjny", czyli że w tym tygodniu ruszy już jego emisja?

 

Oznacza to że w tym tygodniu będzie konferencja. Przedstawią ramówkę, logo itp. i zapowiedza kiedy bedzie start kanalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już jakieś techniczne ślady tego kanału na HB ?

 

Od wczoraj jest test na 10719 V tylko nie miałem czasu wkleić ZAPA na forum a oto on:

 

2ntlagz.jpg

 

Jakość kiepska tylko 655 kbps pasma...

Tylko na boga kto im projektował to logo?? Mam nadzieję że sie zmieni zanim na wizje wejdzie pełna wersja...

Ramówka??? Hmmm... Pozostaje nadzieja że to przejściowe stadium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już jakieś techniczne ślady tego kanału na HB ?

 

Od wczoraj jest test na 10719 V tylko nie miałem czasu wkleić ZAPA na forum a oto on:

 

2ntlagz.jpg

 

Jakość kiepska tylko 655 kbps pasma...

Tylko na boga kto im projektował to logo?? Mam nadzieję że sie zmieni zanim na wizje wejdzie pełna wersja...

Ramówka??? Hmmm... Pozostaje nadzieja że to przejściowe stadium

Co to oni teraz bajki pokazują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już od 6 kwietnia ruszają z regularną emisją... :)

 

orangesportinfo35211079.th.jpg

 

Niekodowana plansza pojawiła się z transpondera Cyfry, częstotliwość: 10.796GHz, pol.V. Kanał nie wyszukuje się automatycznie, należy wpisać następujące parametry ręcznie:

 

PID V: 163

PID A: 90

PID PCR: 163

PID PMT: 1004

 

Brak wartości SID, stąd takie problemy.

 

Edycja, godz. 0:00: Mamy 2 kwietnia, czyli koniec żartów. Od chwili wysłania tej wiadomości, wątek miał 46 czytań i nikt nie odpowiedział na najnowszego (i kontrowersyjnego) posta. Chyba za bardzo przekonywujący jestem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plansza przekonywująca :mrgreen: Czcionka nawet pasująca do planszy TV, tylko nie pasowało mi:

a) logo ("info" jakoś niepasujące do reszty - mniejsze i mniej wyraźne)

B) fraza "będzie dostępny w platformie (mówi się "na platformie" :P) oraz w najlepszych sieciach kablowych" - przecież rzecznik TP zapowiadał już, że OSI będzie niekodowany :P

Tyle tematem prima aprilis. Wracamy do rzeczywistości (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...