Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

james_b - będę oglądał , bo w Polsce nie ma jeszcze kanału informacyjnego tylko o sporcie (czy odwrotnie sportowego , tylko z informacjami :lol: ) , a mi się ta koncepcja podoba . Musieli by się strasznie nie przyłożyć do tej tv , żeby mnie od niej odstraszyć :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczyk wieczorem raczej nie , bo to ma być kanał FTA , a w polskich realiach na niekodowanych stacjach nie zobaczymy żadnych meczów . Myślę , że będzie to coś takiego jak francuski Orange Sport Info (jeśli chce ktoś zobaczyć jak on wygląda , to można obejrzeć na mojej stronie , tej w podpisie

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej coś będzie. Skoro nie to dlaczego TVS ma mecze GKS Katowice żużel RKM Rybnik itp? pozatym w newsach o tym kanale tez pisalo ze relacje z imprez jakis beda.

 

TVS nie ma praw do meczów GKS Katowice, pokazywała tylko dwa meczu u siebie z powodu zakazu stadionowego dla kibiców, a mecze RKM Rybnik w I lidze żużla będzie pokazywała z odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie będzie to kanał BARDZO podobny do nSport i może C+Sport 2. Co półgodziny informacje i pewnie 2 razy w tygodniu jakiś mecz na żywo, albo stare powtórki meczu jak np. Euro08 na PS HD.

 

 

Mecz na żywo ale chyba jakieś ligi okręgowej lub 5, heh... Na Live nie macie szans, zwłaszcza jak by puścili OE Live to bym ich pozwał do sądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z takiego że opłacam Canal+ w który to miały być mecze OE a przez to że puścili by FTA to by było to niezgodne z umową... Zażądał bym odszkodowania w kwocie takiej jaką Canal+ zakupił OE na wszystkie sezony... Wtedy by się nauczyli że nie warto ludzi robić w bambuko puszczając coś FTA za co inni płacą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A z takiego że opłacam Canal+ w który to miały być mecze OE a przez to że puścili by FTA to by było to niezgodne z umową... Zażądał bym odszkodowania w kwocie takiej jaką Canal+ zakupił OE na wszystkie sezony... Wtedy by się nauczyli że nie warto ludzi robić w bambuko puszczając coś FTA za co inni płacą

To już zgłaszaj! :D Przecież Canal+ odkoduje 2 mecze z Ekstraklasy (od tego sezonu bez Orange :wink: ). 8)

Wracając do tematu, jak dla mnie mogą być nawet same wiadomości i reklamy. Nie narzekałbym jednak, jeśli pojawiłby się czasem jakiś meczyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z takiego że opłacam Canal+ w który to miały być mecze OE a przez to że puścili by FTA to by było to niezgodne z umową... Zażądał bym odszkodowania w kwocie takiej jaką Canal+ zakupił OE na wszystkie sezony... Wtedy by się nauczyli że nie warto ludzi robić w bambuko puszczając coś FTA za co inni płacą
A jaki niby punkt zostałby złamany w tej "umowie"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kanał by kształt "sport telegram" jaki emitowany był po Panoramie wTVP2 to bardzo chętnie oglądał bym go codziennie, dla takich właśnie serwisów informacyjnych. Dodatkowo mogły by tam jeszcze być sylwetki gwiazd sportu (głownie polskiego), czy też ważne historyczne wydarzenia sportowe, rankingi rekordów itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nSport jest ciekawy program "League of champions" moze byc cos zrobili na ten styl. Czasem lubie sobie jakies historie sportowe posluchac. Nie rozumiem jak niemiecki eurosport moze byc odkodowany a nie nasz. Im prawo w tym nieprzeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie będzie to kanał BARDZO podobny do nSport i może C+Sport 2. Co półgodziny informacje i pewnie 2 razy w tygodniu jakiś mecz na żywo, albo stare powtórki meczu jak np. Euro08 na PS HD.
Kanał francuski o takiej samej nazwie nie pokazuje nic na zywo

a on ma być wzorem dla odpowiednika polskiego tylko napradwę naiwni wierzą w transmisje live

Co pokazują francuzi ?

http://translate.google.com/translate?p ... l=fr&tl=pl

czyli rozmowy ,informacje , wywiady i magazyny u nas zapewne będą takie do których posiada prawa polski Orange Sport.

 

Szef stacji zapowiada, że Orange Sport Info będzie zbudowany na bazie newsów - od 7 rano do 23 co pół godziny będą nadawane serwisy informacyjne.

 

zrodło: media2pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy to już pewna wiadomość, że kanał Orange Sport Info ma być FTA, bo jeśli tak, to będzie w krótkim czasie kolejnym kanałem sportowym (po TVP Sport), który będzie można zobaczyć w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...