Jump to content
gostek

Diabelski Młyn

Recommended Posts

To nie był serial tylko pasmo filmów animowanych Warner Bros (Królik Bugs, itp.) oraz Hanna Barbera (Tom & Jerry).

Ach, te czasy Daibelskiego Młynu..., piękne były. Miałem wtedy tuner analogowy i zawsze oglądałem Diabelski Młyn w tych niekodowanych okienkach. Looney Tunes, Pinky i Mózg, super się to oglądało. Wielka szkoda, że już tego nie ma. Owszem niektóre z tych kreskówek są na Boomerangu, ale co z tego skoro w Cyfrze go nie ma!

Poza tym chyba nigdzie w telewizji nie ma już Pinkyego i Mózga ? A to było jeszcze fajniejsze niż Looney Tunes :)

Diabelski Młyn wróć!!!

Edit:

Hmm, dwie wersje czolówki Pinkyego i Mózga?

http://www.youtube.com/watch?v=z1PY-JHK ... re=related

Ja najbardziej kojarzę tą pierwszą, czemu ją zmienili?

Zgadza sie Diabelski Mlyn to bylo cos,pamietam jak wszystko sie rzucalo i lecialo do domu bo diabelski Mlyn mial byc,tamte bajki maialy swoj klimat nie to co teraz produkowane.Szkoda ze C+ zrezygnowal z tego pasma.

Bo na dobrą sprawę Canal+ identyfikował się jako kanał premium, a ciągle emitował to samo... "Diabelski młyn" z biegiem czasu się wypalił. Tym bardziej, że te same kreskówki leciały w CN, Boomerang i TVP2.

No i mogły by lecieć dalej. Niektórzy chętnie by sobie przypomnieli, a przecież rodzą się też nowe dzieci, które by na pewno je oglądały.

Na youtube jest sporo ciekawych produkcji. Kilka razy zdarzyło mi się obejrzeć tam jakiś dobry film, albo kreskówkę. Być może masz rację. Trzeba tylko poszukać.

Racja na Youtube jest wiele różnych bajek ale zauważcie że jakość na YouTube nie jest rewelacyjna. Niestety. Ale lepsze to niż nic. :)

Pozdrawiam.

Na nowszych filmikach jakość już jest dobra. Co jakiś czas słyszę, że YouTube polepsza jakość, więc być może wkrótce będzie rewelacyjna. ;) Jak znajdę czas to sam poszukam DM na YT, bo chętnie bym sobie przypomniał odcinki, ale ostatnio u mnie z czasem krucho.

Fajnie by było gdyby ten serial powrócił ale niestety nie ma na to póki co szans.

Na forum CANAL+ jest również taki temat i cała masa ludzi pisze w nim, że chciałaby powrotu Diabelskiego Młyna.

Niestety, jak pisze administratorka forum, po prostu nie mają już na ten program licencji.

to były czasy pamiętam jak się włączało Canal+ żeby Diabelskiego młynu nie przeoczyć ja kilka odcinków mam na kasetach to już kumpel mi nagrywał bo ja wtedy nie miałem satelity. Ale pamiętam że był emitowany potem była przerwa dość długa i potem znowu diabelski młyn wrócił

Pamiętam jak dziś siadałem na kanapie razem z dziećmi i oglądaliśmy,mój syn do dzisiejszego dnia pamięta diabła Tasmańskiego i strusia pędziwiatra.No ale no cóż co dobre też kiedyś musi się skończyć.

Też bardzo miło wpsominam ,,młodosc,, przy diebelskim młynie. Ciekaw jestem czy dzisiejsze dzieci doczekaja jeszcze tych filmów anonimowanych z diabelskiego młynu w TV. Dzis już sie nie tworzy tak dobrego przekazu przez media jak kiedyś ... 15 lat temu :)

Pozdrawiam

Pamiętam trochę, jak na francuskim C+ i C+ Decale emitowali nowe odcinki Zwariowanych Melodii (po francusku), był taki długi maraton Cartoon Cartoon w niedzielę od 19 do 20. Jednak oni w 2006 r. zaczęli zastępować innymi kreskówkami np.: Popeye, czy innymi. A potem stracili oni licencję na emitowanie tego maratonu.

@Sam E250

Tak, to prawda. ,,Zwariowane melodie" jest emitowana w paśmie Junior TV.

Na kasetach VHS mam nagranych kilkanaście odcinków z C+.

Pamietam jak dzis jak byl Canal + w mojej kablowce w Bydgoszczy. Zawsze czekalem na pasmo odkodowane. Diabelski mlyn i lapu capu to bylo na porzadku dziennym. Ale czlowiek sie wsciekal ze potem juz bylo zakodowane.

Pamietam jak dzis jak byl Canal + w mojej kablowce w Bydgoszczy. Zawsze czekalem na pasmo odkodowane. Diabelski mlyn i lapu capu to bylo na porzadku dziennym. Ale czlowiek sie wsciekal ze potem juz bylo zakodowane.

to trzeba było zakupić anie sępić na okienkach odkodowanych :lol2:

Ja też zawsze żerowałem na okienka Canal+ w mojej kablówce.Najbardziej lubiłem oglądać Speedego Gonzalesa i Strusia Pędziwiatra.

Ale czlowiek sie wsciekal ze potem juz bylo zakodowane.

Ja tak samo. Zawsze miałem odrobinę nadziei, że automat nawali i chociaż godzinka zostanie odkodowana :jupi: Niestety nigdy się tak nie zdarzyło :evil: