Jump to content
gostek

Diabelski Młyn

Recommended Posts

Pamiętacie to jeszcze? to była moja ulubiona bajka. było to zawsze rozkodowane w canal+ ale w 2004 zastąpiło ta bajkę Simpsonowie. To były czsy :D

ja pamiętam jak mi Canal+ odbierał z analogu, choć słabo, ale Diabelski Młyn był pozycja sztandarową...

Królik Bugs i reszta ferajny...

ja też to lubiłem . no , ale czas leci i ktoś "życzliwy" wyłączył :/ . kiedyś tylko dlatego oglądałem canal + , a teraz wcale nie oglądam

Pamiętacie to jeszcze? to była moja ulubiona bajka. było to zawsze rozkodowane w canal+ ale w 2004 zastąpiło ta bajkę Simpsonowie.

Serio, nie myślałem że tak szybko minął czas od 2004 roku. U mnie tak samo, sztandarowa pozycja wraz z Łapu Capu w odkodowanym na godzinę (od 7 do 8) Canal+ w kablówce.

ja pamiętam jak mi Canal+ odbierał z analogu, choć słabo, ale Diabelski Młyn był pozycja sztandarową...

Zgadzam się z tobą. Też odbierałem z analogu i też mi się tam podobały te kreskówki, które tam leciały

Ma ktoś ident diabelskiego młynu albo jakiś screen?

Zgadzam się z tobą. Też odbierałem z analogu i też mi się tam podobały te kreskówki, które tam leciały

Ma ktoś ident diabelskiego młynu albo jakiś screen?

Simsonowie w Canal+ lecą od marca 2007r.,a nie od 2004r.

Do 2004 roku chyba był rozkodowany królik Bugs później odcinki z królikiem Bugsem były na diabelskim Młynie szkoda że już go nie ma.Tylko wtedy można było zobaczyć nowsze odcinki loney tunes bo Na CN i Boomerangu ciągle tylko stare i nudne.Diabelski Młyn rządził.Teraz to Canal+ jest do d....

a ja pamiętam jak z anteny siatkowej dało sie ogladać ! :) to były czasy jak miałem canal+ :D

Guest Anonymous

Ahh wspomnienia . Moja przygoda z c+ zaczęła się właśnie jak nadawano analogowo. Pamiętam jak antenę ustawiałem naziemną by jako taki sygnał zlapać wlaśnie dla diabelskiego młyna;)

najlepsze było że diabelski młyn był odkodowany ze zwykłej anteny naziemniej

znalazłem tylko to:

Pamiętam był na YouTube taki filmik z właśnie identem diabelskiego młynu, ale niestety go użytkownik usunął :(:(:(:(

A od kiedy Canal+ emitował Diabelski Młyn?

Chyba nie od początku, ale na pewno 2-3 lata po starcie.

Nie wiem czy pamiętacie, ale "Diabelski Młyn" ok. 10 lat temu miał nawet prowadzącego, chociaż chyba niezbyt długo... Pojawiał się pomiędzy kreskówkami i walił smuty do młodzieży :)

A , to ciekawe :D . Ja niestety od tak dawna Diabelskiego Młynu nie oglądałem i nawet nie wiedziałem , że ten program miał kiedyś prowadzącego . No , ale cóż , minie 10 lat i ja też będę tak wspominał , ale te programy , które teraz są w telewizji :smile: .

Pamiętam był na YouTube taki filmik z właśnie identem diabelskiego młynu, ale niestety go użytkownik usunął :(:(:(:(

Usunąłem wszystkie filmiki... Jako, że przypadkowo wszedłem na ten wątek, postanowiłem wrzucić ident na rapidshare. W pliku znajduję się skompresowana wersja z kasety oraz rekonstrukcja. Link: http://rapidshare.com/files/200145211/diabelski_mlyn.rar

diabelski młyn kiedyś to było coś dla mnie magicznego. Miałem wtedy jakieś 3 lub 4 lata. Te migające kwadraciki a potem te fajne bajki... to były super czasy :D

Usunąłem wszystkie filmiki... Jako, że przypadkowo wszedłem na ten wątek, postanowiłem wrzucić ident na rapidshare. W pliku znajduję się skompresowana wersja z kasety oraz rekonstrukcja. Link: http://rapidshare.com/files/200145211/diabelski_mlyn.rar

Czy pobieranie takiego pliku z rapid share jest legalne? Przepraszam,że zadaje to pytanie na forum satelitarnym i mam prośbę do moderatorów aby nie usunęli tego postu.

A czy ten plik jest legalny i czy nie narusza żadnych praw autorskich?

Jeżeli naruszał by prawa autorskie, to najpierw YouTube by go usunął.

Z tym, że YouTube musiałby zostać o tym poinformowany przez Canal+, a ten widocznie nie przejmuje się filmikami w tym serwisie w przeciwieństwie do TVN czy TVP.