Skocz do zawartości

Diabelski Młyn


gostek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Ach, te czasy Daibelskiego Młynu..., piękne były. Miałem wtedy tuner analogowy i zawsze oglądałem Diabelski Młyn w tych niekodowanych okienkach. Looney Tunes, Pinky i Mózg, super się to oglądało. Wielka szkoda, że już tego nie ma. Owszem niektóre z tych kreskówek są na Boomerangu, ale co z tego skoro w Cyfrze go nie ma!

Poza tym chyba nigdzie w telewizji nie ma już Pinkyego i Mózga ? A to było jeszcze fajniejsze niż Looney Tunes :)

 

Diabelski Młyn wróć!!!

 

Edit:

Hmm, dwie wersje czolówki Pinkyego i Mózga?

 

http://www.youtube.com/watch?v=z1PY-JHK ... re=related

 

Ja najbardziej kojarzę tą pierwszą, czemu ją zmienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Na nowszych filmikach jakość już jest dobra. Co jakiś czas słyszę, że YouTube polepsza jakość, więc być może wkrótce będzie rewelacyjna. ;) Jak znajdę czas to sam poszukam DM na YT, bo chętnie bym sobie przypomniał odcinki, ale ostatnio u mnie z czasem krucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Fajnie by było gdyby ten serial powrócił ale niestety nie ma na to póki co szans.

Na forum CANAL+ jest również taki temat i cała masa ludzi pisze w nim, że chciałaby powrotu Diabelskiego Młyna.

Niestety, jak pisze administratorka forum, po prostu nie mają już na ten program licencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to były czasy pamiętam jak się włączało Canal+ żeby Diabelskiego młynu nie przeoczyć ja kilka odcinków mam na kasetach to już kumpel mi nagrywał bo ja wtedy nie miałem satelity. Ale pamiętam że był emitowany potem była przerwa dość długa i potem znowu diabelski młyn wrócił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam trochę, jak na francuskim C+ i C+ Decale emitowali nowe odcinki Zwariowanych Melodii (po francusku), był taki długi maraton Cartoon Cartoon w niedzielę od 19 do 20. Jednak oni w 2006 r. zaczęli zastępować innymi kreskówkami np.: Popeye, czy innymi. A potem stracili oni licencję na emitowanie tego maratonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Pamietam jak dzis jak byl Canal + w mojej kablowce w Bydgoszczy. Zawsze czekalem na pasmo odkodowane. Diabelski mlyn i lapu capu to bylo na porzadku dziennym. Ale czlowiek sie wsciekal ze potem juz bylo zakodowane.

 

to trzeba było zakupić anie sępić na okienkach odkodowanych :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...