Skocz do zawartości

Diabelski Młyn


gostek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie to jeszcze? to była moja ulubiona bajka. było to zawsze rozkodowane w canal+ ale w 2004 zastąpiło ta bajkę Simpsonowie.

 

Serio, nie myślałem że tak szybko minął czas od 2004 roku. U mnie tak samo, sztandarowa pozycja wraz z Łapu Capu w odkodowanym na godzinę (od 7 do 8) Canal+ w kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam jak mi Canal+ odbierał z analogu, choć słabo, ale Diabelski Młyn był pozycja sztandarową...

 

Królik Bugs i reszta ferajny...

 

Zgadzam się z tobą. Też odbierałem z analogu i też mi się tam podobały te kreskówki, które tam leciały

Ma ktoś ident diabelskiego młynu albo jakiś screen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam jak mi Canal+ odbierał z analogu, choć słabo, ale Diabelski Młyn był pozycja sztandarową...

 

Królik Bugs i reszta ferajny...

 

Zgadzam się z tobą. Też odbierałem z analogu i też mi się tam podobały te kreskówki, które tam leciały

Ma ktoś ident diabelskiego młynu albo jakiś screen?

Simsonowie w Canal+ lecą od marca 2007r.,a nie od 2004r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2004 roku chyba był rozkodowany królik Bugs później odcinki z królikiem Bugsem były na diabelskim Młynie szkoda że już go nie ma.Tylko wtedy można było zobaczyć nowsze odcinki loney tunes bo Na CN i Boomerangu ciągle tylko stare i nudne.Diabelski Młyn rządził.Teraz to Canal+ jest do d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ahh wspomnienia . Moja przygoda z c+ zaczęła się właśnie jak nadawano analogowo. Pamiętam jak antenę ustawiałem naziemną by jako taki sygnał zlapać wlaśnie dla diabelskiego młyna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy Canal+ emitował Diabelski Młyn?

Chyba nie od początku, ale na pewno 2-3 lata po starcie.

 

Nie wiem czy pamiętacie, ale "Diabelski Młyn" ok. 10 lat temu miał nawet prowadzącego, chociaż chyba niezbyt długo... Pojawiał się pomiędzy kreskówkami i walił smuty do młodzieży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A , to ciekawe :D . Ja niestety od tak dawna Diabelskiego Młynu nie oglądałem i nawet nie wiedziałem , że ten program miał kiedyś prowadzącego . No , ale cóż , minie 10 lat i ja też będę tak wspominał , ale te programy , które teraz są w telewizji :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam był na YouTube taki filmik z właśnie identem diabelskiego młynu, ale niestety go użytkownik usunął :(:(:(:(

Usunąłem wszystkie filmiki... Jako, że przypadkowo wszedłem na ten wątek, postanowiłem wrzucić ident na rapidshare. W pliku znajduję się skompresowana wersja z kasety oraz rekonstrukcja. Link: http://rapidshare.com/files/200145211/diabelski_mlyn.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pamiętam był na YouTube taki filmik z właśnie identem diabelskiego młynu, ale niestety go użytkownik usunął :(:(:(:(

Usunąłem wszystkie filmiki... Jako, że przypadkowo wszedłem na ten wątek, postanowiłem wrzucić ident na rapidshare. W pliku znajduję się skompresowana wersja z kasety oraz rekonstrukcja. Link: http://rapidshare.com/files/200145211/diabelski_mlyn.rar

 

Czy pobieranie takiego pliku z rapid share jest legalne? Przepraszam,że zadaje to pytanie na forum satelitarnym i mam prośbę do moderatorów aby nie usunęli tego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...