Jump to content

Rai Sport i Rai Sport+ HD

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Mecze fazy grupowej ME siatkarzy na kanalach Rai Sport 1 i Rai Sport 2

piatek 20.09

17.00 Rosja - Niemcy, Rai Sport 2

20.45 Dania - Wlochy, Rai Sport 1

sobota 21.09

15.00 Bialorus - Wlochy, Rai Sport 1

20.00 Polska - Francja, Rai Sport 2

niedziela 22.09

18.00 Wlochy - Belgia, Rai Sport 1

O dziwo powtórka całego meczu Chorwacja - Ukraina była dziś na Rai Sport 1 w całości niekodowana, dziś również na Rai Sport 1 był mecz Beach Soccera Tahiti - Zjednoczone Emiraty Arabskie w ramach MŚ, była to retransmisja.

• 5 months later...

@kunkore czy Ja napisałem, że na żywo pokazują nie, więc czytaj uważnie post a nie nabijaj sobie licznik :evil:

Dziś obok loga Rai Sport 2 w czasie transmisji kolarstwa był napis Diretta, więc pewnie była to pomyłka bo transmisja nie była na żywo.

Od pewnego czasu na antenach Rai Sport można oglądać rozgrywki Campionato Primavera o młodzieżowe mistrzostwo Włoch w piłce nożnej. Wcześniej mecze te transmitowały kanały Sportitalia.

W miniony weekend natknąłem się na bezpośrednią transmisję z derbów Turynu.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Rai Sport 1 w czasie mundialu w Brazylii jest praktycznie przez cały czas kodowany, nawet dyskusje w studiu są szyfrowane, dziś również treningi przed GP Austrii F1 są na Rai Sport 2 zakodowane, ale to nie nowość.

• 4 weeks later...

Nie wiem co jest z kanałem Rai Sport 1 od początku Mundialu został zakodowany, turniej sie skończył nie nie maja zamiaru odkodować, czyżby skończyły sie dobre czasu i Rai Sport 1 stanie się kanałem kodowanym ?

W sumie jest kilka opcji włącznie z kodowaniem na stałe jednak raczej dalej chodzi o Mistrzostwa Świata. Patrząc na listę kodowanych programów to nie opłacałoby się im tak co chwilę przełączać między kodowaniem, a FTA. Tu lista na ten tydzień: http://www.digital-forum.it/showthread. ... ost4047125

Gdzieś widziałem informację, że RAI do 22, czy 25 lipca będzie dalej w rytmie powtórek i programów związanych z mundialem.

Zaskakuje informacja o kodowaniu Mistrzostw Europy w piłce wodnej. Wydaje mi się, że zawsze były FTA.

• 1 month later...