Skocz do zawartości

Rai Sport i Rai Sport+ HD


Przemek14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nikt nie napisał jeszcze o tym, że Rai Sport będzie pokazywało wyścigi serii GP2. Pierwsza transmisja odbyła się w tamten piątek z Dubaju na kanale Rai Sport 1 i była niestety kodowana, co ciekawe sobotni wyścig pokazywany na kanale Rai Sport 2 był niekodowany. Rai Sport 1 i 2 będą również transmitować zbliżające się MŚ w narciarstwie klasycznym w Oslo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zauważyłem coś ciekawego, gdy mecze ME koszykarzy sa nadawane na Rai Sport 1 to są kodowane, nawet powtórki, natomiast gdy są nadawane na Rai Sport 2 to są niekodowane, mam nadzieję, ze ta reguła utrzyma się i dzisiaj, bo dziś na Rai Sport 2, dwa mecze ćwierćfinałowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z kodowaniem RaiSport 2 to wydaje mi się, że jeśli są jakieś rozgrywki na żywo tam i pisze to w programie to niekiedy to kodują. Ale jeśli pisze w programie cyt."Programazione RaiSport1, transmisio differia (1 oria)" (przepraszam za błędy językowe) to oznacza, że program tak jak w TVN+1 jest nadawany z godzinnym opóźnieniem i wtedy kodowania nie ma. Dlatego też np. podczas koszykówki było jakieś spotkanie kodowane na RaiSport 1, a za godz. było one jakby retransmitowane na RaiSport 2 to nie było kodowane. Bynajmniej tak zaobserwowałem z tego co zerkam na RaiSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale trzeba powiedzieć,ze naprawdę Rai sport pokazuje duiżo imprez rangi mistrzowskiej i niekiedy nawet takie,których nie zobaczymy w Eurosporcie jak Gimnastyka Artystyczna,sportowa,nie mówiąc już o ME w Koszu czy siatkówce,a więc nie jest się skazanym na kanały Polsatu czy TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo ciekawie wygląda oferta sportów zimowych, Rai Sport 1 i 2 pokazują : PŚ w narciarstwie alpejskim, PŚ w biegach narciarskich, zawody w saneczkarskie, skeletonie i bobslejach również rangi PŚ, PŚ w snowboardzie (slalom równoległy), od niedawna również PŚ w narciarstwie dowolnym (jazda po muldach), PŚ w skokach narciarskich (retransmisje), do pełni szczęścia brakuje tylko biathlonu, ale i tak oferta jest bogata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A więc posiadam dekoder samsung shd85 z tp w funpaku hd i chciałabym oglądać na nim rai sport 1 i 2 bo jak wszyscy wiemy jest tam bogata oferta sportowa, lecz problem w tym że w wyszukiwaniu kanałów nie znajduje mi ich, czy jest w ogóle możliwość znalezienia tych kanałów na tym dekoderze, jakie parametry częstotliwości górnej i dolnej ustawić przy wyszukiwaniu? Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...