Jump to content

Rai Sport i Rai Sport+ HD

Recommended Posts

Prawa do transmisji to może i mają, ale i tak sobie nie pooglądasz bo Rai koduje Ligę Mistrzów na swoich kanałach.

Dziś na kanale Rai Sport 1 po południu pokazywali powtórkę meczu Juventus - Bari.

Mają chyba tylko do końca sezonu 2011/2012, a potem transmisje będą w MEDIASET (na kanałach Italia 1 i Canale 5 - kodowane w Nagravision 3)

Co do kodowania RAI to.. :smile: każdy wie, że skoro zostali przy Seca 1 to jest tam tylko na odczepne. Ale o tym na forum cicho-sza.

• 2 weeks later...

Nikt nie napisał jeszcze o tym, że Rai Sport będzie pokazywało wyścigi serii GP2. Pierwsza transmisja odbyła się w tamten piątek z Dubaju na kanale Rai Sport 1 i była niestety kodowana, co ciekawe sobotni wyścig pokazywany na kanale Rai Sport 2 był niekodowany. Rai Sport 1 i 2 będą również transmitować zbliżające się MŚ w narciarstwie klasycznym w Oslo.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Aktualnie na kanale Rai Sport 1 trwa transmisja na żywo meczu ME koszykarek Litwa - Wielka Brytania, transmisja jest niekodowana. Dziwi Mnie trochę postępowanie Rai niektóre spotkania są kodowane, a niektóre nie.

• 2 months later...

Zauważyłem coś ciekawego, gdy mecze ME koszykarzy sa nadawane na Rai Sport 1 to są kodowane, nawet powtórki, natomiast gdy są nadawane na Rai Sport 2 to są niekodowane, mam nadzieję, ze ta reguła utrzyma się i dzisiaj, bo dziś na Rai Sport 2, dwa mecze ćwierćfinałowe.

Ogólnie z kodowaniem RaiSport 2 to wydaje mi się, że jeśli są jakieś rozgrywki na żywo tam i pisze to w programie to niekiedy to kodują. Ale jeśli pisze w programie cyt."Programazione RaiSport1, transmisio differia (1 oria)" (przepraszam za błędy językowe) to oznacza, że program tak jak w TVN+1 jest nadawany z godzinnym opóźnieniem i wtedy kodowania nie ma. Dlatego też np. podczas koszykówki było jakieś spotkanie kodowane na RaiSport 1, a za godz. było one jakby retransmitowane na RaiSport 2 to nie było kodowane. Bynajmniej tak zaobserwowałem z tego co zerkam na RaiSport.

• 4 weeks later...

Ale trzeba powiedzieć,ze naprawdę Rai sport pokazuje duiżo imprez rangi mistrzowskiej i niekiedy nawet takie,których nie zobaczymy w Eurosporcie jak Gimnastyka Artystyczna,sportowa,nie mówiąc już o ME w Koszu czy siatkówce,a więc nie jest się skazanym na kanały Polsatu czy TVP.

To prawda. Oferta Rai Sportów jest bardzo dobra jak na kanały FTA. Poza tym pokazują także włoską ligę siatkówki, więc najlepszą ligę na świecie. Jedyną wadą jest właśnie kodowanie niektórych transmisji.

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

Bardzo ciekawie wygląda oferta sportów zimowych, Rai Sport 1 i 2 pokazują : PŚ w narciarstwie alpejskim, PŚ w biegach narciarskich, zawody w saneczkarskie, skeletonie i bobslejach również rangi PŚ, PŚ w snowboardzie (slalom równoległy), od niedawna również PŚ w narciarstwie dowolnym (jazda po muldach), PŚ w skokach narciarskich (retransmisje), do pełni szczęścia brakuje tylko biathlonu, ale i tak oferta jest bogata.

• 1 month later...

A więc posiadam dekoder samsung shd85 z tp w funpaku hd i chciałabym oglądać na nim rai sport 1 i 2 bo jak wszyscy wiemy jest tam bogata oferta sportowa, lecz problem w tym że w wyszukiwaniu kanałów nie znajduje mi ich, czy jest w ogóle możliwość znalezienia tych kanałów na tym dekoderze, jakie parametry częstotliwości górnej i dolnej ustawić przy wyszukiwaniu? Z góry dziękuje