Skocz do zawartości

Rai Sport i Rai Sport+ HD


Przemek14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rai Sport pokazywało w tamtym sezonie wszystkie zawody PŚ w narciarstwie alpejskim i kilka zawodów PŚ w biegach narciarskich, były również transmisje zawodów bobslejowych i skeletonowych oraz saneczkarskich, retransmisje skoków narciarskich były pokazywane z kilku dniowym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na którym rai 1 czy 2 wiem że jak na 1 zakoduja to na 2 często leci po godzinie FTA mam takie zapytanie jakie prawa do pokazywania sportów zimowych posiada rai sport ??? wiem że narciarstwo alpejskie i chyba PŚ w biegach mężczyzn i kobiet maja na żywo ( ale tylko niektóre konkursy )i retransmisje skoków narciarskich ( kilku konkursów )

 

 

 

na rai sport 2 FTA 90 minut + doliczony :D BAYERN - ROMA( może będą tak częściej pokazywać retransmisje zapewne tylko włoskich klubów lub to jednorazowy wybryk z ich strony :?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rai 1 i 2 , obecnie w parze po wejściu 2 - ki na ekran , są bardzo dobra paczką sportowych programów, prezentująca różne MŚ , turnieje kwalifikacyjne róznych dyscyplin itp. , oby tak dalej i jak najmniej kodowanych momentów.Taka jest moja ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak to fakt,wczoraj też dali zasłonkę,coś za czesto znowu.Mają takie różne okresy w tym kodowaniu.... Ale ja i tak sie podpieram TV RAI 1 i 2 podczas oglądania mojej siatkówki , to mi uzupełnia mecze na tV Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam, chciałam zapytać czy na dekoderze tp orange macie może kanał rai sport 1?? bo ja kurcze nie mam 2 mam ale 1 nie, wogóle jak wyszukuję to brakuje mi jakieś 18 kanałów, na jakiej częstotliwości złapaliście rai sport 1, zależy mi bardzo na tym kanale bo leci tam liga włoska siatkówki mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po niemieckich progr. ZDF i ARD to właśnie RAI Sport 1 i 2 są dla mnie bardzo wartościowe z uwagi na wysokiej rangi imprezy sportowe, światowe i europejskie , dziś też jest dobra propozycji zwłaszcz na RAI Sport 1 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ! Czy wie ktoś z was, czy stacja RAI ma prawa do pokazywania meczów drużyn włoskich w Champions League, jeśli spotkania te są rozgrywane we wtorki ? Konkretniej mam na myśli fazę pucharową, bo dotychczas w fazie grupowej pokazywali tylko środowe spotkania. Moje pytanie stąd, gdyż pamiętam jak w ubiegłym sezonie, stacja transmitowała wtorkowy półfinał Inter-Barca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...