Jump to content

Rai Sport i Rai Sport+ HD

Recommended Posts

Wydaje mi się na czas mundialu w RPA RaiSport 2 będzie zakodowany (a po co ten kanał stworzyli . Będzie kanałem mundialowym )

Co ciekawe on nadaje od 12:00 (RaiSport 1 nadaje programy nie licząć powtórek od 24:00 do 09:00 - po 09:00) i niektóre transmisje live (na RaiSport 1 też jest transmisja live) .

Dziennikarze wiedzieli jak dla mnie że Rai zrobi jakąś rewolucję i RaiNews przeniosą na częstotliwość 10,992 Mhz pol. V SR - 27500 FEC - 3/4 VPID - 520 AudioPID - 690

• 3 weeks later...

Program na tej stronie działa tylko przez większość czasu na kanale Rai Sport 2 są prezentowane powtórki transmisji z kanału Rai Sport1, transmisji na żywo jest bardzo mało.

Guest Anonymous

Nieźli ludzie tam pracują. :D Dziś przed południem na Rai Sport 1 była powtórka meczu GER x GHA z Mundialu 2010. Kanał był zakodowany. Na RS2 leciało to samo - FTA. ;)

Moze nie bo za transmisje zapłacili,Włochów wcale mi nie szkoda bo oni męczyli się grą w piłkę wczoraj w necie znalazłem zdjęcie boiska,zamiast zawodników na mórawie było 12 trómien to zdjęcie mówi wszystko za siebie i o Włoskim futbolu.

Dziś mecz na Rai Sport 1 był kodowany, a co ciekawe mecz Ghana - USA na kanale Rai Sport 2 był FTA, więc nie wiem dlaczego kodują mecze na Rai Sport 1.

• 2 weeks later...
Dziś mecz na Rai Sport 1 był kodowany, a co ciekawe mecz Ghana - USA na kanale Rai Sport 2 był FTA, więc nie wiem dlaczego kodują mecze na Rai Sport 1.

Mam takowe wrażenie, że kanał 2 jest nie jako kanałem +1 - z opóźnieniem czasowym. Taką samą sytuację o jakiej kolega @andi12 wspomniał zaobserwowałem bodajże wczoraj jak leciała powtórka studia meczu Niemcy - Hiszpania, nie doczekałem jedynie do rozpoczęcia meczu, lecz obstawiam, że ten mecz mógł lecieć FTA.

Tylko trochę taka praktyka jest pozbawiona logiki, w tym sensie, że kanał 1 koduje, a na 2 jest dla wszystkich. No ale jak jest, to nie należy narzekać. :D

Dziś Tour de France leciał zarówno na Rai Sport 1 jak i 2 był oczywiście niekodowany, a mitingi Diamentowej Ligi też są zazwyczaj niekodowane.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na Rai Sport 1 można w dniu dzisiejszym obejrzeć Mistrzostwa Świata w kajakarstwie które odbywają się w Poznaniu. Jutro również Rai Sport 1 pokaże transmisje z mistrzostw już od 9.50.

• 4 weeks later...

na którym rai 1 czy 2 wiem że jak na 1 zakoduja to na 2 często leci po godzinie FTA mam takie zapytanie jakie prawa do pokazywania sportów zimowych posiada rai sport ??? wiem że narciarstwo alpejskie i chyba PŚ w biegach mężczyzn i kobiet maja na żywo ( ale tylko niektóre konkursy )i retransmisje skoków narciarskich ( kilku konkursów )