Jump to content
Przemek14

Rai Sport i Rai Sport+ HD

Recommended Posts

Wydaje mi się na czas mundialu w RPA RaiSport 2 będzie zakodowany (a po co ten kanał stworzyli . Będzie kanałem mundialowym )

Co ciekawe on nadaje od 12:00 (RaiSport 1 nadaje programy nie licząć powtórek od 24:00 do 09:00 - po 09:00) i niektóre transmisje live (na RaiSport 1 też jest transmisja live) .

Dziennikarze wiedzieli jak dla mnie że Rai zrobi jakąś rewolucję i RaiNews przeniosą na częstotliwość 10,992 Mhz pol. V SR - 27500 FEC - 3/4 VPID - 520 AudioPID - 690

Czy moglibyście mi podać stronę ,na której jest program tv na ten kanał byłem na stronie rai ale coś nie chce działać jak kliknę rai sport 2

Program na tej stronie działa tylko przez większość czasu na kanale Rai Sport 2 są prezentowane powtórki transmisji z kanału Rai Sport1, transmisji na żywo jest bardzo mało.

Mam jeszcze jedno pytanie w programie pisze, że rai sport 2 w sobotę puszcza formułę 2 i nie wiem czy na żywo.I czy nie wiecie czasem jakie będą programy na tym kanale transmitowane na żywo od piątku do niedzieli

Od piątku do niedzieli żadnych transmisji na żywo na kanale Rai Sport 2 nie będzie.

Guest Anonymous

Nieźli ludzie tam pracują. :D Dziś przed południem na Rai Sport 1 była powtórka meczu GER x GHA z Mundialu 2010. Kanał był zakodowany. Na RS2 leciało to samo - FTA. ;)

Macie rację ja również to samo zauważyłem w sumie to dobrze bo jak się nie chce oglądać meczu na żywo to może sobie obejrzeć na tym kanale.

Moze nie bo za transmisje zapłacili,Włochów wcale mi nie szkoda bo oni męczyli się grą w piłkę wczoraj w necie znalazłem zdjęcie boiska,zamiast zawodników na mórawie było 12 trómien to zdjęcie mówi wszystko za siebie i o Włoskim futbolu.

Dziś mecz na Rai Sport 1 był kodowany, a co ciekawe mecz Ghana - USA na kanale Rai Sport 2 był FTA, więc nie wiem dlaczego kodują mecze na Rai Sport 1.

Dziś we włoskiej telewizji publicznej jest strajk, w związku z tym RAI Sport 1 i RAI Sport 2 całkowicie zawiesiły nadawanie swojego programu.

Dziś mecz na Rai Sport 1 był kodowany, a co ciekawe mecz Ghana - USA na kanale Rai Sport 2 był FTA, więc nie wiem dlaczego kodują mecze na Rai Sport 1.

Mam takowe wrażenie, że kanał 2 jest nie jako kanałem +1 - z opóźnieniem czasowym. Taką samą sytuację o jakiej kolega @andi12 wspomniał zaobserwowałem bodajże wczoraj jak leciała powtórka studia meczu Niemcy - Hiszpania, nie doczekałem jedynie do rozpoczęcia meczu, lecz obstawiam, że ten mecz mógł lecieć FTA.

Tylko trochę taka praktyka jest pozbawiona logiki, w tym sensie, że kanał 1 koduje, a na 2 jest dla wszystkich. No ale jak jest, to nie należy narzekać. :D

ja widziałem ostatnio na zywo tour de france na 2 a na 1 leciał miting z Lozanny a poźniej mecz otwarcia MŚ i wszystko było fta

Dziś Tour de France leciał zarówno na Rai Sport 1 jak i 2 był oczywiście niekodowany, a mitingi Diamentowej Ligi też są zazwyczaj niekodowane.

Aktualnie na kanale Rai Sport 1 leci mecz beach soccera Włochy - Polska na żywo.

Na Rai Sport 1 trwa transmisja z Mistrzostw Europy w szermierce z Lipska niestety jak na razie reprezentanci Polski spisują się słabo.

wczoraj mieli jakąs awarie albo kłopoty z transmisja na rai sport 2 była na zywo transmisja meczu "bejsbola" , co chwile przerywało sygnał

Na Rai Sport 1 można w dniu dzisiejszym obejrzeć Mistrzostwa Świata w kajakarstwie które odbywają się w Poznaniu. Jutro również Rai Sport 1 pokaże transmisje z mistrzostw już od 9.50.

wczoraj mieli jakąs awarie

maja chyba klopoty z przekazem bo wczoraj było to samo

dzisiaj na tym kanale gdzieś o godzinie 14.00 widziałem mecz powtórkowy (cały nie tam skróty) wczorajszy Bayern - Roma zdziwiłem sie :D

na którym rai 1 czy 2 wiem że jak na 1 zakoduja to na 2 często leci po godzinie FTA mam takie zapytanie jakie prawa do pokazywania sportów zimowych posiada rai sport ??? wiem że narciarstwo alpejskie i chyba PŚ w biegach mężczyzn i kobiet maja na żywo ( ale tylko niektóre konkursy )i retransmisje skoków narciarskich ( kilku konkursów )