Skocz do zawartości
Przemek14

Rai Sport i Rai Sport+ HD

Rekomendowane odpowiedzi

To nie wina telewizora, Ja źle spojrzałem, rzeczywiście logo jest przeźroczyste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ten kanał nie nadaje FTA czy tylko u mnie coś jest nie tak? Chciałem obejrzeć mecz Egipt - USA a tu czarny ekran i informacja, że kanał kodowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Kodują niektóre programy - akurat trafiłeś na mecz, który zakodowano.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rai Sport piu koduje spotkania Pucharu Konfederacji, chociaż w sobotę mecz był FTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka sama sytuacja miała miejsce, kiedy były Euro i Mundial...

Choć byłem zaskoczony, kiedy w niedzielę rano mecz Irak - Nowa Zelandia (choć to powtórka) był FTA. Miałem taką samą nadzieję, na odkodowany niedzielny wieczorny meczyk, ale podobnie jak kolega @elkanguro zamiast meczu, ujrzałem czarny ekran...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobnie było z niektórymi spotkaniami Mistrzostw Europy koszykarek półfinały były niekodowane, ale finał był już zakodowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam temat.

Ostatnio zauważyłem, że na logu Rai Sport Piu jest plus. Czyżby zamiast Rai Sport Piu, było teraz Rai Sport +? Mógłby ktoś to sprawdzić, bo od jakiegoś czasu, gdy wchodzę na ten kanał na logu jest +. :smile: I nie wiem, czy jest to zmiana nazwy, czy zmiana loga. W ramówce nadal jest Rai Sport Piu. Może ktoś coś o tym wie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

A czy Piu czasem nie oznacza po włosku "plus" ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Janusz080 masz rację Piu po włosku oznacza plus, ostatnio na tym kanale leciało sporo futbolu amerykańskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie na tym kanale trwa transmisja z alpejskiego Pucharu Świata w Solden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous
pokazuja tez siatkowake z pierwszej lig wloskiej

Tak, jest tak już od dosyć dawna.

Znowu jakiś czas temu dłubali przy formacie obrazu. Nie ma już 16:9 non stop (materiały w 4:3 z pasami po bokach). Ponownie wrócili do tego co kiedyś było - audycje 4:3 są w zależności od ustawień tv/dekodera rozciągane w poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, ze nie kupili praw do transmisji siatkówki kobiecej, bo jeszcze jakieś 2 lata temu ten kanał pokazywał ligę siatkówki kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku, że kanał nazywa się Rai Sport Piu, proponuję zmienić nazwę tematu na taką właśnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy nie zauważyli ;) Ostatnio zmodyfikowano (i tak nowe) logo kanału. Początkowo wyglądało ono tak:

LOGO_RAI_SPORT_PIU_210x0.JPG

Aktualnie:

rai_sport_piu.jpg

"piu" to oczywiście "plus", czyli jak wyżej pisaliście. Nazwę wątku zaktualizowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już niedługo zaczyna się sezon sportów zimowych, więc na tym kanale będzie sporo transmisji narciarstwa alpejskiego, biegów narciarskich i skoków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wspomnę, że wczoraj widziałem na tym kanale mecz futsalu. :smile:

A co do sportów zimowych, to nie mogę się doczekać włoskiego komentarza (Piotr Zila, Kamil Sztok). :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecze piłki nożnej halowej są stale obecne na tym kanale, Włosi mają bardzo mocną ligę halową i ten sport jest bardzo popularny w tym kraju, więc puszczają sporo meczów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie bardzo to cieszy, gdyż nie ukrywam, że jestem miłośnikiem futsalu. :) W ogóle ten kanał wyrasta na ' numero uno ' wśród kanałów sportowych FTA na Hotbirdzie... :smile: Jest na nim też beach soccer, który też lubię, jest piłka nożna, siatkówka. Kanał ogólnie jest OK.! :)

A może orientuje się ktoś, czy kanał ten wykupił prawa do XV Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Plażowej w ZEA? Będą uczestniczyć w nich Włochy, więc? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecze reprezentacji Włoch na pewno ten kanał pokarze na żywo, co do innych spotkań to może być różnie, zazwyczaj pokazywali z poślizgiem kilku godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre i to. :smile:

Pytałem się, bo nie jestem pewien, czy Eurosport puści wszystkie mecze na kanale głównym, czy na Eurosporcie 2. Bo chyba ten kanał ma wykupione prawa. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś na tym kanale o 20.00 mecz ligi NFL New England Patriots - Tampa Bay Buccaners.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

O Beach Soccera, tak jak pisał andi12 raczej nie masz się co martwić. ;)

Koledzy nie zauważyli ;) Ostatnio zmodyfikowano (i tak nowe) logo kanału.

Nawet nie ostatnio. Do zmiany doszło już chyba kilka miesięcy temu, ale jakoś nikt nie napisał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak piłka plażowa na pewno będzie transmitowana na tym kanale, ostatnio widziałem reklamę Mistrzostw Świata w piłce plażowej na Dubai Sports 3 więc może i ten kanał pokaże ten turniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi